Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. Tył ma kozacki... taki agresywny Faktycznie pierwszy touring, który mi też się spodobał
  2. Touring jest :kox: :slina: :shocked: Wygrywam w totka i zamawiam Mi wystarczy 530d. Wybredny nie jestem
  3. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Kurcze zastanawiam się nad tymi... Myślisz, że to dobra cena? Pytałem o ponowne założenie starych bo przy sprzedaży auta bym zmienił :gwizdanie: Sorki nie wrzuciłem linka http://www.motoallegro.pl/item823282409_audi_a4_xenony_kompletne.html
  4. Ładny felunek i jakaś niższa zawiecha np 1BE koniecznie i będzie Ja bym jeszcze polakierował to drewno w środku i odkleił ten chrom ze zderzaka ale to moje zdanie
  5. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Mam takie pytanko jak wyrezam błotnik pod lampy zespolone to mogę później wrócić do zwykłych? Czy już się nie będzie dało zamontować ze względu na wycięty błotnik
  6. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    miki_sc jak już to zakładaj od razu zespolone
  7. Kolego, ale nie obrażamy się tutaj wzajemnie
  8. Może nie róbmy już koledze syfu. To jest wątek o jego a nie kto woli gaz benzyne a może diesla... Ja osobiście wole brunetki a Wy?
  9. Tak Twoja wypowiedź powinna brzmieć od samego początku... dużo ładniej i grzeczniej Pozwól innym być i nie karz kupować im diesla. Bo z kolei może oni nie są zwolennikami klekotów. I nie poprawnym jest porównywać Audi z Subaru...
  10. Dobrze się chłopaki gibają hahaha :polew:
  11. Co Ty porównujesz subaru do Audi z 99' Jak dobra instalka to i będzie śmigać
  12. Dobrze powiedziane 1.6 górą Zakładaj 18" oponki 225/40 będzie
  13. Pierwszy filmik mada faka :kox: :polew: Jak by to było moje autko to już bym dawno tą kobitkę pogonił :bicz: Na szczęście moja kobieta zdrowo śmiga a kolega Góral.tz ma rację "jesteście tak różne za kierownicą jak i w życiu"
  14. noran jak sam napisałeś to poroniony pomysł... takie moje zdanie jak już zostawiłbym standard 195/65/15 Zresztą nie rozumiem jak Ci może nie wystarczyć prześwit na standardowym zawieszeniu i kółkach... przecież to stoi jak na szczudłach
  15. FAFAL odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    hmm... jak huczy to chyba łożysko, bo przegub jakby stuka na zakręcie przy przyśpieszaniu
  16. Ja założyłem STAG-a 300 i jestem mega zadowolony W tym roku klepnę pewnie z 30kkm. Czuję się jak bym dostał jakiś talon na paliwo
  17. Przy 17" ET35 i szerokość 7,5" będzie Nie wiem jak jest z 8" czy pasuje ładnie czy może coś obcierać...
  18. Ok tylko że mi jeszcze z tydzień na pewno zejdzie zanim się uwinę ze wszystkim. Amorki będę miał pewnie dopiero w poniedziałek. Muszę jeszcze kupić zestaw ochronny no i do mechaniora się umówić...
  19. Ja zamówiłem MTS-y ze względu na cenę. Jak założę to się wypowiem co i jak. Z tego co czytałem na ich temat to podobno są ok. Dobry stosunek ceny do jakości. Wiadome, że markowe takie jak np. KYB będą na pewno lepsze, ale to już całkiem inny przedział cenowy.
  20. A mnie to nie przeszkadza... Brzydko mówiąc sram na to co kto ma :evil: Mi się akurat to nie podoba i nie mam, a inni mogą sobie nawet świeczki choinkowe na lusterkach pozawieszać Modyfikuje żeby poźniej nie było... SoMeS dobry wątek do nabijania postów Już dawno powinni to zamknąć. Nie wiem czym się tak wszyscy jarają
  21. Skoro tak to kupię te do sportowej zawiechy. Myślę, że te MTS'y http://motoallegro.pl/item808757865_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html będą wystarczające. Nie chcę więcej inwestować ze względu na to że autem pojeżdżę jakiś rok.
  22. Poczytam. Może też się skuszę na MTS'y boję się tylko, że już będzie sztywno ma maxa. Przymierzałem się do KYB standardowych i nie wiem czy to dobry pomysł.
  23. No właśnie nie mam pojęcia ile. Na pewno więcej niż 1BE. Najprawdopodobniej mam tam jeszcze ori amorki, ale czy to możliwe? Tak go przywiozłem z niemiec. Czy to możliwe żeby przeszedł TUV na takim zestawieniu sportowe springi i ori amortyzatory? W dokumentach jest że sprężyny WEITEC-a ale nie ma nigdzie ile obniżają
  24. Mam sprężyny WEITEC-a też mam kupić jakieś specjalne amorki? Nie mam pojęcia o ile te sprężynki obniżają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.