Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Znów BMW i znów klubowa A4. Niebieski sedan B6 na WOT, ramki klubowe widziana w Kazimierzu Dolnym. Pozdrawiam.
  2. Moim zdaniem cleaner Colourlock Strong jest lepszy od Gliptone GT12. Sprawdzałem na bananowej skórze:whistling: Na to odżywka Gliptone i jest
  3. Mam zdjęcie wykresu na skradzionym telefonie:facepalm: Było ~190KM& 38xNm. Jak się nie sprzeda do czasu korekty w B6 to podjadę B5 do Spanky-ego, sprawdzimy jeszcze raz.
  4. Auto do sprzedania, 14 800zł do negocjacji. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audik-armiego-sprzedaz-282883/#post3715191
  5. Armi odpowiedział(a) na Maciuch temat w Układ Jezdny
    Co forum to opinia, szukam hamulców do A3 właśnie. Na forum, odpowiedź na pytanie jakie hamulce to: ate gładkie:decayed: Słabo bo każdy chwali to co ma, tak jak z oponami. Dev, co byś polecił do A3 2002 8L ASZ+chip, lata głównie w trasie? Myślałem o czymś lepszym na przód (288mm) i gładkich na tył.
  6. OMG! OMG!
  7. O widze, ze juz Michał, dobrze wyjasnil. Wada iphona, zdjecia bezposrednio z telefonu na forum nie wstawisz. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 22:05 ---------- Tak wygląda górne poliftowe mocowanie tylnego amora bez Q. Podchodzi P&P do przedlifta, jak widać
  8. Zobaczymy jak wyjdzie. Wolałbym sprzedać w całości. A jak nie będzie chętnych to co ciekawsze graty zdemontuję i spróbuję sprzedać jak serię. Tak jak pisałem, na tył wleciał nowy gwint TA-Technix:cygaro:
  9. Uśpione B5:naughty: ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- WN też nie jest złe:decayed: Fajne, te nocne zdjęcia:cool:
  10. Masz szczescie bo akurat dzis montowalem gwint do przedlifta majac mocowania poliftowe. Bede w domu to Ci odpisze.
  11. Tanio/drogo to subiektywne opinie. A auto i tak jest warte tyle ile kupujacy jest w stanie zapłacic:wink: Czy taki sie znajdzie? Zobaczymy.
  12. Armi, jakiej firmy tuleje zakładałeś? Lemforder, najlepierw wymienilem tuleje a chwile pozniej gwint bo to on byl winny bujania na boki.
  13. Jutro sesja na pamiatkę a później ląduje na allegro oraz tablicy. Dziś skonczyłem montowac nowy gwint na tył bo stary wylał, tuleje tylnej belki też są nowe. Pompa 11 i turbo brd na gwarancji. Aż żal sprzedawać
  14. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    B6 przechodzi standardowy serwis po zakupie. Graty do rozrządu (od Dzik-a:cool:) Jutro pompki AL jadą do serwisu - Ragga w Twoje strony:decayed: Myślę, że w przyszłym tygodniu B6 będzie już śmigać bez obaw i pomyślimy o jakiejś korekcie softu:naughty:
  15. Andrzeju ryju szykuj aparat - gwint prawie zamontowany:decayed:
  16. Chłodzą Siedzę jak baran w szaliku bo się przeziębiłem i to w samochodzie:facepalm:
  17. Jeszcze trochę gleby brakuje:wink: ale i tak jest prze-kozak:kox:
  18. Masz rację, E46 bardziej mi podeszło. Szczególnie Twoje - ryje banie ostro:grin: Lżejsza bryła i to, że jest po prostu ładne (niezależnie od wersji nadwozia). W środku przed liftem też daje latami 90 ale z zewnątrz wygląda imo młodziej niż E39 (nic dziwnego, patrząc na lata produkcji). Stylistyka E39 jest zdecydowanie bardziej stonowana niż E46 (ale i grupa docelowa tych aut jest inna, podobnie jak w audi z A4 i A6). Widocznie jeszcze się w grupę docelową nie łapię bo i A6 oprócz komfortu mnie nie zachwyca:wink: Mieliśmy E46 przez jakieś 3-4 miesiące ale 1.8 i bez bajerów. B5 zamienił bym na poliftowe E46 ale mojej B6 już nie:decayed: tyle ode mnie. Pablo, E39 to jazdy po Krakowie jest jak znalazł
  19. Mamy dwa egzemplarze. Jeden 525d - czarna skóra, drugi 530d z m-pakietem, również skóra. Każdy rocznik 2002 ale żaden jeszcze mnie nie przekonał Jeżdżę jak chcę odpocząć od gwintu czy zawieszeń typu s-line. W bmw na 18 można cisnąć tak jak w b5 na 15:naughty: a spalanie 6.1 chociaż dalej ciężko mi w to uwierzyć U Pablo podoba mi się połączenie: ładny czarny lakier i jasne (zadbane) wnętrze:thumbup1:
  20. Jeżdżę dosyć często takim BMW, z dokładnie tym silnikiem i powiem szczerze jestem czasem zdziwiony tym co ludzie w BMW 5 widzą. Moc, przyśpieszenie - żadna rewelacja. Wnętrze daje latami 90. Z zewnątrz też nie zachwyca - klasyka, trochę nudna ale co kto lubi. Jakość materiałów jest ok. Prowadzenie, wybieranie nierówności, ilość miejsca - bajka:thumbup1: Nie wiem, jakoś nie potrafię odnaleźć "fun-u" z jazdy tym autem ale chętnie się dowiem na czym ten fun polega. Śmieszne jest to, że jak się stanie na światłach to zaraz znajdzie się chętny by mierzyć się z beemką. W audi mi się to nie zdarza a szkoda:decayed:
  21. Czerwony avant B5 na WRA, ramki klubowe - mijany o 11:45 (jechalem z naprzeciwka bmw:kwasny:) na trasie Puławy - Zwoleń. Pozdrawiam:hi:
  22. Też mi się podoba. Przekręć sobie zaślepki od sprysków bo są zamontowane odwrotnie (na zdjęciach ze strony 5).
  23. Będzie PW:)
  24. Najlepsza:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.