Treść opublikowana przez k232
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
No i to jest porządny zestaw, ale kme tur jest chyba do 180km. Jak masz zwiększać moc czy coś w przyszłości to lepiej załóż reduktor Magic 3 albo Magic 3 big.
-
Zbieżność A4 B5
Belka z tyłu jest do robienia więc pewnie dlatego w zimie czuję słabą przyczepność
-
A4 B6 TDI problem z elektryką
Może być regulator napięcia ewentualnie jakiś akumulator wadliwy..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Jeżeli jeszcze nie znasz dobrze kondycji auta to lepiej przed założeniem LPG sprawdź co się da bo LPG do takiej mocy nie będzie Cię kosztowało 2800 ? Chociaż są serwisy LPG, które robią diagnozę auta przed założeniem LPG być może w Silesia też tak robią?
-
Wahacze SKV
@Randor tu większość ma auto na pokaz a jak przyjdzie zatankować to ból d*py że auto za dużo pali xD
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kolego z A3 zielonej o rejestracji RPZ , jechałeś chwilę po 18 przez Sikorskiego w Rzeszowie , jak hamujesz to żadna żarówka się z tyłu nie świeci, ogarnij to ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
O taką odpowiedź chodziło mi od 10 postów ?
-
Usuwanie nagaru
No właśnie dlatego się w to nie pchałem ?
- Wahacze SKV
-
Usuwanie nagaru
Jeżeli te całe wodorowanie działa to pewnie trzeba kilka razy zrobić ?
-
temperatura
A jakieś błędy w zakładce licznika są na vcds?
-
temperatura
A jaki dałeś czujnik temperatury ? Termostat dobrą stroną zamontowany ? Być może jakiś problem z całym licznikiem..
-
Wahacze SKV
Daj sobie już d*pie siana i pogódź się z tym, że masz c**jowe wahacze.
-
Wahacze SKV
Pewnie bym się bał
-
Usuwanie nagaru
Jedź na wodorowanie silnika , ja w to nie wierzę ale są tacy co wierzą
-
Wahacze SKV
Na bank ale to Ty masz coś z głową
-
Wahacze SKV
Cudze chwalicie, swego nie znacie, tak?
-
Wahacze SKV
Po 20k km wyjebane tuleje i Ty mi piszesz o dobrym towarze Elo chłopak, good luck
-
Wahacze SKV
Najlepiej to wy***ać ten temat bo to jest tandetny towar i wałek z Waszej strony. Temat miał dotyczyć pisania, kto ile zrobił KM na danej tandecie a nie chwalenie się, że kupił a później cisza.
-
Wahacze SKV
Dziwne jest to, że ludzie tutaj piszą swoje skargi to Was nie ma, cisza. Ale jak ktoś kupi i napisze to Wy czatujecie tutaj cały dzień, ogólnie to sram na te Wasze wahacze i wypowiedzi ale wali tu ewidentnie jakiś wałkiem
-
Wahacze SKV
Znowu dziwna sprawa, wczoraj rejestracja i nagle kupione wahacze SKV
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka