Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Dziś, koło ~8 na trasie lubelskiej mijany szary avant B6 w s-linie (albo z grillem od S4) na WF. Ramka klubowa. Gdyby nie rejestracja to można by pomyśleć, że to Flyer. Pozdro
  2. Z 8P do B5 to niezły krok w tył, chociaż B5 bardzo ładna.
  3. Przed chwila na Marsa. B7 avant na WWL, ramki klubowe. Ja skrecalem A3 w Chelmzynska a kolega w prawo. Pozdrawiam:)
  4. Dobrze wygląda i zdjęcia
  5. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Do następnego
  6. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy 1BA powinno byc 68cm No to grubo zszedłem, a to +/- na połowie gwintu Jutro Ci zmerze i możesz się załamać. widać prawie całą gumę a u mnie tylko ciut Obciera przy skręcie? Synek mysle ze mamy tak samo Kooozy!
  7. a ja mam wrażenie, że jednak Sułka stać na więcej... Może to mój monitor ale wydają się jakieś takie ciemne. Mimo to
  8. Ooo to cieszy Kolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6.
  9. Pomarańczowo-żółty odblask w środku lampy
  10. Fajnie jedzie Przykład jak trudno jest ruszyć ciężkie Q. Moje B6 jedzie podobnie. A3 po chipie jechała identycznie, jak nie lepiej ale miała 20KM/200-300kg mniej.
  11. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przygarnął bym fotele z tej czerwonej B6. Ale jak już takie znajdę to są bez elektryki:/
  12. Dla mnie mega plus. A jak z pasami? Można normalnie zapiąć?
  13. Tu w sumie nie pisałem, że A3 wróciła z wakacji. W Chorwacji A3 po raz drugi. Przejechała jak zwykle bezawaryjnie pół Europy tzn 3850km Drogi były różne. Od gładkich jak stół autostrad po wąskie i kręte drogi górskie. Spalanie 5.5L/100 km. Jestem bardzo zadowolony. Auto zapakowane na 2 tygodnie: Zdjęcia
  14. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja bym mógł...
  15. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja mogę podjechać jakby co - ale A3.
  16. Wytnij katalizator, tyle.
  17. Nie zmieniaj na BRD. Do takiej mocy nie będzie Ci potrzebne. Poza tym trafić dobrą sztukę... Ja przy setupie 11.,216, i właśnie turbo awx miałem 170KM/350Nm (na seryjnym map sensorze). I to był najlepszy setup dla B5. Później było 230 i BRD i 190KM ale to już była inna jazda. Turbo wstawało później, wiadomo moc była większa ale auto nie było elastyczności w pełnym zakresie obrotów.
  18. Armi odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4/S4 B6
    A gdzie jest ten s-line pokazany na filmiku?
  19. Michał nie żartuj. W A3 mam 220Km i ponad 430Nm i nie ma problemów. Kwestia treningu, wyczucia i dobrych opon. Wiadomo na deszczu mielisz kołami ale to dotyczy też zwykłego diesla po chipie. A3 jedzie jak głupia i łyka np. 3.0 TDI czy seryjne S3. A B6 190KM z Q... łyka wszystko ale jak spadnie deszcz albo śnieg. Q zjada moc i zabija odczucia. Dopiero naprawdę mocne auto robi robotę z Q. Są plusy i minusy.
  20. w austrii przed słowenią skręć na mureck i tyle w temacie Znam tę trasę: Mureck - Lenart - Ptuj. Zresztą wczoraj nią wracałem. Automapa też dobrze objazd poprowadzi, ciekawe jak mapy z RNS-E ale to pewnie H4mm3R napisze, jak wróci.
  21. http://www.cro.pl/objazd-platnych-autostrad-w-slowenii-t28771.html Najlepszy poradnik.
  22. Wjechaliśmy we dwoje jednym skuterem 50cm3. Nawet się nie zająknął. Zresztą nie byliśmy jedyni. Mogę polecić. Czas jak samochodem a mijanki nie straszne bo droga ma szerokość na samochód i skuter.
  23. Spotkane w Chorwacji.... free picture hosting Pogadane
  24. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uderz do OGR-a.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.