Treść opublikowana przez davidoff82
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Ale lipa mam drogowe do ogarnięcia a tu zero fotek w manualu...
-
Wymiana Listwy Wtryskowej W Pojedynkę
kolor bez znaczenia, roboty na 15 minut
-
[Ahl] Silnik Zatarty, Kilka Pilnych Pytań Odnośnie Przekładki
Dzieki . jeden i drugi silnik ma oznaczenie ahl. Roznia sie wizualnie kolektorem i egr. Obie przepustnice na lince. oznaczenie komputera biorcy 3b0 907 557 a komputera dawcy 3b0 907 557 c. brac ten motor? edit: wtyczki do kompa takie same...
-
[Ahl] Silnik Zatarty, Kilka Pilnych Pytań Odnośnie Przekładki
Mam zatarty (prawdopodobnie) ahl w passacie. Auto pochodzi z 97 roku ma alu kolektor ssacy i o ile mi wiadomo nie ma egr. czy moge zastosowac silnik ahl z 99 roku z plastikowym kolektorem i egr? Ewentualnie jakie przerobki beda potrzebne, szczegolnie czy mam z dawcy zabrac ecu i wiazke? Slyszalem ze jeden z poprzecznych vag 1,6 jest technicznie taki sam i po zmianie misy i kolektora pasuje za ahl. Zna ktoś kod tego silnika? To bedzie AKL? Sprawa mega pilna.
-
Co myślicie o tych lampach ?
Bzdura ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Jakosc ok. Homologacja dc plus miejsca na przetwornice w obudowie. mialem takie 5 lat. Auto pod chmurka do dzis wygladaja jak nowe. foto ?nie ma sprawy autko sprzedane ale zostalo w rodzinie. ogolnie ringi sa kontrowersyjne i mnie przestaly sie podobac. I nadal nie wycianlbym blotnikow w przedlifcie ale dzis kupilbym te a'la s4 przedlift. co do jakosci zero uwag! Moje byly Depo i naprawde sa ok!
-
Gałka zmiany biegów
Reggi ile 30 kkm? 50kkm?
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
Nie trzeba
-
Gałka zmiany biegów
Bede sie upierac przy serii. widzial ktos na zywo jakosc tych zamiennikow?
-
Gałka zmiany biegów
Mam zmęczoną gałkę, nawet nie nadaję sie do obszycia bo cała lata, nawet ten pierscien chromowany jest niewidoczny... Czy któs z Was zna ten produkt: GAŁKA ZMIANY BIEGÓW AUDI A4 C5 97- A6 B5 95- A8 (4423759525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub GAŁKA ZMIANY BIEGÓW Audi A4 B5 A6 C5 A8 D2 NOWA (4407753168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. sa tańsze niż zakup sensownej ori i jej obszycie...
-
światła wstecznego zamiast kierunków!
Zamieniales lampy z przed lifta na polift?
-
Zdejmowanie plastików wnetrza
Rwac z czuciem jest na spinkach. Szukaj w warsztacie watku o montazu tych lampek dalem tam kiedys fotki jak umiejscowione sa spinki.
-
[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie
Autko sprzedane. Zostało w rodzinie, szwagier pewnie niebawem się Wam przedstawi.
-
Brak oświetlenia kanapy i bagaznika.
Ok, żyją 10 minut zabawy z lutownicą. Podziękował.
-
Brak oświetlenia kanapy i bagaznika.
OK. Te dwie lampki są przykrecane czy wyciagać z wyczuciem?
-
Brak oświetlenia kanapy i bagaznika.
I bedzie mieć wpływ na nie swiecenie nad kanapą?
-
Brak oświetlenia kanapy i bagaznika.
Mam problem z oświetleniem tylnej kanapy i bagażnika w lifcie. Przód wszystko ok i góra i nogi i lampki w drzwiach. Tył lampki w drzwiach ok, góra tylko w pozycji przełacznika 1 zero reakcji na otwarcie drzwi. W bagażniku nie działa nic. Po otwarciu nic, na 1 nic i na neutral też nic. Żarówki ok. Stawiam że krańcówki ok bo działają lampki w drzwiach i kontrolka otwartej klapy w zegarach. Jakieś pomysły? Sugestie?
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
za to kierownica bardzo fajna
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-avg-10-poduszek-powietrznych-airbag-sprawdzic-18202/ Czyli jeżeli dobrze liczę to masz w kabinie 14 napisów airbag, bo przy 6 poduszkach jest ich 10?
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Autko ładne, sam rozglądam się za kombikiem polift lub wczesne B6. Twoje zainteresowałoby mnie jako kupującego . Dobra baza do modów. PS. W B5 było max 6 poduszek. Dwie przednie, dwie boczne i dwie kurtyny. W tej konfiguracji w kabinie pojawia się 10 napisów Airbag. Poduszek jest 6
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
I druga lampa ma dwa stopy po zmostkowaniu tylko jednej? :kox:To mnie teraz zdziwiłeś....
-
Przekładka silnika na AHL na ADP 1.6
Były AHL w 97 roku. Prawdopodobnie w Twoim przypadku wystarczy dół silnika podmienić... i Prawdopodobnie pasuje od ADP. Ogólnie ADP to krok do tyłu w stosunku do AHL. Mam jeden i drugi silnik (jeden w Passacie drugi w Audi) i AHL ma wyższą kulturę pracy, jest też zauważalnie cichszy - nie słychać palca zapłonu i kopułki. Skrzynia od AHL w Passacie ma nieco inne przełożenia, ale z technicznego punktu widzenia beda pasować, nie trzeba wymieniać skrzyni przy takiej przekładce.
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Kolegi Michał od nas z klubu z Sosnowca ma tak zrobione. Dawał diode od stopu na przeciwmgielne, wtedy miał 4 stopy, a przeciwmgielne po staremu... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-avg-lichtsilber-madafaka-michal-89946/
-
Żarówki LED do domu
Możesz też kupić żarówki YATO. Coraz większa oferta Toya24.pl narzędzia i elektronarzędzia - sklep internetowy producenta - Toya24.pl Są na diodach i elektronice Epistara - Taiwan nie China. Mają 2 lata pełnej gwarancji. Porównywalismy je z konkurencją, jakościowo nie ustępują Osram i Philips. Wiem co mówie bo pracuje dla nich...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
na 99% żonka, przekaże pozdro!
-
recaro
inne mocowania, prowadnice itd, teoretycznie nie podejdą. O ile mi wiadomo to ktoś chyba miał recaro z Omegi włożone na forum, więc może i z Mondeo się da? PS. Kolega do Golfa Cabrio MK1 włożył z Nissana 350Z...