Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Kup sobie nowe mondeo 4 i wtedy można będzie uznać za dobrą zmianę
  2. Koucz, prześlij mi też lekturkę
  3. Nie ująłeś tego w 1 poście, miałeś jakieś błędy? Sonda sprawdzona?
  4. No tak jaki ja głupi jestem , że się nie domyśliłem .. Sprawdź wtryski od gazu.
  5. Pulpecik - napisałem Ci 2 wiadomości PW możesz odpisać? Ja mam u Siebie NGK 3 elektrodowe BKUR6ET10 takie jak tu ktoś podawał, że takie mają być do ADR i czy w tych świecach muszę zrobić przerwę?
  6. Uzupełnij profil bo nawet nie wiadomo jakie masz auto..
  7. Co macie na myśli pisząc cewka? Świeca czy coś innego? Jaka powinna być przerwa na świecy w moim modelu z gazem? Kupuje świece NGK, nie pamiętam dokładnej nazwy świecy ale taka jak ma być do 1.8 ADR.
  8. Jest to głupie bo auto używasz czy nie to i tak się psuje
  9. SWAG - firma pompy oleju, kupowałem u " dzik " z forum U mnie klekotał po cało nocnym postoju i później przy każdym odpaleniu, nie ważne czy zimny czy gorący silnik.
  10. Poczytaj komenatrze powyżej to sam wyciągniesz wnioski czy się zmieścił
  11. Ja tak jeździłem rok czasu ze słabym ciśnieniem oleju, nic się z autem nie działo i nic się nie stało, pompę zmieniłem i jeżdżę, głupota ale ile przez ten czas się nauczyłem 30 sekund to już jest porażka jak dla mnie, mi stukało przy odpaleniu max 3 sekundy.
  12. Czujnik położenia wału może sprawdź.
  13. Tak jeszcze, wyluzuj
  14. Ja do swojego modelu dałem chyba 409 zł
  15. Polecam sprzedawców z forum, ja ogólnie kupuję wszystko u uzytkownika " dzik " nie tylko do swojego auta i nie mam żadnych zastrzeżeń, pompę oleju też kupiłem u dzika z firmy SWAG, która sam mi polecił z doświadczenia i na razie jakoś to działa
  16. k232 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    Ciekawy temat się tu zrobił, jak efekty?
  17. A Ty kupujesz tableta do grania?
  18. Faktycznie, możesz mieć rację, postaram się to sprawdzić. Na ciepłym silniku może być ta cholerna cewka, przy wymianie kabli patrzyłem na fajki i wydawały się być niemal jak nowe, ale to może być tylko takie wrażenie..
  19. Ja miałem taki przypadek w Kia Cerato, oddałem auto do mechanika w celu weryfikacji co to się dzieje, wsiadł sprawdził stwierdził, że poduszka pod skrzynia biegów, kupiłem oryginalną za 240 zł i auto jak nowe, gdzie to się w Twoim znajduje pojęcia zielonego nie mam także nie pomogę w tym, ale coś tam podpowiedziałem Jak wygląda to za pewne zobaczysz jak wpiszesz w google i zaznaczysz opcję " Grafika "
  20. Koszty Cię przerosły?
  21. No, czyli taki jak napisałem w 1 poście będzie w sam raz
  22. Za PB 98 mało płaciłeś , u mnie teraz gdzieś po 4.80 za PB 98 trzeba dać
  23. Przy spadku obrotów spada ciśnienie oleju , pompa nie daje rady i daje komunikat, dodasz gazu do lekko ponad 2 tysiące kontrolka gaśnie, rachunek prosty, pompa oleju. Temat bardzo dobrze znany na tym forum ;D Dla potwierdzenia jedź zmierzyć ciśnienie oleju manometrem.
  24. Sprawdź miskę i smok a jak będzie z tym dobrze to pompa oleju, przechodziłem to samo tylko bez Turbo
  25. k232 odpowiedział(a) na Bartlowej temat w Audi A4 B8
    Spróbuj wziąć długi magnes i wsadź gdzieś tam w dół od lampy może się złapie tego magnesu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.