Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Miałem do czynienia z boxem Swoją drogą dalej nie wyjaśniłeś jak to możliwe, że box daje tyle co chip.
  2. Trochę tak bo jednak podlewa paliwem. Po chipie spalanie (jak juz sie wyszalejesz) często spada. Bez szału, pół litra na setkę. Zależy jak kto jezdzi i jak wykorzystuje moc.
  3. uzyskasz moc taka sama jak po sofcie, ok 30% na + Wytłumacz proszę jakim sposobem?
  4. Zwiększenie mocy polega na zwiekszeniu dawek i doladowania turbiny. Box tego nie da, da lekki zryw bo box podleje paliwem,turbo bedzie wstawac szybciej ale duzo mocy nie przybedzie. Poprawia sie przyspieszenie od dolu, wgniata w fotel i wydaje sie, ze jest niewiadomo ile mocy.
  5. Opornik nie da tego co program bo podbija tylko dawkę paliwa, nie zwieksza doladowania. Jesli przesadzisz to moga byc cyrki w postaci: a)zapieczonych łopatek bo paliwa bedzie zdecydowanie za dużo mozesz pomóc zejść pompie i nastawnkowi - szarpanie, za duże obciążenie. C) jesli wtryski Ci leją to można powiedzieć, ze beda laly wiecej a chyba nie musze pisac jakie sa tego konsekwencje. To tak w skrocie. Jeśli chcesz poczuć, że samochód jest bardziej zrywny to zwieksz dawke paliwa na niskich obrotach vagiem.
  6. Armi odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Tu nie chodzi o gust tylko o pokazanie, ze to nie sa felgi "od Audi" tylko od innego auta. Jezdzic na felgach z rozstawem 5x112 czy nawet 5x110 to zadna filozofia. Co innego, zamontowac felgi z zupelnie innego auta. Moim zdaniem znaczki, podkreślaja ze auto jest zrobione customowo. I ze to nie jest zwyczajne oem+. A gdyby udało się wpasowac ori felgi np. Z Lambo czy Ferrari? Ori znaczek to powod do dumy i dowód na to, że majac Audi mozna jezdzic na felgach na ktorych sie chce i nie ograniczać się do tych OEM-owych.
  7. Axa ma najwieksze znizki dla nowych klientow. Jako nowy klient ze znizkami 40% masz ich (w zaleznosci od promocji) ~50%
  8. W takim razie ja jestem szcześliwym wyjatkiem. Miałem do czynienia z odszkodowaniem z AC i bylem bardzo zadowolony. Trafiłem na ogarniętego rzeczoznawcę i napisałem jedno odwołanie. Trzeba czytac warunki ubezpieczenia i przyjąć do wiadomości, że każda firma będzie próbowała wypłacić jak najmniej. Do każdego zdarzenia jest przypisywana pula $, pracownik ma tak wyważyć wypłacone odszkodowanie aby poszkodowany ucieszył się z wypłaty, mimo ze jest zaniżona. W dziale ubezpieczenia powinno byc wyraznie napisane i podwieszone: PIERWSZA WYCENA JEST ZAWSZE ZANIŻONA! To logiczne, firmy ubezpieczeniowe wiedzą, że ledwie garstka odwoła sie od pierwszej wyceny. Większość ucieszy się, z samego faktu kasy na koncie. Niestety, ubezpieczeni nie sa świadomi swoich praw a ubezpieczający to wykorzystują.
  9. Wczoraj pod Komisariatem, szary avant B6 na LPU. Ramki klubowe. Pozdrawiam:naughty:
  10. Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem. Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie.
  11. W dobrą Plan zmiany na S/RS to dobry plan:banan:
  12. Coraz lepiej to auto zaczyna wyglądać Podobają mi się tylne lampy:naughty: Zerwałbym folię z szyb, ewentualnie przyciemnił wszystkie.
  13. Pisz do Gwertego, ja właśnie w A3 zamontowałem bix-y. Świecą lepiej niż bix-y w B6:decayed: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Jestem fanem naklejek, więc mi bardziej podobało się z naklejkami ale na forum zostaniesz pochwalony:wink:
  14. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Przeglądam sobie allegro a tam moja niedoszła B6:decayed: Audi A4 17250.00 PLN. Lubelskie - otoMoto.pl a mogłem mieć czerwonego sedana 2.5 V6 z Q ale golas straszny:kwasny: i sprzedać się nie może.
  15. Wiem co mówię tzn piszę. Air to nie wszystko.
  16. Armi odpowiedział(a) na Thomas28 temat w Układ Jezdny
    I tak nic nie zrozumie ale przynajmniej próbowałem. Każde następny durny wątek, ewidentne nie używanie wyszukiwarki zgłaszam do moderatora.
  17. Armi odpowiedział(a) na Thomas28 temat w Układ Jezdny
    Masz pytania nt. A3? Pisz na forum A3:whistling: A sorry, nie możesz. Masz tam bana. To może idź na forum golfa:eusathink: a3-club.net wymarło... więc tam trudno o wymianę zdań... Forum było spoko... tylko znalazło się kilku matołów którzy zaczęli "ścigać" i banować ludzi za nie używanie szukajki A czytasz regulamin? Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od matołów, zacznij od siebie:decayed: Logiczne jest, że pytania zadaje się w istniejących wątkach, nie zakłada się nowych wątków, skoro w innych są podane odpowiedzi.
  18. Jest MEGA!! Najładniejsze Audi w Lublinie i nie tylko:slina: jak patrzę na zdjęcia to mam ochotę wrócić do dużej felgi i gleby:naughty:
  19. Armi odpowiedział(a) na Thomas28 temat w Układ Jezdny
    Masz pytania nt. A3? Pisz na forum A3:whistling: A sorry, nie możesz. Masz tam bana. To może idź na forum golfa:eusathink:
  20. Miałem 18" ale przez cały czas jeździłem na maksymalnie skręconym gwincie 50-60k km na gwincie:facepalm:
  21. Masz zaległości na battalionie:wink:
  22. Jeszcze słabo:wink: W B5 miałem aż wypolerowane:decayed:
  23. A8 jest majestatycznym autem:naughty:
  24. To 1.6 nie jedzie ale przynajmniej wygląda:oklasky:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.