Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Jeszcze raz spojrzałem w katalog i opony 225/55/16 słabo przypasują, jednak będą 225/50/16 55 będą za wysokie.
  2. W moim aucie 215 były seryjne.
  3. Dębica 250zł za 2 sztuki więcej. Są tańsze, ale sprzed 4 lat to podziękuję. Oprócz tego mają klasę toczenia E a przyczepności C. W Chińczykach obie klasy poziom wyżej. Jak brać to albo te chińczyki albo jakieś premium, za 400zł na mój gust warto zaryzykować. Jak będą złe to za rok-dwa do kosza albo na gwarancję. Ale może ktoś na tym jeździ to bym opinii posłuchał. Wszak Chińczycy gonią z jakością na potęgę.
  4. Dzięki, temat przeniesiony
  5. Co sądzicie o: http://allegro.pl/2x-goodride-225-55r16-sa37-99w-xl-fr-i7208410326.html Oponki na jedną oś na lato. Na drugą oś mam Continentala. Wiem, że to chińczyki i cudów nie powinienem się spodziewać, ale za 400zł to mogę zaryzykować na sezon czy dwa. W innym temacie pytałem się czy nie będzie problemów jeśli zamiast 215 jakie mam teraz i dedykowanej do niej feldze 7 cali wsadzę na 225mm. Autko mam ciężkie więc szersza oponka z lepszymi parametrami by się dobrze sprawowała a +5mm na stronę chyba nie zrobi różnicy na feldze.
  6. A skusi się ktoś jeszcze do opinii na temat tych opon? ALLEGRO OPONY Oponki na jedną oś tylko na lato. Na drugą oś mam Continentala. Wiem, że to chińczyki i cudów nie powinienem się spodziewać, ale za 400zł to mogę zaryzykować na sezon czy dwa.
  7. Tzn do moich felg zalecają 215mm, czy te 5mm na stronę będzie serio robiło taką różnicę? Niby na taką felgę da radę wg katalogów założyć nawet 235mm ale teraz się waham
  8. Hej, mam felgi szerokość 7 cali i muszę wymienić oponki. Czy zastosowanie opon 225/55/16 będzie miało jakiekolwiek negatywne skutki? Niby wg katalogów zalecają do takich opon 7,5 cala felgę, ale zakres możliwości stosowania to 6-8,5 cala. Czemu chcę założyć szersze opony? Mam je w promocji i mają lepsze własności jezdne
  9. Połącz te kabelki i zaizoluj
  10. golfagn odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    Bez problemu. Sprawdziłem.
  11. Alarm oryginalny? Sprawdź błędy. Ja bym wymienił syrenę, bo tania i łatwy dostęp. Bierz z B7.
  12. Tarcza się ślizga? Ja bym obstawiał sprzęgło do wymiany a dokładniej docisk. Wymontuj wysprzęglik i niech ktoś wciska pedał sprzęgła delikatnie(żeby nie wypchnąć do końca tłoczka i nie wylać płynu). Jak będzie ładnie chodził i łatwo wciśniesz go ręką żeby pedał się naprostował to będziesz musiał zrzucić skrzynię.
  13. Przelej i odpowietrz układ.
  14. Kropki i przecinki też Ci nawaliły? Wybacz, ale tego bełkotu nie da się czytać.
  15. golfagn odpowiedział(a) na Stn temat w Audi A4 B8
    Poduszki silnika ok? To nie wina tiptronica? Końcówki drążków ok? Podjedź na wytrząsarkę i może znajdziesz dziada za 20 zł
  16. Absolutnie nie zakładam, że BDV to demon prędkości. Liczyłem chyba na coś więcej jak go kupowałem. Dziwi mnie, że muszę tak gazować, żeby jechać dynamicznie. Zrobię przy aucie co napisałem wyżej i odezwę się jak coś się zmieni.
