Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Niekoniecznie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Skąd ja to znam :gwizdanie: Za pierwszym razem myślałem, że mi powietrze ucieka z koła Też słyszę ten szum, też mi auto nie straciło mocy. Sprawdzałem przepływowierz, termostat, węże gumowe, węże podciśnienia i NIC. Syczy tak jak syczało. A i nikt nie jest w stanie powiedzieć co się stało. Vag nie pokazuje błędów. _________________________________________________ Podobny temat ale tam była strata mocy: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_notlauf_syczenie_przeplywka-t95208.0.html;all=
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Zbyt piękne to one nie są ale to chyba SĄ halogeny. W swoim aucie miała takie Angela, o ile dobrze pamiętam. Ledy do jazdy dziennej to co innego.
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
A powiedz jak się miał dogadać? Przecież próbował. Zresztą co tu się dogadywać. Piotrek wywinął mu ładny numer a teraz umywa ręce. Wcisnął kit i nie przyjmuje zwrotu. Tak się nie robi.
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
A są jakiekolwiek szanse oprócz dobrej woli Piotreka98igo, żeby tą kasę odzyskać?
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Pewnie tak tylko trzecie światła stopu nie były na metry z allegro.
-
[B5 AFN] Moja A4
Uważam, że felgi są ładne ale nie do starej (niestety) sylwetki b5. Te felgi pasują do wypasionego auta na glebie i to z sylwetka nowocześniejszą niż b5 czy b6.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Oczka audi są świetne, ale ma ledy w zderzaku ma też mercedes.
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
Wyłamię się, dla mnie 2 są dużo ładniejsze.
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
Ykk, tak pisze dla żartów
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
I fajnie Widać, że wychodzisz na prostą. Jakbyś zamontował lampki w drzwiach, to później możesz dać opis w dziale warsztat.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Widzę, że odwet za zjechanie Twojego chromowego s-line
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
I tu jest problem. Mam nadzieję, że niedługo skończy się ta moda. Tak samo jak skończyła się moda na lampy typu lexus look.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Kto montuje ledy? 90% z tych ludzi ma poniżej 25 lat. Im się to podoba. Staro się nie czuję, powiedziałbym, że jestem gówniarzem ale już wiem co dobre Jak byłem młodszy i głupszy to mi się lampy angel eyes podobały _________________________________________________ Wczoraj widziałem cieniasa z ledami na metry, pod lampami bo w zderzaku chyba miejsca nie ma. Jak zobaczę malucha to zwątpię całkowicie.
-
Gorsze przyśpieszenie?
Mi na tym profilu jeździ się świetnie. Na forum się krzywili, że będzie mi przekłamywał licznik. Ale poszedłem do oponiarza, mówię: panie, mam alufelgi 17 i chcę do tego dobre opony, nie chcę stracić za dużo komfortu i dynamiki :gwizdanie: Polecił mi opony o profilu 205/50, dodał, że nie będę musiał bać się rzucania w koleinach i tak rzeczywiście jest. Jedyny minus to wizualnie, felga wydaje się delikatnie mniejsza. Przekłamanie licznika właściwie żadne (porównywałem z gps'em).
-
[B5 1Z] Czy wpięty BOX moze powodowac błąd 00527 ??
Ja tak samo. Na ch... to komu potrzebne
-
[B5 ALL] Skrzypienie fotela kierowcy
Z B6 na pewno NIE
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Dorośniesz to zmądrzejesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Orientuje się ktoś ile kosztuje jedno "badanie" na hamowni w mr-motors? Więcej niż 100zł ?
-
Spoty LRY - odwołane
Ok, tyle to ja mogę zapłacić w Warszawie, za konkretną hamownię. O lubelskiej naczytałem się tyle negatywnych wypowiedzi, że mi się odechciało tam jechać.
-
Spoty LRY - odwołane
Nie mam katalizatora, egr zaślepię. Ładnie się zbiera, ciekawy jest ile wyjdzie Patrzyłem w Lublinie 100zł za jeden pomiar, z takim podejściem to miasto długo będzie zapyziałe Pewnie odwiedzę MRmotors.
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6
Wystarczyło zmienić lampy i felgi i już jest Ale widzę, że zmienione są też kierunki boczne i przedni grill. Przez rant felga się wydaje trochę mniejsza ale generalnie nie wygląda źle.
-
Spoty LRY - odwołane
Do Lublina jechać nie będę, trudno znajdę jakąś w Warszawie
-
Spoty LRY - odwołane
Kto mi powie, gdzie jest najbliższa hamownia? :gwizdanie: Chciałbym sprawdzić ile KM ma mój parch.
-
Gorsze przyśpieszenie?
Na siedemnastkach mam profil 205/50 a na piętnastkach 195/65. Serio, nie ma większej różnicy. Mam standardowe zawieszenie (jeszcze).