Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matisstz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matisstz

  1. a przy wymianie sprzęgła wymienili ci siłownik hydrauliczny i zmienili płyn hamulcowy na nowy ?
  2. Mam podobny problem z pełnym wyświetlaczem Fis na zegarach kiedy auto się nagrzeje piksele na nim mrugają gdy auto się schłodzi samoczynnie bądź przez klimę wszystko jest ok i wraca do normy, Elektryka i podzespoły elektryczne ogólnie źle znoszą duże różnice temperatur zimą i latem. Moim zdaniem wszystko jest ok
  3. U znajomego po grzebaniu z centralnym doszło dob zwarcia i było podobnie jak u ciebie, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki odpalał wiatrak chłodnicy, wymienił moduł jak Ty i nic tak samo żadnych błędów. Wyjął aku na dwa dni do ładowania i cud wiatrak się uspokoił.
  4. witam w końcu wybrałem oponki i padło na Dunlop sport bluresponse 205/55/16 Jak na razie zrobiłem około 1000 km i dużo nie mogę powiedzieć ale odrazu idzie zauważyć że są bardzo ciche oraz kleją niesamowicie na zakrętach. Opony jakie miałem wcześniej to sava intensa hp2 z którymi miałem wiele niespodzianek o czym pisałem wcześniej nie chciały nawet zejść z felg ... znajomy musiał się trochę namęczyć z nimi...
  5. Witam koledzy mam pytanie odnośnie klimatyzacji w moim aucie. Od jakiegoś czasu jest tak że uruchamiając klime po stronie kierowcy wieje chłodem a po stronie pasażera cieplejszym powietrzem niezależnie jaką temperaturę ustawie. Różnice temperatur odczuwam gdy auto jest dość mocno rozgrzane w upalne dni. Zrobiłem nastawy fabryczne klap i niby jest ok ale nie ma już słońca i ciężko to teraz sprawdzić. Vcds żadnych błędów nie wskazuje wszystkie silniczki pracują. I tu mam pytanie czy to normalne zachowanie czy szukać innej przyczyny np pod maską w okolicach filtra czy panel może już szwankuje ? Może ktoś ma lub miał podobnie ? pozdrawiam Matis
  6. najprościej włącz klimatyzację i zobacz czy oba wiatraki się obracają na odpalonym silniku, jeśli nie wtedy szukaj przyczyny
  7. mi ostatnio padł regulator w alternatorze i przy spadku napięcia wywalało sporo błędów najpierw żółta silnika która sama gasła, trakcja, abs oraz poduszki powietrzne i wiele innych odnośnie elektryki które były widoczne jak podłączyli mi kompa, altek po regeneracji i wszystko jest teraz wsio
  8. matisstz odpowiedział(a) na Szaman#6 temat w Audi A4 B8
    B6 i B7 miały takie styropiany we wnęce koła więc b8 moim zdaniem też powinien mieć. poszukaj w etce lub katalogu części zamiennych na necie
  9. komputer pokazuje jakieś błędy odnośnie klimy ? i kiedy sprawdzałeś ilość czynnika ? Ja miałem podobnie jak było mało czynnika to chodziła stawała chodziła stawała
  10. Witamy na Forum w razie pytań służymy pomocą
  11. nie pamiętam numeru ale na sto procent minerał w białej butelce FEBIego
  12. Ja mam zalany Febi mineralny i nie narzekam, już któryś sezon i nadal czysciutki i brak ubytków pisków itp
  13. sprężyny mam jeszcze ori a amorki ściągałem ori sachs i takie same założyłem
  14. Aż z zaciekawienia powiększyłem foto i błąd albo już niedowidzę, w pierwszej kolumnie ostatniej pozycji jest kod 1SA
  15. 1BA dolny prawy róg ?
  16. Podłączyłem się w tym samym miejscu co kolega tofik1989 co wcześniej pisałem i widać wszystko u niego na zdjęciach jedyna różnica to taka że ja mam odrazu kamerkę z instalacją 12v PS u mnie tak to wygląda na aucie po zamontowaniu
  17. Sorry ale u Ciebie MM1311 nie widzę może pod zgięciem jest kod z zawieszeniem
  18. matisstz odpowiedział(a) na dzimny temat w Audi A4 B6/B7
    na masce musi być naklejka i tam jest podane w gramach ile czynnika i ile oleju musisz podać podczas nabicia klimy
  19. muszę zerknąć do piwnicy czy mam jeszcze stare spryski jak znajdę dam znać
  20. matisstz odpowiedział(a) na adamm58 temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdź wiązkę kabli lubią się łamać tuż przy słupkach... przy zamykaniu światła nie mrugają ponieważ auto sygnalizuje że coś jest uszkodzone otwarte. Piszesz że masz problem z tylną klapą więc najpierw tam sprawdź instalację po lewej stronię tuż obok zawiasu w gumowym wężu jest trochę zabawy ale idzie ogarnąć ( ja w tym miejscu miałem kilka kabli uszkodzonych tj od klamki, podświetlenia, )
  21. u ciebie siedzi 1BE
  22. matisstz odpowiedział(a) na Miskovsky temat w 2.0
    Z tego co pamiętam w polskim prawie silnik to część wymienna. Z tym nie ma problemu co do przebiegu auta i korekty liczników trochę się zmieniło w prawie i nie jestem w temacie... może kto inny Ci podpowie
  23. matisstz odpowiedział(a) na Miskovsky temat w 2.0
    Jeśli masz drugie auto jak dobrze zrozumiałem to z pierwszego wyrzucasz wszystko co niepotrzebne i zakładasz osprzęt do 1.8t i naped quattro tj. Oslony zbiornik itp. wiele jest o tym napisane w innych postach, co do przebiegu nie nie wyskoczy Ci w milach pozostanie ten co masz teraz na zegarkach w km
  24. dzięki chłopaki za podpowiedzi na pewno teraz coś wybiorę Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.