Treść opublikowana przez Armi
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Miałem do czynienia z boxem Swoją drogą dalej nie wyjaśniłeś jak to możliwe, że box daje tyle co chip.
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Trochę tak bo jednak podlewa paliwem. Po chipie spalanie (jak juz sie wyszalejesz) często spada. Bez szału, pół litra na setkę. Zależy jak kto jezdzi i jak wykorzystuje moc.
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
uzyskasz moc taka sama jak po sofcie, ok 30% na + Wytłumacz proszę jakim sposobem?
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Zwiększenie mocy polega na zwiekszeniu dawek i doladowania turbiny. Box tego nie da, da lekki zryw bo box podleje paliwem,turbo bedzie wstawac szybciej ale duzo mocy nie przybedzie. Poprawia sie przyspieszenie od dolu, wgniata w fotel i wydaje sie, ze jest niewiadomo ile mocy.
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Opornik nie da tego co program bo podbija tylko dawkę paliwa, nie zwieksza doladowania. Jesli przesadzisz to moga byc cyrki w postaci: a)zapieczonych łopatek bo paliwa bedzie zdecydowanie za dużo mozesz pomóc zejść pompie i nastawnkowi - szarpanie, za duże obciążenie. C) jesli wtryski Ci leją to można powiedzieć, ze beda laly wiecej a chyba nie musze pisac jakie sa tego konsekwencje. To tak w skrocie. Jeśli chcesz poczuć, że samochód jest bardziej zrywny to zwieksz dawke paliwa na niskich obrotach vagiem.
-
A4 b7 1.8t
Tu nie chodzi o gust tylko o pokazanie, ze to nie sa felgi "od Audi" tylko od innego auta. Jezdzic na felgach z rozstawem 5x112 czy nawet 5x110 to zadna filozofia. Co innego, zamontowac felgi z zupelnie innego auta. Moim zdaniem znaczki, podkreślaja ze auto jest zrobione customowo. I ze to nie jest zwyczajne oem+. A gdyby udało się wpasowac ori felgi np. Z Lambo czy Ferrari? Ori znaczek to powod do dumy i dowód na to, że majac Audi mozna jezdzic na felgach na ktorych sie chce i nie ograniczać się do tych OEM-owych.
-
Opinia o Ubezpieczalni Proama
Axa ma najwieksze znizki dla nowych klientow. Jako nowy klient ze znizkami 40% masz ich (w zaleznosci od promocji) ~50%
-
Opinia o Ubezpieczalni Proama
W takim razie ja jestem szcześliwym wyjatkiem. Miałem do czynienia z odszkodowaniem z AC i bylem bardzo zadowolony. Trafiłem na ogarniętego rzeczoznawcę i napisałem jedno odwołanie. Trzeba czytac warunki ubezpieczenia i przyjąć do wiadomości, że każda firma będzie próbowała wypłacić jak najmniej. Do każdego zdarzenia jest przypisywana pula $, pracownik ma tak wyważyć wypłacone odszkodowanie aby poszkodowany ucieszył się z wypłaty, mimo ze jest zaniżona. W dziale ubezpieczenia powinno byc wyraznie napisane i podwieszone: PIERWSZA WYCENA JEST ZAWSZE ZANIŻONA! To logiczne, firmy ubezpieczeniowe wiedzą, że ledwie garstka odwoła sie od pierwszej wyceny. Większość ucieszy się, z samego faktu kasy na koncie. Niestety, ubezpieczeni nie sa świadomi swoich praw a ubezpieczający to wykorzystują.
-
Spotkania na drodze
Wczoraj pod Komisariatem, szary avant B6 na LPU. Ramki klubowe. Pozdrawiam:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mój teść. Miał tam robioną tzn. leczoną zaćmę. Był zachwycony zarowno opika jak i samym zabiegiem. Do tej poru jest bardzo zadowolony. Przez dobry miesiac po zabiegu opowiadał wszystkim, ze wreszcie dobrze widzi i czuje sie tak jakby dostal nowe zycie.
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
W dobrą Plan zmiany na S/RS to dobry plan:banan:
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
Coraz lepiej to auto zaczyna wyglądać Podobają mi się tylne lampy:naughty: Zerwałbym folię z szyb, ewentualnie przyciemnił wszystkie.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Pisz do Gwertego, ja właśnie w A3 zamontowałem bix-y. Świecą lepiej niż bix-y w B6:decayed: ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Jestem fanem naklejek, więc mi bardziej podobało się z naklejkami ale na forum zostaniesz pochwalony:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Przeglądam sobie allegro a tam moja niedoszła B6:decayed: Audi A4 17250.00 PLN. Lubelskie - otoMoto.pl a mogłem mieć czerwonego sedana 2.5 V6 z Q ale golas straszny:kwasny: i sprzedać się nie może.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Wiem co mówię tzn piszę. Air to nie wszystko.
-
jakie amortyzatory?
I tak nic nie zrozumie ale przynajmniej próbowałem. Każde następny durny wątek, ewidentne nie używanie wyszukiwarki zgłaszam do moderatora.
-
jakie amortyzatory?
Masz pytania nt. A3? Pisz na forum A3:whistling: A sorry, nie możesz. Masz tam bana. To może idź na forum golfa:eusathink: a3-club.net wymarło... więc tam trudno o wymianę zdań... Forum było spoko... tylko znalazło się kilku matołów którzy zaczęli "ścigać" i banować ludzi za nie używanie szukajki A czytasz regulamin? Zanim zaczniesz kogoś wyzywać od matołów, zacznij od siebie:decayed: Logiczne jest, że pytania zadaje się w istniejących wątkach, nie zakłada się nowych wątków, skoro w innych są podane odpowiedzi.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jest MEGA!! Najładniejsze Audi w Lublinie i nie tylko:slina: jak patrzę na zdjęcia to mam ochotę wrócić do dużej felgi i gleby:naughty:
-
jakie amortyzatory?
Masz pytania nt. A3? Pisz na forum A3:whistling: A sorry, nie możesz. Masz tam bana. To może idź na forum golfa:eusathink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Miałem 18" ale przez cały czas jeździłem na maksymalnie skręconym gwincie 50-60k km na gwincie:facepalm:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Masz zaległości na battalionie:wink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Jeszcze słabo:wink: W B5 miałem aż wypolerowane:decayed:
-
AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ
A8 jest majestatycznym autem:naughty:
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
To 1.6 nie jedzie ale przynajmniej wygląda:oklasky:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Liście raczej takie wrześniowe:wink: