Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Ładna:naughty: Dobrze, że sedan:kox:
  2. Wczoraj w Galerii Olimp widziany ciemny sedan przedlift LUxxxTU Nie wiem czyje to auto ale pozdrawiam:decayed:
  3. wiadomo o kim mowa:whistling:
  4. Ale po numerach rejestracyjnych można znaleźć właściciela:whistling: A to już podchodzi pod dane osobowe, według art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych
  5. Ja dorabialem spryski, dla swietego spokoju. Praktycznie na kazdej poliftowej lampie jest napis d2s. Montujesz hidy 4.3k i policja nie zwraca uwagi. A nawet jesli to jak masz zarowki i przy nich je zamotujesz to nic nie moga zrobic.
  6. Za małe felgi do b5 żeby robiły szał Malowanie dodatkowo je zmniejszy.
  7. Przedliftowe świecą super, szczególnie jak masz opcję halogenów w lampie. Poliftowe bez xenonu to słabizna , wiec jak zmieniac na polifty to od razu hidy.
  8. Jest super:naughty: Brakuje siuwaksa na opony i ta naklejka serduszko:thumbdown: Teraz kazdy takie naklejki ma, wiec ja mowie nie:decayed:
  9. Mit rodem z PRL nie wiem z czego ha?> jak kolega Wjot1 nie ma pojecia o polerowaniu, zalatwi sobie maszyna i zacznie strugać profesjonalistę to przepali lakier i bedzie trzeba malowac!! no chyba ze się mylę wiec oświeć mnie !? Trzeba mieć naprawdę dwie lewe rece:decayed: Ja pierwszą maszynę dostałem w prezencie. Zaczynalem jako totalny laik:whistling: Wypolerowałem już wiele aut i jakoś nikomu krzywda się nie stała.
  10. Armi odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Układ Jezdny
    Ja też nie narzekam ale nie ma co mydlic oczu, ze gwint jest taki super:wink: Nie oszukujmy sie, montujac gwint robisz z samochodu w mniejszym lub większym inwalidę. Chcesz miec auto, ktore dobrze jedzie, w miare wyglada obnizaj na twardszych amortyzatorach. Chcesz miec samochod, ktory prowadzi sie jak po szynach i nie przeszkadza Ci ze nie wszedzie wjedziesz, ze trzeba ciagle uwazac na dziury, koleiny itd kupuj gwint. Ktoś, kto nie lubi jazdy na glebie będzie się męczył. Kit to kompromis to imo zloty srodek. btw, Nie bez powodu rajdowki jezdza na kit-ach a nie na gwintach:wink:
  11. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja tez tak myslalem ale troche za malo miejsca w srodku:wink: Jedno wiem, na pewno bedzie sedan:decayed:
  12. Armi odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Układ Jezdny
    A idzcie z tym gwinem, przeciez to sie jezdzic nie da:kwasny: Na gwincie zaraz bedzie chcial skrecac,a jak kupi sprezyny+amortyzatory nawet od 1be i bedzie wjezdzal wszedzie tam gdzie do tej pory a samochod bedzie wygladal ladnie. Moim zdaniem taki zestaw to zloty srodek. W A3 mam lekkie obnizenie na utwardzonych amortyzatorach, jest nizsza mimo to jedzie jak czolg. Nie to co na gwincie:decayed: Jak chce miec auto a nie taczke to niech nie kupuje gwintu. Pisze to fan auta na glebie:naughty:
  13. Kup cały panel:wink: Ja tak zrobilem w a3, niestety poliftowe 8L cierpi na te same bolaczki co B6.
  14. Armi odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Układ Jezdny
    Będziesz mial cos takiego Na zdjeciu -40/40. Trzeba cos wrzucic do bagaznika albo tankowac do pelna:wink: Generalnie z wlasnego doswiadczenia odradzam takie obnizenie do seryjnych amortyzatorow. Jak kupilem auto to mialem taki zestaw i dopiero po montazu twardszych amortyzatorow, mozna bylo normalnie jezdzic. Ale sa osoby, ktore to sobie chwalą
  15. Vulkanschwarz to czarny, tyle ze perłowy a jak na lakierze jest utleniona warstwa to wydaje się taki niewiadomo jaki:wink: Nie podobal mi sie ten kolor, dopoki nie zrobilem polerki:whistling: Swoją drogą z zewnątrz to blizniak mojego jakies 4 lata temu:decayed: ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Oj tak, jest pole do popisu. Byle nie ręcznie bo nie będzie efektu:whistling:
  16. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobry wybór:naughty: Moje następne auto:wink:
  17. Halo robi szał (mam żółte i w a3 i w a4:kox:) - a dziś rano była mgła:decayed: i można była włączać
  18. 1000zł jak grupówka i jak Ci się uda dodzwonić
  19. Różnica polega na tym, że w AFN-ie nie ma usterek silnika tylko osprzętu, a w 2.5 kuleje i silnik i osprzęt.
  20. Zadbany i bezawaryjne 2.5 to skarb ale jak sam wiesz, wiekszosc tych silników to zajechane szroty z niewiadomym czytaj sporym przebiegiem, zalewane pierwszym lepszym olejem a to źle wróży. Wystarczy lektura wątku: Nastawiać się na ogromne koszty, tylko dla kultury pracy i nieco większej mocy niż 1.9 po chipie - kwestia sporna. A w 1.9 zmienisz sobie silnik za tysiaka a w 2.5? Niestety:whistling: Koszty naprawy 2.5Tdi to już tysiące a nie setki. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-ogolne-wiadomosci-2-5-v6-tdi-112252/
  21. Jest sprawdzony człowiek na forum, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem - zrobi program za 600zł i nie jest to gotowiec:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.