Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

metik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez metik

  1. uwalone sprzęgło kompresora , taki mi sie wniosek przyszedł.... pytanie dlaczego
  2. mozesz , pod nim jest zaworek podobny do takiego w kole samochodowym
  3. a sprawdzany był kąt synchronizacji wałka ?
  4. Np. odepnij wtyczkę i podłącz żaróweczkę 12v 12 watt , jezeli zaświeci to problem z elektrozaworem. a sprawdzenie samego elektrozaworu to sterownikiem sygnału PWM , nie które serwisy klimy go posiadają ..... elektrozawory mogą być uszkodzone elektrycznie jak i mechanicznie
  5. hmmm ciekawa cena za to płukanie ... ja tak tanio fizycznie nie jestem w stanie tego zrobić ... najtańsze 5 litrowe płyny do płukania kosztują 100 zł .... 5 litrów idze na takie płukanie.... urządzenie niby filtruje do odzysku , ja jednak wole do każdego auta uzyć nowego płynu, płucze się odcinkami jak najkrótszymi , parownik osobno i tak samo każy przewód .... czasami to zajmuje cały dzień .... za 100 zł ??
  6. A ciśnienia na manometrach podczas pracy nie zastanawiłay klimiarza ? jezeli temp za wysoka na wylocie to coś by na manometrach pokazało .... trzeba zwrócić uwagę szczególnie na niskie ciśnienie
  7. to nie to , jest on na cienkiej rurce aluminiowej pod lampą
  8. Na temat wentylatora masz tu mase tematów i podpowiedzi poszukaj moich , powinny pomóc
  9. Jak stoisz przodem do auta to ten z lewej (mniejszy) wystarczy maske podnieść i go widać
  10. Po lewej pod lampą - jak stoisz przodem do auta... cztery piny , kostka kwadratowa
  11. sprawdź jednak prace wentylatora, czy w te upalne dni załącza drygi bieg na postoju
  12. Sprawdź na vagu czy sterownik widzi i jakie widzi ciśnienie w układzie.... możliwe że sterownik sie zbuntował
  13. Napiecie dochdzi , ciśnienie sterownik widzi , czyli na 100 % do sprawdzenia elektrozawór sprężarki jak i sama sprężarka
  14. Uszkodzony elektrozawór w sprężarce lub sama sprężarka ... do sprawdzenia w serwisie klimy
  15. ceny za części ok , tylko spytaj się czym i jakim płynem bedzie układ płukany ... bo cena za usługe smiesznie niska , zwłaszcza , ze parownik jest bardzo cieżko wypłukać .... chyba , że facet chce zarobić za cały dzien pracy tylko pare groszy
  16. Nic nie namieszałeś to , że działa wentylator i spreżarka może świadczyć o uszkodzonym sterowniku klimatyzacji ....
  17. metik odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    a czemu obieg wewnętrzny ?
  18. który bezpiecznik ? możliwe , że cewka sprężarki ma zwarcie
  19. To zielone to nie tyle gaz co olej.... to on sie miesza z kontrastem, uciekać może na złączach przewodów , spod oringu korpusu sprężarki jak i od strony czołowej tam gdzie jest napęd sprężarki... Raczej sam nic nie zrobisz...
  20. metik odpowiedział(a) na kozi40 temat w Audi A4 B6/B7
    Wygląda na uwalony zawór w sprężarce , ale żeby go wymienić to trzeba odessać czynnik
  21. np. taki http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-czujnik-klimatyzacji-presostat-i5445677959.html
  22. metik odpowiedział(a) na gt4r temat w Audi A4 B6/B7
    faktycznie odzysk 65 g oleju to stanowczo za duzo ( maks do 20 ) , nie wiem czy 6 g to wystarczająco, ciężko to ocenić po takich wcześniejszych serwisach ...... Ja skłonny byłbym dać 15 g swieżego.....
  23. Sorki, dzisiaj robiłem klimy na wsi , w maszynach rolniczych....i kiepsko tam z zasięgiem ... dzwon jutro
  24. Trzeba wymienić .... koszt jego jest nie duży .... można wymienić bez spuszczania gazu, jest pod nim zaworek zamykający (prawie taki jak w kole samochodowym)
  25. Tam nie ma elektromagnesu... sprawdż czy się kreci cały napęd , czy tylko koło pasowe a srodek stoi... albo zadzwon do mnie to pogadamy .... nr tel na priv.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.