Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Tylko teoretycznie Ja radziłbym od czasu do czasu wymienić olej w skrzyni biegów nawet gdy nic sie nie dzieje. W końcu na skutek eksploatacji olej ulega zuzyciu, nawet gdy samochód nie jest używany i traci swoje wartości smarujące (zresztą to wie każdy) Przyczyną tego zjawiska są reakcje chemiczne spowodowane obecnością zanieczyszczeń, nagromadzonych w trakcie pracy skrzyni biegów. przesada kolego. Olej sinikowy zużywa się bo pracuje w wysokiej temperaturze. Olej w skrzyni jest krótko mówiąc "inny", ma inne własności i parametry wystarczające by pracować wiele lat. Jedynym zjawiskiem jest starzenie.
  2. Nie kombinuj zbytnio z tymi oponami bo latem przy ostrych slalomach jak ci się rozszczelni i przejedziesz sie felgą po alsfalcie to odechce ci się więcej kombinowania
  3. No to może instalacja Concerta II w aucie bez CAN-Bus: http://download.audi4ever.at/faq/pdf/audi_a4_b5_concert_2_beleuchtung_ohne_can.pdf
  4. Fajne auto. A na zimę jakie kółka zakładasz?
  5. przypomina mi to coś co stoi w moim garażu fajne auto i życzę bezawaryjności i dużych przebiegów
  6. W skrzyni powien być boczny otwór z korkiem - przez taki otworek też wlewa sie olej. Stan oleju sprawdzasz za pomocą czegoś wygiętego w kształt litery L i prawidłowy stan to kilka mm poniżej poziomu tego otworka. Teoretycznie oleju tego sie nie zmienia i nie zagląda się tam raczej, chyba że w wyniku jakiś napraw i awarii.
  7. Odszukaj pompę wody która jest napędzana paskiem i na krućcu przy niej zamontowany jest termostat. A gdzie ty w E-gu korek miałeś, u nas nie ma korków ;)
  8. Może to i tłumik ale już nie będzie tak cicho jak z katalizatorem [ Dodano: 22-12-2006, 09:40 ] A co ty porównujesz wydech diesla z benzynką...
  9. To zastosuj się do 2 sposobu sprawdzania które podałem i dowiesz sie co się tam drażni.
  10. Pytałem z tego powodu że w tych autkach szybciej pada plecionka (ewentualnie zakchany kat) niż tłumik. Jeśli układ wpada w rezonanz to możę obiajwiać się buczeniem z tłumik - rezonuje tak jak pudło gitary wiec musisz sprawdzić to na kanale i sprawdzić tłumiki jeśli coś np. w nich lata to do wymiany, jeżeli wyglądają na zdrowe to plecionka lub zapchany kat.
  11. Najrozsądniej tam gdzie mają używki
  12. Ale całe pic w tym to te felgi
  13. Sruby przy tulejach w górnych wahaczach fabrycznie są sierowane nakrętką wsronę amorka i z przedniego wahacza nie ma szans jej wysunąc bo koliduje z nadkolem. Wyjścia są dwa: demontaż kolumny lub kątówka (wycięcie śruby) - ja wybrałem kontówkę co zaoszczędziło sporo czasu a zamontowanie odwrotnie śruby w niczym nie przeszkadza.
  14. No bo to monster A4 - podziwiam nie robotę ale odwagę tego gościa - ja bym auta tak nie skrzywidził
  15. Po pierwsze zapozanj sie z kodami na naklejce i dowiesz się co powinno być w wyposarzeniu. Nie ma problemu z dołożeniem alarmu lub zapodaniem urządzonka do sterowanie droga radiową (tu już lepiej nowy alarm zapodać)
  16. Jesteś pewien że tłumik ci padł bo w dieslu są one bardzo żywotne.
  17. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Możęsz mi podać parametry tego kompresora? Te z marketów niech ludzie sobie darują niektóre nie potrafią napompować do 1,6atm !!! a co dopiero do 2,2-2,3. jestem ciekaw czy ta oryginalna daję radę i ile czasu jej to zabiera.
  18. Niech kolega powie jak sie sprzęgło zachowuje.
  19. Piękna niunia nie NIUNIA :razz: PS. Świetne autko ale kurna czepnę się z listy powinien ESP zniknąć (jak ASP to nie ESP i na odwrót, jedno albo drugie) Sorki powinno być ASR nie wiem ale czesto przy pisaniu mi się to pierdzieli
  20. Nie no bez słów a co wy na to? http://www.uwespethmann.de/bilderauto/Seidl_ST2_Umbau.pdf
  21. Wiecie z tym malowaniem auta to jest dokladnie tak samo jak ktoś powie wam że zrobił remont - jeden powie że wydał 300zł a drugi że 10000zł i obaj będą twierdzić że mają bosko zrobione, odświerzone i wogóle cacy. Dopieru jak sie pójdzie przyjrzeć robocie i zastosowanym materiałom ... to sie widzi różnice.
  22. Jeśli przy jezdzie na wprost to jednak na dole coś puka.. Sprawdź dobrze jeszcze z tym przy skręcaniu oraz z szarpaniem za koło.
  23. adadur odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w Lifestyle i Hydepark
    A widział ktoś TDI Boxter ?
  24. Myślisz że wyciągnie z tego 1,8T coś więcej?
  25. A co z anteną od radia ... i ewentualnie gdzie miała by sie podziać antena GSM. Chyba że ta ma w sobie je wszystkie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.