Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Skąd ja to znam :gwizdanie: Za pierwszym razem myślałem, że mi powietrze ucieka z koła Też słyszę ten szum, też mi auto nie straciło mocy. Sprawdzałem przepływowierz, termostat, węże gumowe, węże podciśnienia i NIC. Syczy tak jak syczało. A i nikt nie jest w stanie powiedzieć co się stało. Vag nie pokazuje błędów. _________________________________________________ Podobny temat ale tam była strata mocy: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_notlauf_syczenie_przeplywka-t95208.0.html;all=
  2. Zbyt piękne to one nie są ale to chyba SĄ halogeny. W swoim aucie miała takie Angela, o ile dobrze pamiętam. Ledy do jazdy dziennej to co innego.
  3. A powiedz jak się miał dogadać? Przecież próbował. Zresztą co tu się dogadywać. Piotrek wywinął mu ładny numer a teraz umywa ręce. Wcisnął kit i nie przyjmuje zwrotu. Tak się nie robi.
  4. A są jakiekolwiek szanse oprócz dobrej woli Piotreka98igo, żeby tą kasę odzyskać?
  5. Pewnie tak tylko trzecie światła stopu nie były na metry z allegro.
  6. Armi odpowiedział(a) na peteair temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Uważam, że felgi są ładne ale nie do starej (niestety) sylwetki b5. Te felgi pasują do wypasionego auta na glebie i to z sylwetka nowocześniejszą niż b5 czy b6.
  7. Oczka audi są świetne, ale ma ledy w zderzaku ma też mercedes.
  8. Wyłamię się, dla mnie 2 są dużo ładniejsze.
  9. I fajnie Widać, że wychodzisz na prostą. Jakbyś zamontował lampki w drzwiach, to później możesz dać opis w dziale warsztat.
  10. Widzę, że odwet za zjechanie Twojego chromowego s-line
  11. I tu jest problem. Mam nadzieję, że niedługo skończy się ta moda. Tak samo jak skończyła się moda na lampy typu lexus look.
  12. Kto montuje ledy? 90% z tych ludzi ma poniżej 25 lat. Im się to podoba. Staro się nie czuję, powiedziałbym, że jestem gówniarzem ale już wiem co dobre Jak byłem młodszy i głupszy to mi się lampy angel eyes podobały _________________________________________________ Wczoraj widziałem cieniasa z ledami na metry, pod lampami bo w zderzaku chyba miejsca nie ma. Jak zobaczę malucha to zwątpię całkowicie.
  13. Mi na tym profilu jeździ się świetnie. Na forum się krzywili, że będzie mi przekłamywał licznik. Ale poszedłem do oponiarza, mówię: panie, mam alufelgi 17 i chcę do tego dobre opony, nie chcę stracić za dużo komfortu i dynamiki :gwizdanie: Polecił mi opony o profilu 205/50, dodał, że nie będę musiał bać się rzucania w koleinach i tak rzeczywiście jest. Jedyny minus to wizualnie, felga wydaje się delikatnie mniejsza. Przekłamanie licznika właściwie żadne (porównywałem z gps'em).
  14. Ja tak samo. Na ch... to komu potrzebne
  15. Z B6 na pewno NIE
  16. Orientuje się ktoś ile kosztuje jedno "badanie" na hamowni w mr-motors? Więcej niż 100zł ?
  17. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ok, tyle to ja mogę zapłacić w Warszawie, za konkretną hamownię. O lubelskiej naczytałem się tyle negatywnych wypowiedzi, że mi się odechciało tam jechać.
  18. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Nie mam katalizatora, egr zaślepię. Ładnie się zbiera, ciekawy jest ile wyjdzie Patrzyłem w Lublinie 100zł za jeden pomiar, z takim podejściem to miasto długo będzie zapyziałe Pewnie odwiedzę MRmotors.
  19. Wystarczyło zmienić lampy i felgi i już jest Ale widzę, że zmienione są też kierunki boczne i przedni grill. Przez rant felga się wydaje trochę mniejsza ale generalnie nie wygląda źle.
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Do Lublina jechać nie będę, trudno znajdę jakąś w Warszawie
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Kto mi powie, gdzie jest najbliższa hamownia? :gwizdanie: Chciałbym sprawdzić ile KM ma mój parch.
  22. Na siedemnastkach mam profil 205/50 a na piętnastkach 195/65. Serio, nie ma większej różnicy. Mam standardowe zawieszenie (jeszcze).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.