  17. Myślałem nad hamownią, ale trzeba by na to wydać za dużo kasy a aktualnie mieszkanie kupiłem Wolę postawić komuś %% i zrobić rundkę z nim dookoła bloku Na razie sprawdzę wszystko co możliwe samemu, przejdę na pełen syntetyk, bo teraz półsyntetyk jest wlany, rozbiorę cały osprzęt silnika, sprawdzę wydech czy nie zapchany. Jak ktoś by miał pomysły to proszę podrzucać
  18. Ważyłem autko na przeglądzie i wyszło równe 1700 jak dobrze kojarzę, w dowodzie mam 1658kg plus LPG. Ja jestem wysokim i szerokim chłopcem i ważę ciut powyżej setki Więc wyjdzie te 1800, a ważony był z 1/4 zawartości obu baku obu paliw. Żeby rozpędzić się do tych 180km/h też nie ma problemu, więcej szczerze mówiąc nie sprawdzałem nawet. Chodzi mi mi raczej o samą dynamikę przy ruszaniu. Spod świateł do dynamicznego ruszenia zanim wrzucę 2 przekraczam mocno 3 tyś obr, a nawet jak depnę gaz do dechy nie wbija jakoś szczególnie w fotel. Przyznam, że mam słabe porównanie, bo albo do 125 albo do 420koni. Możliwe, że autko jest ok a ja tylko wymyślam problem. Dlatego szukam kogoś z tym silnikiem i manualem w Łodzi lub okolicach dla porównania.
  19. Bujnę się na autostradę i zmierzę max dane od przepływki. Kolega z forum (piti82) sprawdził u siebie i ma takie same wskazania zarówno w rozrządzie jak i w przepływce. Moim problemem jest dość kiepskie przyśpieszanie. Na światłach muszę mocniej wcisnąć gaz, żeby wyprzedzić Golfa itp. Teoretycznie z tego co widzę, nie ma do czego się przyczepić w silniku: wszystkie dane z VAG-a ok, pracuje równo, spalanie i kultura pracy ok. Muszę serio mocno go piłować, żeby jeździć dynamicznie. Wiem, że jest ciężki (1800KG ze mną na pokładzie), ale na mój gust powinien mieć więcej dynamiki, wszystko co potrzeba jest wymienione. Chyba wywalę katy, bo kończą mi się pomysły. Jest tu ktoś z Łodzi lub łódzkiego, żebym mógł porównać moc auta? Bo szczerze mówiąc mam słabe porównanie.
  20. Siema, jakie powinienem mieć prawidłowe wskazania z długiej korekty (032), krótkiej (033)? Aktualnie mam odpowiednio -0,4% i ok -3% gazując na postoju. Z przepływki mam przy 1000obr/min 5mg, przy 2tyś 10mg, przy 3tyś 15 a przy 4 20mg. Wydaje mi się, że to za niskie wartości. Oraz grupa 093. nie wiem, czy dobrze wyczytałem, ale są to chyba dane z ustawienia rozrządu? Mam tam -5CF i -3CF czy to poprawne dane? Sprawdzałem ustawienie rozrządu (znacznik na wale i ustawienie na prowizorycznej blokadzie górnych głowic i było w miarę ok). Silnik jak w opisie pod foto.
  21. Fajne autko! Tylko usuń znaczek z deski, bo razi po oczach
  22. golfagn odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.6
    To było do kolegi PTER84
  23. golfagn odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.6
    Czytasz co ludzie przed Tobą piszą?
  24. Też uważam prezent za lepszy pomysł od gotówki, ale jak tylko gotówka to tysiak będzie jak na dzisiejsze czasy optimum. Zależy oczywiście od Twojego portfela, od tego jak podchodzi do tego rodzinka chrześniaka itp. Ja od chrzestnego 20 lat temu dostałem tysiaka. Teraz to laptopy królują, quady itp. Właśnie laptopa uważam za całkiem udany prezent jak nie ma jeszcze.
  25. golfagn odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.6
    Zawalona syfem chłodnica, termostat. Zacznij od podstaw. Sprawdź czy może czujnik temp nie przekłamuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.