Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Komfort jazdy na springach -30mm
Na pewno bedzie troche mniej komfortowo, ale coś za coś
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Produkują w chinach bo jest taniej, w sumie to marka odpowiada za jakość i nie mogą sobie pozwolić żeby wychodził shit pod znaczkiem Boscha czy Skfa itd. Dlatego sądzę że kupując coś zaufanego producenta jakość nie zmienia sie bez względu na miejsce produkcji
-
Czy rozmiar tych felg wejdzie do audi a4 b6?
Piastę zostaw w spokoju. Jest możliwość zastosowania dystansów które pierwsze montuje sie do piasty a do nich dopiero felgi, byłaby też możliwość zastosowania srub pływających, o ile otwór centrujący nie stanowi problemu tak z rozstawem jest troche gorzej. Sam osobiście skłaniałbym sie do zastosowania pierwszej opcji jeśli byłaby oczywiście możliwość zastosowania dystansu, na który Ty z tego co piszesz nie możesz sobie pozwolić.
-
Rozrusznik gdy ciepły nie kręci, zimny odpala normalnie
Witam, Potrzebuje pomocy z rozrusznikiem w 1.9 AJM, otóż chcąc odpalić zimny silnik nie ma żadnego problemu, ale problem pojawia sie gdy silnik zdąży sie nagrzać wystarczy chwila pracy i już są problemy. Mianowicie po przekręceniu zapłonu i próbie odpalenia słychać tylko cyknięcie, nic więcej. Nr rozrusznika to 068911024E Valeo. Kostkę stacyjki zdążyłem już wyczyścić ale bez skutku, sam rozrusznik też rozebrany, na marne, same szczotki nadają sie do wymiany bo nie są za wielkie ale czy to byłoby przyczyną problemu ? Proszę o pomoc.
-
Wycięcie środkowego - sens?
pewnie coś podobnego https://www.youtube.com/watch?v=TQSEI9hDKaw
-
Montaż potęcjometru gazu
no to poszukaj używanej po prostu. ew musisz kupić cały pedał nowy
-
Montaż potęcjometru gazu
No skoro ma inny frez to raczej jej nie zamontujesz. Musisz kupić taką jaką masz teraz
-
problem z klimą przestaje chłodzić
Zmień mechanika na początek, co do zatkanej chłodnicy to raczej wątpię, bardziej skłaniałbym sie ku sprężarce.
-
Montaż potęcjometru gazu
No raczej, dwóch na raz nie zamontujesz, niestety. Zdemontuj stary, załóż i przesmaruj nowy i gra.
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Filtr jak filtr, ja zawsze kupuje filtron i jestem zadowolony. Lepiej gorszy a częściej zmieniać, moje zdanie.
-
Problem z odpalaniem rano
A nie czasem błąd składu mieszanki ? Sądzę że sonda do wymiany
-
jakie łożyska do przodu
Jedne z wiodących marek, śmiało montuj.
-
Lekkie szarpanie przy wkręcaniu się na obroty
Wybierz sie do gaziarza na regulacje, bedzie okej
-
momenty dokrecania głowicy i korbowodu
Niestety nie posiadam wiedzy na ten temat
-
Jakie halogeny kupić, nowe zamienniki, czy używane orginał ?
Ja pier szmaciarze sie nawet za to biorą, żal mi ich. Współczuje kolego. Ja bym wybrał raczej OEM.
-
ustawienie rozrządu
Nie możliwe, u mnie było na 100%, na pokrywie jest centralnie na górze. Generalnie możesz zrobić tak że ustawić wał w GMP1 cylindra i sprawdzić czy pokrywa sie koło wałka rozrządu z znakiem.
-
ustawienie rozrządu
tego ci nie powiem, generalnie robiłem rozrząd po zatarciu pompy i planowaniu głowicy itd. I są znaki na pokrywie koła wału i na kole wałka rozrządu, bez problemu idzie ustawić. A ty chcesz tylko sprawdzić nie rozbierając niczego czy wymienić ?
-
Auto nie reaguje na wciskanie gazu
Kilka osób pisało o tym i to rozwiązało problem, warto spróbować.
-
Auto nie reaguje na wciskanie gazu
Rozkręć obudowę komputera i zobacz czy nie ma wilgoci, zapobiegawczo wysusz go.
-
Auto nie reaguje na wciskanie gazu
Może wina przepustnicy, skoro sterowana elektronicznie to może w niej problem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- tnie opone
Amortyzatory ok ?- momenty dokrecania głowicy i korbowodu
co do głowicy 1 etap - 40Nm 2 etap - 90o 3 etap - 90o- ustawienie rozrządu
- Afn nie odpala zawor n109
A próbowałeś wrócić do poprzedniego ustawienia nastawnika, do momentu gdy jeszcze silnik pracował poprawnie ? - tnie opone