Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darox5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darox5

  1. Na b6 pięknie się prezentują 19" Tomason TN1 u mnie w profilu...Ale na co najmniej 3 litrowym silniku bo ze względu na rozmiar niestety ubywa około lub nawet ponad 20 kucy. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  2. To ciśnienie. Ja pojechałem wymienić filtry podpial kompa z ciekawości i podniósł cisnienie. Teraz jak przycisne tak samo przełącza mi na benzynę. Jadę to zmienic bo mnie wk... Reduktor sprawny BRC Genius Max. Przynajmniej u mnie to jest przyczyną bo przed wizytą u gazownika auto krecilo wspaniale. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  3. darox5 odpowiedział(a) na gacek585 temat w 3.0
    2 dni temu w trasie padł mi czujnik temperatury płynu. Na cieplym palił bez problemu wróciłem na noc a rano na mrozie takie objawy jak piszesz ledwo odpaliłem. Po wymianie czujnika wszystko ok. Ale twoja przyczyna może być inna. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  4. darox5 odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 3.0
    Niemożliwe...v6 taniej od 1.8? Albo zajechane albo kogoś nie stać utrzymać. Mam ten motor i sprawuje się świetnie od 3 lat. Cewki nie siadają ale owszem czytałem że są z nimi problemy. Termostaty bywają wadliwe a to ważna rzecz!! w 3.0 lepiej nie zagotować wody. Jak kolega wyżej napisał tylko quattro, dobry olej i tylko jeździć słuchając jak mruczy v6 :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  5. Jak brak oleju to jeczy niemiłosiernie cały czas tak jak by coś zacieralo. U mnie też mechanicy chcieli już wymieniać rolki napinacze jednak ja nie byłem przekonany i dobrze powymieniali by dobre części. Dźwięk też rozchodzil się na kolektor, ale być może ty masz co innego,ale warto co bądź podpowiedzieć :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  6. Sprawdź ile masz oleju od wspomagania kierownicy bo to może pompa też potrafi nieźle dawać a że znajduje się koło gruszek to można myśleć że coś w kolektorze. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  7. darox5 odpowiedział(a) na grzesieknow1989 temat w 3.0
    Problemem może być czujnik hamulca,stopu. Odkrec schowek pod kierownicą i na końcu hamulca będzie czujnik ten po lewej. W ASO około 50 zł. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja mam tak samo bez względu na porę roku może nie 2 min,ale minutę napewno. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  9. darox5 odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    196tys,przebieg oryginalny, poprzedni właściciel miał go rok ja już 3 osobiście zrobiłem 75tys wymiana termostatu i 2masy nic więcej a gość wczesniej robił uszczelke pod głowicą. Jestem cholernie zadowolony z tego silnika. Xperia Z2
  10. darox5 odpowiedział(a) na cingular temat w 3.0
    Bosch Platinum iridium, jakieś 45 zł za sztukę. Mam takie i działają super. Cewki Beru kupowałem rok temu jedna bez potrzeby, jakieś 125 zł Xperia Z2
  11. darox5 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Valvoline 5W50 VR1 Racing. Taki tylko leję i śmiga aż miło.
  12. Sprzedam Ci na jesień
  13. Popatrz na czujnik położenia walu mi czasem na ciepłym też trudno palił i tak szatkowal ale jak odpalil było już ok. Wymiana czujnika wszystko zalatwila. Cholernie trudny dostęp jest do niego a czujnik około 120 zł. Xperia Z2
  14. Ja też pewnie będę... Xperia Z2
  15. Witam. Panowie potrzebuję wał pędny do audi a4 b6 3.0 quattro (asn). Ma ktoś?? Proszę o szybką odpowiedz i cenę pozdro...
  16. darox5 odpowiedział(a) na arteczek7 temat w Audi A4 B6
    U mnie bixenon valeo i żarniki d1s firmy osram.
  17. Zobacz czy masz płyn od wspomagania kierownicy. W moim 3.0 miałem zawsze z rana po nocy coś podobnego i już chcieli wymieniać rolki napinacze ale posluchalem i mówię nie! Rano odpalilem i znalazłem wine. W zbiorniczku pusto pompa chodziła na sucho i wydawała podobne rzegoty po czasie ustawaly. Dolalem i wszystko ok. Xperia Z2
  18. Kup sobie ledy CREE sa h1,h7 jakie chcesz cena 200 do 400 zł są to jedyne ledy które możesz włożyć zamiast zwyklej zarowki bo są tak mocne ze świecą tak jasno jak palniki kxenon. Ale cena jak za xenony. Xperia Z2
  19. Witam sąsiada
  20. darox5 odpowiedział(a) na cygaro temat w 3.0
    DVD+dl (zobacze jutro) bo na zwyklej dvd nie zmiesci się tyle danych . Xperia Z2
  21. Zagladnij do zbiorniczka z plynem od wspomagania kierownicy pewnie jest sucho. Xperia Z2
  22. darox5 odpowiedział(a) na cygaro temat w 3.0
    Any nagrac płytę trzeba mieć odpowiednią nagrywarke i płytę dvd wielowarstwowa a nie zwykła dvd Xperia Z2
  23. darox5 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Ja też nie wiem o co chodzi. Jak wymieniles to o czym piszesz to ze 3 tys dolozyles. Xperia Z2
  24. darox5 odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    Pewnie robisz tym autem 2000 tyś kilometrow rocznie to sie nie dziwie jak byś wymiatał prawie 50 już byś miał LPG!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.