Treść opublikowana przez Armi
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dzięki. Tak, tak koxy to te B6. Kółka są śmieszne, takie małe i zwyczajne ale jak miło się jeździ:whistling: nie trzeba zwalniać, wybierać tras bez dołów, na progach nie trzeba jechać pod ukosem:decayed: Chociaż odruchowo na progach zwalniam praktycznie do zera. Przyzwyczajenie, tyle lat na glebie:banan:
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
Widać kolega podjarany audi:naughty: Mechanicznie ok, wizualnie do ogarnięcia. Lampy poliftowe zamówione, zderzak będzie zmieniony:thumbup1: Jeszcze tylko grill kamei out. Turbo masz zmienione na większe?
-
A4 b7 1.8t
Zderzak na gładko na żywo wygląda:slina: problemem jest rejestracja.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Koxy:naughty:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Postaram się przyjechać
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem kilka zdjęć. Czekałem, że może zdarzysz wrócić ale się nie doczekałem.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Byłem na spotkaniu z ex:decayed: Jak widać nie ma już ani naklejek ani klapy USA ale nowy właściciel zadowolony. To najważniejsze. przy okazji spotkaliśmy jeszcze jedną klubową A4:naughty:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Przyjechałem po felgi:decayed:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Z tymi AFN-ami jest dziwnie. Zostawisz ostatni tłumik - praktycznie nie ma różnicy. Pełny przelot - ryk. Nie sprzedawaj ostatniego, w razie czego wspawasz.
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Będzie ryk:grin: Ja przed sprzedażą wróciłem do ostatniego tłumika bo oprócz mnie i mojej A. nikt nie był tego w stanie znieść Ale było:slina:
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Niebieskie ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 20:58 ---------- Dawno nie aktualizowałem tematu Więc odgrzeje swojego kotleta http://s5.postimg.org/js8kd52h1/DSC_1528_small.jpg http://s5.postimg.org/tti0074xx/DSC_1509_small.jpg Dobrze, ze lusterka sa znow w normalnym kolorze:banan:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Jest petarda:slina: Gdybyś myślał o sprzedaży felg:whistling: Jestem chętny:decayed:
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Ramka grilla w czerń i będzie kocur:kox:
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
Przyjadę
-
Pomarańczowa folia na US
Trzeba było odesłać. Ja kupowalem u uzytkowanika Radmak. Wszystkie folie: żółta, pomarańczowa i czarna. Zawsze ok. W tej chwili Radmak nic nie sprzedaje Przedmioty użytkownika __RadMak__ - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szkoda, moze własnie dlatego kilka osob kupilo zolte folie zamiast pomaranczowych.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze wyglądać
-
Odnaleziono naszych bohaterów.
Niektórzy ludzie pamiętają, przy pomniku niedaleko miejsca śmierci Orlika zwykle stoją znicze i świeże kwiaty (wieńce)
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Stare lampy wygladały lepiej:whistling:
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Aaa ok. Nie widziałem, że lampy kupiłeś. Uff:decayed:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Da się, jeśli dobrze widzę to ta z A3. Ślepy przycinał i chyba buc khem znaczy Dawids vel zeszmaciłem się za 100zł na dywanikach B5 Battalion
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Zapowiada się ciekawie:whistling: Będę obserwował
-
B6 by Armi - sesja s.25
Musi być 18", prosiaki nie, typowo OEM-owa też nie. Te MAM-y to dość chodliwe felgi, jak się nie spodobają to sprzedam. Podobają mi się 19" z RS4 B7 ale nie chcę 19" Nie będzie łatwo ze znalezieniem ładnych 18" do B6:kwasny:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Poprawiłem zdjęcia na pierwszej stronie bo nie wyświetlały się poprawnie a później po prostu zniknęły:decayed: Szukam felg 18", może jeszcze na końcówkę tego sezonu. Najprawdopodobniej będą to MAM-y, dlatego relingi zostaną chromowane.
-
Dobrzy chiptunerzy
Uzupełnij profil. Do jakiej V6?
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić