Treść opublikowana przez matisstz
-
Ciężko pracujący pedał sprzęgła AWX 1.9 TDI 130KM
a przy wymianie sprzęgła wymienili ci siłownik hydrauliczny i zmienili płyn hamulcowy na nowy ?
-
Radio a działanie wysokiej temperatury powietrza
Mam podobny problem z pełnym wyświetlaczem Fis na zegarach kiedy auto się nagrzeje piksele na nim mrugają gdy auto się schłodzi samoczynnie bądź przez klimę wszystko jest ok i wraca do normy, Elektryka i podzespoły elektryczne ogólnie źle znoszą duże różnice temperatur zimą i latem. Moim zdaniem wszystko jest ok
-
Chłodnica włącza się po zamknieciu auta
U znajomego po grzebaniu z centralnym doszło dob zwarcia i było podobnie jak u ciebie, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki odpalał wiatrak chłodnicy, wymienił moduł jak Ty i nic tak samo żadnych błędów. Wyjął aku na dwa dni do ładowania i cud wiatrak się uspokoił.
-
Polecane opony letnie
witam w końcu wybrałem oponki i padło na Dunlop sport bluresponse 205/55/16 Jak na razie zrobiłem około 1000 km i dużo nie mogę powiedzieć ale odrazu idzie zauważyć że są bardzo ciche oraz kleją niesamowicie na zakrętach. Opony jakie miałem wcześniej to sava intensa hp2 z którymi miałem wiele niespodzianek o czym pisałem wcześniej nie chciały nawet zejść z felg ... znajomy musiał się trochę namęczyć z nimi...
-
Nierówna praca nawiewu klimatyzacji
Witam koledzy mam pytanie odnośnie klimatyzacji w moim aucie. Od jakiegoś czasu jest tak że uruchamiając klime po stronie kierowcy wieje chłodem a po stronie pasażera cieplejszym powietrzem niezależnie jaką temperaturę ustawie. Różnice temperatur odczuwam gdy auto jest dość mocno rozgrzane w upalne dni. Zrobiłem nastawy fabryczne klap i niby jest ok ale nie ma już słońca i ciężko to teraz sprawdzić. Vcds żadnych błędów nie wskazuje wszystkie silniczki pracują. I tu mam pytanie czy to normalne zachowanie czy szukać innej przyczyny np pod maską w okolicach filtra czy panel może już szwankuje ? Może ktoś ma lub miał podobnie ? pozdrawiam Matis
-
Mniejszy wiatrak przy chlodnicy nie dziala
najprościej włącz klimatyzację i zobacz czy oba wiatraki się obracają na odpalonym silniku, jeśli nie wtedy szukaj przyczyny
-
Sporo błędów. Co oznaczają?
mi ostatnio padł regulator w alternatorze i przy spadku napięcia wywalało sporo błędów najpierw żółta silnika która sama gasła, trakcja, abs oraz poduszki powietrzne i wiele innych odnośnie elektryki które były widoczne jak podłączyli mi kompa, altek po regeneracji i wszystko jest teraz wsio
-
miejsce na hak
B6 i B7 miały takie styropiany we wnęce koła więc b8 moim zdaniem też powinien mieć. poszukaj w etce lub katalogu części zamiennych na necie
-
Zacinająca się klimatyzacja
komputer pokazuje jakieś błędy odnośnie klimy ? i kiedy sprawdzałeś ilość czynnika ? Ja miałem podobnie jak było mało czynnika to chodziła stawała chodziła stawała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum w razie pytań służymy pomocą
-
A4 b7 wymiana oleju wspomagania Febi ?
nie pamiętam numeru ale na sto procent minerał w białej butelce FEBIego
-
A4 b7 wymiana oleju wspomagania Febi ?
Ja mam zalany Febi mineralny i nie narzekam, już któryś sezon i nadal czysciutki i brak ubytków pisków itp
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
sprężyny mam jeszcze ori a amorki ściągałem ori sachs i takie same założyłem
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
Aż z zaciekawienia powiększyłem foto i błąd albo już niedowidzę, w pierwszej kolumnie ostatniej pozycji jest kod 1SA
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
1BA dolny prawy róg ?
-
felig do a4 b6 czy bedą pasować
.
-
Zasilanie +12V do wideorejestratora
Podłączyłem się w tym samym miejscu co kolega tofik1989 co wcześniej pisałem i widać wszystko u niego na zdjęciach jedyna różnica to taka że ja mam odrazu kamerkę z instalacją 12v PS u mnie tak to wygląda na aucie po zamontowaniu
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
Sorry ale u Ciebie MM1311 nie widzę może pod zgięciem jest kod z zawieszeniem
-
Pojemnosc ukladu
na masce musi być naklejka i tam jest podane w gramach ile czynnika i ile oleju musisz podać podczas nabicia klimy
-
Spryskiwacz reflektorów - potrzebny element
muszę zerknąć do piwnicy czy mam jeszcze stare spryski jak znajdę dam znać
-
Bagażnik pomocy
sprawdź wiązkę kabli lubią się łamać tuż przy słupkach... przy zamykaniu światła nie mrugają ponieważ auto sygnalizuje że coś jest uszkodzone otwarte. Piszesz że masz problem z tylną klapą więc najpierw tam sprawdź instalację po lewej stronię tuż obok zawiasu w gumowym wężu jest trochę zabawy ale idzie ogarnąć ( ja w tym miejscu miałem kilka kabli uszkodzonych tj od klamki, podświetlenia, )
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
u ciebie siedzi 1BE
-
Swap 2.0 na 1.8T Anglik
Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie
-
Swap 2.0 na 1.8T Anglik
Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km
-
Polecane opony letnie
dzięki chłopaki za podpowiedzi na pewno teraz coś wybiorę Pozdrawiam