Treść opublikowana przez k232
-
wysoka temperatura
Wiskoza działa non stop ale ten wentylator sie powinien włączyć gdy sie auto zagrzeje i powinno chłodnicę schłodzić, wiskoza kręci a wentylator ma plażę
-
wysoka temperatura
I przez zawalony układ nie włączał by się wentylator od klimatyzacji?
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Oki, poszukam ?
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Witam, Panowie, nie załącza mi się wentylator od klimy i po nagrzaniu auta cały czas mam temp silnika 103 stopnie, co zrobić aby się on włączał? Od czego zacząć? Który czujnik tym wentylatorem steruje ?
-
Silnik nie łapie temperatury
Termostaty przeważnie już nowe są wadliwe, musisz zmienić termostat i wyeliminować, że to na pewno nie on jest wadliwy.
-
wysoka temperatura
Witam wszystkich Panowie, otóż mam bardzo dziwny problem. Jadę np. 20 km, gaszę silnik, zapalam zapłon a wskazówka od temp. leci od razu na 100 stopni i w czasie jazdy opada tak na 93 stopnie, ale na kanale 49 pokazuje 103 stopnie a na vagu 100 stopni. Jak rozgryźć ten temat? Może czujnik 4 pinowy walnięty? Zauważyłem, że ten drugi mniejszy wentylator w ogóle się nie włącza, on powinien się włączyć jak się termostat otworzy czy on tylko działa jak klima jest włączona? Ciepłe powietrze normalnie dmucha. Wymieniłem 2x termostat Wahler - do tego bym nie miał zastrzeżeń
-
Sonda lambda - jakiej firmy
Takie poważne rzeczy to tylko oryginał. xsebo, Ty już chyba cennik aso opanowałeś ;D
-
Błąd czujnika walka rozrządu P0341 po wymianie dalej problem.
A czujnik temp ?
-
2.8 ack pytanie i problem
Ja przy odpaleniu nic nie słyszę jeżeli chodzi o pompę paliwa ale słychać coś przy zegarach jak odpalam. Ale przy odpalonym silniku odkręciłem korek od paliwa i słychać pompę.
-
Ciężko odpala na zimnym
To kup 50 Ah i będzie git. Ja nawet chyba mam 50 albo 52 coś w tym stylu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czaki, to przez blachy RPR, niestety ale chamsta nie ogarniesz..
-
Ciężko odpala na zimnym
Mój stoi w garażu i ciężko pali ale i obroty falują Chyba troszkę za mały, wejdź na stronę producenta akumulatorów, wpisz dokładnie model i pojemność silnika i Ci dokładnie powie jaki powinieneś mieć, zawsze przy zakupie te 5 Amperów możesz więcej dobrać.
-
Problem po odpaleniu :(
Ale tam masz uwalone, mało co widać
-
Problem po odpaleniu :(
Wpisz w google ifotos i wrzuć tam zdjęcie a później tylko link podeślij.
-
Problem po odpaleniu :(
Szadu widać to jak podniesiesz maskę czy trzeba kolektor ssący wydzierać?
-
Wibracje na niskich obrotach po umyciu silnika
A czemu nie napisałeś na forum przed robieniem takiej operacji ?
-
Czujnik pozycji wału (halla) 00515
Ja w 1.8 miałem problem z immo, mechanik mi to zrobił, wyciągnął styki, przeczyścił, popsikal jakimś preparatem do styków i działa do dziś a miałem mega problem z tym paleniem i gaśnięciem. Czujnik położenia walu korbowego to problem raczej jak trzeba długo kręcić, zeby zapalić silnik.
-
wysoka temperatura
O jest wyzyk kolega ;D
-
Błąd czujnika walka rozrządu P0341 po wymianie dalej problem.
Jak odpalić nie może to czujnik położenia wału korbowego.
-
wysoka temperatura
Nie miałem, bo nigdy nie miałem dejzla i turbo Nie rozumiem tego co piszesz, bo piszesz, że to termostat do dejzla a tu nagle idealnie pasuje do 1.8 i 1.8 T
-
wysoka temperatura
To ja czegoś już nie czaje
-
wysoka temperatura
A wskazówka Ci przekracza 90 stopni ? Ktoś na forum tu podawał takie coś. Czy warto kupić? http://allegro.pl/termostat-oryginal-044121113-vw-golf-audi-seat-td-i6402320530.html Ten numer termostatu co podałeś to jest tylko do TDI, nie widać na stronie żeby był jakiś PB. http://allegro.pl/termostat-wahler-audi-a2-a3-a4-b5-a4-b6-b7-1-9-tdi-i5790399530.html
-
wysoka temperatura
Dobrze wiedzieć, w katalogu pokazuje, ze pasuje do 1.8 zeby mieć pewność czy trzeba Ci na słowo uwierzyć?
-
wysoka temperatura
No widzisz czyli jednak termostat, ehhhh z tym badziewiem..
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Bez kitu ja się zastanawiam jak was stać na B6