Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
A efekt czerwieni kiedy Znika?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Gwint Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Przyszły dystanse ale musiałem wybrać: dystanse albo felgi bo to i to się nie mieściło Generalnie piasta w quattro ma kolnierz 12mm a nie 20mm i dystans przelotowy 10mm wszedł na tyle, ze zasłonił cały kołnierz. Chciałem opuścić auto i zobaczyć jak siedzi i czy zamawiać nastepne 5mm czy 15mm na tył ale przysłali mi śruby M12 zamiast M14. Mi to zawsze piach w oczy Generalnie coś tam się dzieje, czekam na intercooler, wtryski a w przyszłym miesiącu turbo i kolektor. Mam nadzieję objechać jakąś seryjną S4 Kupiłem ostatnio TK Pure Blood, efekt poniżej. Zastanawiam się jak mogłem wcześniej z tego nie korzystać, za***isty preparat! ps. żart na czasie idzie mechanik i mówi: - ej mebel coś ci wypadło - co? - zapłon hehe Mateusz,czyli po zastosowaniu tego srodku mamy efekt krwistej czerwieni na feldze ? czy po prostu to czysci ? bo zdjecie po umyciu pokazuje ze jest lekko czerwona. btw co polecasz do mycia felg i zacisków ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No to dobrze. Powodzenia. swoją drogą,gdyby progi były tańsze ..tak to 1200 zł krzyczą
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tyłek będzie z esy i progi a przód wolę rsy ale zobaczę. Ogólnie hondę v tec 220 konną objechalem ostatnio bez problemu. Także moc jakaś tam tez jest. poprawa jest na tych felgach w trakcji ale na 2 biegu zrywa często , ale później łapie także jest ok A ty Kiedy zaczynasz modzenie? Ja będę owijal dp i ic zakladal niedlugo
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
40 na żywo ładniej ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Loga dam za tydzień w niedziele wieczorem bo wracam do chaty wtedy na 100% wysle Jest lato Kit h&r dobrze usiadł z 18 kołami ☺ Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Jadę na wymianę zaraz odpowiedniego oleju Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dobra osłona i powinno być ok.masz dp owinietego? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Jest różnica na tym filtrze w porównaniu do ori ? Przeplyw po logach wzrósł?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Generalnie można by wytoczyć specjalne podkładki
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
edited
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Jak rozumiem to odprężenie tłokow miało na celu zmniejszenie kompresji?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
ogólnie to to dla ciebie powinien sie nalezec taki szacunek że głowa mała.Spójrzcie trzezwo na ten samochód,jak on wyglądał. No po prostu to jest brak słów. Szczacunek Manius !!!!!!
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
hehe
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
dzieki.Ale ori to ori,pomyslimy na nast sezon Jak bedziesz sprzedawał daj znac
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
a wystepowały jakies ori rotory w 18 calowych felgach ? twoje miazdzy
-
taki tam oswojony BRUTAL
Ty kupiles eske a moja poszla 3 tyg temu do nowego nabywcy z klubu Mega zaluje ze oczko w glowie jakim byla eska ma teraz kto inny musiał być to naprawde bardzo wazny powod ,bo jak pamietam dobrze to zrobiles tam remont w aso.
-
1.8T czy 2.8
Generalnie czego oczekujesz od smochodu ? Chcesz w przyszłości zwiększać Moc? Czy 190 w zupełności ci wystarczy. Sam powinieneś w sumie sobie odpowiedzieć.
-
1.8T czy 2.8
2001 to ostatni wypust b5 . A coś mi się wierzyć nie chce ze do 2.8 wchodzi tyle oleju co do 1.8. 1.8 t będzie mniej palił nawet 200 konne, powyżej to jak przyciśnie się to spali trochę bo jednak moc równa się paliwo Co do v6 to dźwięk jest piękny i bardzo mi się podoba. Silniki tez maja dobra opinie.
-
taki tam oswojony BRUTAL
daj fima 0 -250 i bedzie sie dzialo
-
1.8T czy 2.8
jest jeszcze AEB ANB APU 150 konne. z tyłu na wlepie w kole zapasowym bedzie pisac,no i głowica przedewszystkim no i awt byly od 2000 roku jak dobrze pamietam
-
1.8T czy 2.8
B6 to już inna bajka ale awt jest na szerokopasmowce to ułatwia w diagnozie,programowaniu ECU itp itd. Będzie miało najmniejsza turbine ale w przyszłości sobie po modzisz, AJL czyli 180 km niczym się nie różni jeżeli chodzi o turbo i ic pozatym ze jest okrojony z wielu ułatwiających rzeczy. także AWT I będzie pan zadowolony
-
1.8T czy 2.8
A dlaczego chcesz kupić 1.8 t 180 km ? To na starym sterowniku jest ,szukaj z AWT oznaczeniem silnika i robisz soft będzie 190 km i wciagasz 2.8 które pali dużo więcej
-
A4 B5 1.8T Quattro FL skóra LZ5K
nie napisałem że tobie się tak stanie.Tylko tak jakos przyszło mi na myśl,po 2 markowe przetwornice to markowe,xenon inaczej swieci wtedy. Np polecam koito
-
A4 B5 1.8T Quattro FL skóra LZ5K
tak,cała od podswietlenia w srodku,zero świateł ,stopiła sie pod kierownicą. A przetwornica prawie wybuchła.Ogolnie to tak naprawde gdzie lezal problem ale gosc gadał ze od przetwornicy chinskiej
-
A4 B5 1.8T Quattro FL skóra LZ5K
chinskie przetwornice potarfia spalic instalacje,byłem świadkiem