Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uhu2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uhu2

  1. Jeden i drugi wyglada spoko wiec decyzja zalezy od Ciebie.Moze ten tanszy bo i tak dzialaja jednakowo.
  2. Podepnij vaga on wskarze co boli poduszki.Mozesz miec jak ja problem z zalanym czujnikiem bocznego uderzenia w slupku.
  3. No to git trafily sie dobre przetwornice.Zarniki pasily bez problemu d1s?
  4. Ja biore sie za to jutro wiec dam znac co i jak poszlo.Mam kontrole zarowek wiec szybko wyjdzie czy bedzie blad.
  5. W b6 napewno nie bedzie stykow w mocowaniu zarowki w drugiej lampie wiec trzeba dorezac.Zastanawiam sie co z Fisem jesli jest funkcja kontroli zarowek.
  6. Napewno w Pl ogarniesz to sporo taniej!!
  7. uhu2 odpowiedział(a) na macjar temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety kolego ale wlacznik AUTO to czesc ktora wspolpracuje tylko z MCE F oraz lusterem z czujnikiem zmierzchu.Wlacznik juz masz to moze warto pojsc dalej.
  8. Dokladnie kolego to nie jest ogrzewanie tylko antena.Nie Ty pierwszy sie pomyliles.Nawet handlarze czasem pisza ze to jest ogrzewanie.
  9. Skoro na chwile sie zapala i gasnie masz gdzies zware.Jaki masz modul mce?
  10. Kolego sprawdz polaczenie kostek itp.Moze gdzies cos zasniedzialo na stykach.Zobacz w kostce od zarnika czy nic sie nie wypalilo. Znika ci tylko ksenon czy inne swiatla tez w tej lampie?sprawdz czy kostka od lampy dobrze siedzi.Czasem sie wypina i jest lipa.
  11. Zagadzam sie z kolega janusz_stg.Jesli kiera w czasie jazdy na wprost ucieka w lewo badz w prawo to napewno masz problem z zawieszeniem. Kontrola zbierznosci to jedno ale napewno masz ktorys wahacz do wymiany.Przekrzywiona kiera jest tego oznaka. Nie mysl ze jak byles na stacji diagnostycznej to masz wszystko ok.Sam mialem dwa wahacze wybite i bylem na przegladzie ktory nic nie wykazal.Smieszylo mnie to ze taki fachowiec i tego nie widzi. ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Nie polecam przestawiania kiery to nie zlikwiduje usterki a spowoduje wymienione przez kolege janusz_stg problemy. Pamietaj ze masz w autku ESP ktore czyta ustawienie kierownicy.zaczniesz mieszac i narobisz sobie klopotu.
  12. SD-2 - nie myślałem, bo moim zdaniem wygląda to słabo a co do umiejscowienia kratek - miejsce, gdzie jest umieszczony halogen jest skierowane do przodu i w poziomie - zdejmowałeś kiedyś halogen???? Sam halogen jest prosto ale szkło na nim jest pod mocnym kątem... zresztą widzisz jak to zamontowane ma Mario_ Ja tam wolę mieć SD-2 i na mgliste noce i poranki halogeny na miejscu Pozdraiwam!!!!!!!!!!!! Popieram jak dla mnie lepiej gdy swiatla dzienne nie powoduja utraty jakichkolwiek swiatel. Co do omawianych switel na[eno wygladja lepiej niz paski ledowe w roznych miejscach autka(kiedys byl chrom na metry teraz mamy ledy na metry)
  13. Kolega mial tak wlasnie ze zgaslo auto bez zadnych bledow.Okazalo sie ze woda dostala sie pod kompa i dalej poszla po przekaznikach przy kierownicy.Powodem byla uszkodzona obudowa i uszczelka kompa.
  14. [/color]Zdejmij kolego te chlapaki bo zobaczysz jak ladnie porysuja Ci lakierek na zderzaku i blotnikach.Jesli chodzi o oklejanie ramki biegow i popiolki to musza byc drewniane na tych popielniczkach pokrytych silikonem nie bedzie sie ta folia trzymac.
  15. Sorki kolego ale 6000K to nie jest biala barwa swiatla.Co do biksow to jesli masz obecnie zarniki d1s to podejda one tez do biksow.z przetwornicami jest roznie ale moim zdaniem podejda(w biksie rowniez jest miejsce na ten garbek w przetwornicy)
  16. Patent to tylko jest taki ze trzeba psikac po szybie krotkimi seriami he he
  17. Dokladnie kolego lepiej usun tego posta bo opisales jak masz zabezpieczone auto.Najlepsze zabezpieczenie to takie o ktorym nikt nie wie.Po twoim opisie wystarczy znalesc auto a wypiecie zabezpieczenia to juz pare chwil.
  18. To normalne ze sie kreca nawet na zimnym silniku.
  19. Moje autko stoi nawet 4 tygodnie i odpala bez problemu.Pozostaje wymiana aku jesli ten ktory u Ciebie siedzi jest stary.
  20. Moze nie laczy na kostce w slupku.sprawdz czy nie ma sniedzi.dalej trzeba szukac przy radyjku.Moze cos sie wysunelo lub sie zwiera.
  21. Mialem wlasnie piora bosch do starych ramion wiec sa rowniez tej firmy.
  22. witam.Mam rowniez srodek SWING ale taki ze dol jest szary i tunrl a gora boczkow i deska sa czarne.Probowalem z jasnymi dekorami i niestety zlewaja sie z szarym dolem i jest lipa.Najlepiej zastosowac jakies ciemne drewno lub black piano.Bede w kraju to podesle fote jak u mnie wyglada folia w kolorze black piano.
  23. W tym przypadku tylko VAG poniewaz moze siedzi manetka moze cos z silniczkiem.Trudno wywnioskowac.
  24. Napewno nie bedzie skakac.Elektromagnes jest wolniejszy ale wystarczajaco silny zeby dac sobie rade z przeslonka.
  25. Watpliwe zeby elektromagnes powodowal takie spadek napiecia.Nie zauwazylem takich problemow u siebie. Trwalosc zarowek led zalezy od ich jakosci.Musisz tez pamietac ze musisz zastosowac filtr imitujacy zarowke jesli masz kontrole przepalonej zarowki w aucie. W b7 w lampach biks dlugie sa jedynie w soczewce w miejscu dlugich sa swiatla do jazdy w dzien. w b6 przy lampach biks zapalaja sie dlugie razem z soczewka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.