Treść opublikowana przez bartekzks
-
wieksze wtryski do bexa
Hejka, wtryski wpadły 440cc http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/22-wtryskiwacz-440cc-bosch.html zaluje, ze nie założyłem większych bo wszystkie plany związane z hybrydą zostaną zmienione. Hybryda pojdzie do sprzedania i zostanie zastapiona K04-064.... Jak będziesz sprzedawał turbo daj znać na pw. Pozdro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powiem Ci ze miałem jedną taką w rękach, po dokładnym doważeniu wirnika zrobiła już 40 tys km i nic sie nie dzieje złego. Ale ją odważyłeś dodatkowo, a jak ktoś nie ma takiej możliwości . Choć jakby nie patrzeć cena kusi ....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To chyba będzie jakiś chinol co nie ?? A z nimi wiadomo jak jest ...
-
swap 2.7 bi turbo
Tu masz Andrzeja SID'a 602890068 Pozdro
-
swap 2.7 bi turbo
Jeździ nie jedna NOSB hurtowo je puszcza w PL , zadzwoń napisz do niego na pewno pomoże ja już gadałem z nim jeszcze SID Andrzej na pewno też pomoże pisz dzwon do nich
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tu masz wyraźnie napisane ile wytrzyma dół 380 lub 420 NM jak masz grubsze korby 20 mm i to też nie może być od dołu jebniecie na maxa bo za długo to nie pociągnie Chcesz więcej to kute korby obowiązkowo
-
Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
- B7 Crew
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie a zadam takie pytanie te J w którym miejscu ma być na wałku ??- B7 Crew
- B6 DIVISION
Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż lub ewentualnie nr wtyczki do obudowy lusterka z A6 c6 z podświetleniem ?? Pozdrawiam- B6 DIVISION
Nie wiem czy aktualny 794 055 875- [BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
http://www.apikol.com/index.php/apikol-d-snub-mount.html wymieniłem z nimi kilka maili i z wysyłką zapłaciłem 50$, przyszła w tydzień Wibracji nie ma, najpierw wymieniłem pod domem na lewarku i delikatnie było czuć na jałowym, ale potem poprawiłem jak byłem u ziomka na podnośniku i nic nie czuć W sensie ,że źle zamontowałeś czy poduszkę trzeba było przyciąć/przerobić- [BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Możesz podrzuć link do tej poduszki. Ja zlazłem coś takiego : https://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/Engine/Mount/ES523131/ http://www.uspmotorsports.com/Audi--A4--B6--02-2005--1.8T--Quattro/Engine/Mounts/Torque-Solution-Snub-Mount-Audi-B6-B7-A4-S4.html https://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/Engine/Mount/ES2718769/ teraz która wybrać , ta czerwona wydaje sie najtwardsza 88a Jeszcze pytanko po montaży nie czujesz wibracji na budzie lub jakiś efektów "ubocznych" ?? Pozdrawiam,- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Ładny opis Ale mam jeszcze pytanko tego TIP'a kto Ci robił czy może Ty sam ? I kolektor stąd brałeś http://mtuning.pl/Kolektor-wydechowy-AUDI-1-8T-K03-wzdluzny-Zeliwny,p,4517??- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
No za***isty wynik , i te kreski równo płasko pięknie A jeśli można co dało taki wynik jakie turbo itp ? Pozdrawiam- [A4 AVF] RumJankowy AVF - początki powolnej modyfikacji: 180bhp, 410Nm @1.6bar
Nie jest to nie wykonalne i nie wiadomo jak trudne jak ktoś ma pojęcie to ogarnie spokojnie tylko ,ze po prostu jest trochę zmian jak robisz to często to z pamięci wiesz co kupić przed robotą już ja z kumplem robiłem to 1 raz to w trakcie były przestoje bo nagle to nie pasuje trzeba kupić itp Jakbyś turbo chciał sprzedać Swoje chętnie kupię- [A4 AVF] RumJankowy AVF - początki powolnej modyfikacji: 180bhp, 410Nm @1.6bar
BAM z TT jest poprzeczny w A4 są wzdłużne zmian jest w pip wiem bo przerabiałem temat wsadzenia poprzecznego motoru wzdłużnie , tka an szybko do wymiany : miska, turbo , tip u mnie termostat trzeba było lekko podpiłować i wiele innych elementów .... P&P to nie jest ! Pozdrawiam- [AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Witam. Jaki jest kolor tej gałki czarny czy siwy/szary ?? Bo szukam dla Siebie Pozdrawiam- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie do0myślam się ,że było ale czytając ostatnie kilka stron nie wpadło m iw oczy. Czy zaciski z S4 a A6 różnią sie na "OKO" jakoś ? Da rade [poznać po czymś na sam widok fotek że to zacisk z konkretnego auta ? Czy tylko nr /? Pozdrawiam- B7 Crew
- B6 DIVISION
Co tu dużo mówić, auto po remoncie głowicy chodziło bez zarzutu przez dwa tyg, potem na niskich obrotach zaczął wypadac zapłon, szybka diagnoza vagiem i od razu wyszło że na 3 cylindrze korekcja +2.99, no więc wtrysk zamieniłem z 4-tym żeby się upewnić no i wyszło że problem przeniósł się razem z wtryskiem na czwarty gar, mechanik zalecił regenerację mówiąc że ma sprawdzony warsztat, więc wtryski pojechaly do Stalowej Woli, po 3 dniach wróciły wszystko ładnie pięknie wykresy pomiary odrzucili, nie było się do czego przyczepić. Tego samego dnia auto było już złożone i odpalone niestety zonk po rozgrzaniu znów do 90 st zapłon wypada, więc vag znów poszedł w ruch diagnoza 3 wtrysk +2.99 do tego błąd przerwy w obwodzie, szybka doginka konektorow i zero poprawy, zamiana z 4 i błąd na 4 teraz się pojawia,więc wtryski poszły na reklamację, niestety warsztat przyja linie frontu że to jest sytuacja nie możliwa że sprawdzają wtryski na pierwszy montaż i że każda odchylke wylapuja, mają je jeszcze raz sprawdzić, ale swojej winy nie widzą. Jesli wystepuja problemy z wtryskami to tylko i wyłacznie diesel system w nadarzynie -> pół PL robi tu wtryski bo poprostu znaja sie na robocie Święte słowa ! Polecam Nadarzyn nie naciągają- B7 Crew
- B7 Crew
To rarytas , proponuje przemyśleć czy nie wykorzystać tych z A3 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320830-update-spryski-od-a3-w-a4-spryskiwacze-reflektorow-zwykle-w-zderzaku-s-line-s4-b7/ ja tak zrobiłem i wszystko jest OK- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam panowie pytanko czy do A4 B7 te nr amorów S line są dobre : 8E0513033N - amortyzator S line tył 8E0413031DF -amortyzator przód S line 8E0413031DG -amortyzator przód S line Bo wrzucam po nr 8E0413031DG do katalogu IC wywala m iten model : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3115222234211-KYB341845-amortyzator-przod,scr_dItems.html a z opisu wynika : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3115222234210-KYB341845-O18372-amortyzator-przod.html " ZawieszenieAUDI - dla pojazdów bez zawieszenia sportowego" ,że nie jest do obniżonego tylko ten model Ktoś jest w stanie pomóć?? Lub Może ktoś od nas zajmuje się handlem amorami . Czy porostu szukać w katalogu IC z oznaczeniem "ZawieszenieAUDI - dla pojazdów z zawieszeniem sportowym" takie jak te : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3132132018210-MONE2067-O18372-amortyzatory-%20komplet-przod.html