Treść opublikowana przez Marcin850527
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Panowie poleci mi ktoś jakiś link z alledrogo z kompletnym sprzeglem do 1.8t?? zależy mi na takim z AWX. Czy dwumas z diesla będzie pasował?? czy muszę kupić ori z 1.8t. Obecnie autem nie da się jechać, 3,4,5 bieg masakra. 6 tys obrotów a nawet 100km/h nie ma:/
-
Sprzeglo 1.8t
Dwumasa też się nada z AWX?? Niechce w błoto kasy wyrzucić bo za to miałbym już jakies lepszejsze hamulce na przykład.. U kogo z forum bym mógł zamówić takie?? Jestem uzależniony od samochodu bo pracuje w delegacji:/
-
Sprzeglo 1.8t
Panowie do kogo z forum mogę się zgłosić po sprzeglo do a4 b6 1.8t?? Chciałbym założyć z AWX ale nie mam pewności czy spasuje. Koło dwumasowe też sie wklada z AWXa?? Czy na pewno będzie plug and play??
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Ja swoją kaleką nie zrobiłem więcej jak 320 km na 36l lpg (r15) na 17 robię około 280. Przy czym mało kiedy schodzę poniżej 100 km/h. I zawsze mijam tych którzy jadą poniżej 100 ot takie mam tempo i już I nie zależnie czy miałem najpierw 190 czy 205 czy 256 hp Pali jak paliło Za to kocham swojego kalekiego AVJta
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
H Ale oblężenie:) Napisz chociaż że planujesz zmienić bo cie zjedzą
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A pod 17 et 38 co sie zmiesci? 320 czy może cos lepszego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Krzysiek masz 5 skrzynie wiec bedzie pasowac sprzęgło z AWX.. Ale jak coś jeszcze bedziesz modził pod 300hp to może warto zainwestowac u Radzikowskiego albo zrobić jednomas
-
7,5JX17 ET28
Jak w temacie, Podejdą takie felgi do a4 b6?? Nic nie bedzie ocierało???
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Nie ten portal ale .. Lubie to!!
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
- Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!
Dobry Mówiłem że nie pożałujesz Grzesiek jest the best- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja chetnie pozbędę sie swojej starej..... Jak umie malować proszkowo , zna sie na hamulcach - zabieram dane na pw- [B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Patrząc na filmik to mnie byś zgubił chyba Fajnie jedzie,marzy mi sie taka be 5- 1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Jeżeli chcesz "modzić" więcej jak 200hp to już myśl o dołożeniu Quattro- Proszę o sprawdzenie logów 1.9 TDI AVF B6
Dzięki:)- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://gregor10.pl/a4-b6-1-8t-avj-150km-k03rs-hybryda-256km-331nm/Polecam tego pana Kolego rozpisz prosze co tam masz dokladnie (turbina wiadomo), ale jakie wtryski? Jakiej wielkosci fmic? Pompa paliwa seria? Jaki regulator 3b lub 4b? Wtryski BAM, FMIC standard bo miało być niewiele ponad 200km, ori pompka była zmeczona życiem więc zamiennik który też miał wydolić 200 km. No tylko że dostałem takiego bonusa później w formie turbinki Paliwa zaczeło brakować więc wtryski z BEXa out i wpadły większe.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://gregor10.pl/a4-b6-1-8t-avj-150km-k03rs-hybryda-256km-331nm/ Polecam tego pana- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Da rade seryjna:) co prawda moja padła jeszcze przed modyfikacja ale zamiennik radzi sobie jakoś i raczej nie ma lepszych osiągów jak ori:) Ale jak już mam ci cos poradzić to zakładaj boscha albo walbro Gregor10 ci powie dokładnie. Uderz do niego na pw- Silniczek podnoszenia szyb
Dzięki sliczne:)- Silniczek podnoszenia szyb
Panowie potrzebny numer silniczka podnoszenia szyby prawy przód do AVF 2002 1.9 tdi avant.- Jak wyciągnąć radio audi concert II
No ciekawe:)- Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Polecam ledy od kolegi Tomnik:) u mnie "pali" fotele teraz:D- B6 AVJ Smerf 1.8T Quattro
Wzmacniacz prawe nadkole. Wyciagnij prawa plastikową kratkę z bagażnika i go zobaczysz. Jak się postarsz to nawet go dasz radę odkręcić przez ta kratkę. Radio masz fabrycZne?- Lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej
Siemano Panowie pytanko. Czy lampki oświelteniowe tablicy są takie same jak w avancie?? 8E0807430A Lewa oraz 8E0807430B prawa??- Jak wyciągnąć radio audi concert II
Siema. Ja u siebie zrobiłem tak, kluczy nie miałem. Jeżeli masz kosz 1 din to postaraj sie "wyślizgnąć" klimatronik i już masz dojście do radia albo odkręć schowek pasażera i wypychasz radio.. - Do kolegów z małopolski chip tuning doradźcie!