Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Ja na twoim miejscu bym kupił nową jak masz zamiar pojeździć dłużej autkiem
  2. Czy są ori to nie wiadomo żeby było zdjęcie od wewnętrznej strony to by zobaczył , a tak można gdybać zawsze możesz poprosić sprzedawce o takie foto ,cena tez nie jest zła
  3. właśnie się pytam pogniewaliście się
  4. w zaznaczonych miejscach są śrubki sory za jakość tel taki
  5. Zawsze można pogadać z nadleśnictwem ,a z drugiej strony jeżeli mieszkasz w takim miejscu gdzie zwierzyna tak często wbiega na jezdnie i jest to oznakowane to możesz se dokupić ubezpieczenie samochodu na takie wypadki
  6. Podłączyłbyś VAG-a i zrobiłbyś logi bo tak z twojej opowieści można se pogdybać .Jest tu tyle fachowców że na pewno znajdą przyczynę :gwizdanie:
  7. taktuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :notworthy:
  8. nie zdążysz powiedzieć dzień dobry sory za ot
  9. I weź za takim jedz :naughty:
  10. Może wystarczy styki przy lampie przeczyścić i sprawdź czy dochodzi prąd do lampy
  11. Jest już parę tematów o świecach żarowych wystarczy poczytać
  12. Nie zawsze mikrofon pomaga czytałem gdzieś ze są dwa rodzaje zmiany kanałów w radiach mechaniczny i chyba impulsator jak się nie mylę ,właśnie do mechanicznego się nie da zrobić zmiany kanałów :gwizdanie:
  13. Ładna furmanka i mody na plus ,a co do bixenonu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_reflektory_bixenon_a4_s4_update_foto-t66428.0.html spróbuj tu . Naprawdę ładne wozidełko
  14. Nikt nikogo nie namawia ,ale zawsze można się wyrwać na cały dzień od obowiązków domowych [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 16:24_________________________________________________Śpita chłopaki :naughty:
  15. Zrób logi i pokaz chłopaki na pewno ci pomogą :gwizdanie:
  16. :vaglogi: tu nie wróżą z reki
  17. młody jestem mam czas :naughty:
  18. Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...
  19. Graty za wkład pracy :oklaski: :oklaski: . Co do operowania radiem ja mam pod podłokietnikiem i też go nie widzę , a obsługa już mi w krew weszła i z pamięci jadę
  20. sprawdz zawieche a po drugie szukajka nie gryzie
  21. no mam nadzieję... B8 to ładne autka :> ja już na b9 zbieram :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.