Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Po ponownym odpaleniu sprawdź jak pokazuje przepływomierz.
  2. k232 odpowiedział(a) na Florek887 temat w 1.8
    Na przednią szybę jak chcesz dać nadmuch to działa jako klimatyzacja , jak jest poniżej 5 stopni na zewnątrz to Ci się nie włączy.
  3. Jakiś filmik nagraj albo coś ?
  4. Jak ja robiłem przez Yanosika i zadzwonili do mnie to w ogóle podali inną cenę niż wyszła na Yanosiku, jak zrobić, żeby wykupić za cenę z Yanosika ?
  5. Pisz do @dzik
  6. Panowie, ktoś zakładał do swojego 1.8 nową przepustnicę z firmy SKV i może przekazać informację na temat działania przepustnicy z tej firmy ?
  7. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka, Chciałbym włożyć do swojego auta sterownik z nowszego modelu, chodzi mi o model sterownika w którym nie było problemów z falowaniem obrotów. Czy ktoś wie jaki numer sterownika i z jaką końcową literą powinienem do Swojego auta włożyć? Do tego też chcę całą wiązkę zmienić. Ponoć sterowniki z modelów z rocznika 98 już były bezproblemowe, proszę o pomoc kogoś kto na prawdę się na tym zna ?
  8. To jak już masz opcję ściągnięcia anglika to ściągnij w dobrym stanie i sobie go zostaw, nie musisz robić przekładki kierownicy bo w Polsce można zarejestrować auto z kierownicą po prawej stronie
  9. Na lodzie to faktycznie opony mają znaczenie..
  10. To i tak dobra cena , u mnie na bp czy Orlen LPG po 2.57 ?
  11. I dalej twierdzicie , że 500+ jest za darmo?
  12. Ja tam w zakręcanie butli nie wierzę , jeżeli zakrecisz gaz na butli to i tak resztki gazu będziesz miał w układzie , jeżeli puszcza tego bąka w układ to zakręcenie butli nic nie da. To zrób na razie test z wtryskiwaczami jeżeli dasz radę. A wężyk podciśnienia to nic nie trzeba odkręcać tylko trzeba go zsunąć, myślę że w Twoim przypadku jest to do zrobienia.
  13. Wnioskuję , że nasze pomysły po prostu się nie nadały. Dziękuję i pozdrawiam, życzę miłego szukania przyczyny?
  14. Najlepsza opcja na Twoje auto to kormoran.
  15. Działa, dziękuję ?
  16. Jak reduktor puszcza bąka w układ to jak ściągniesz wężyk to bąk wyjdzie na zewnątrz a nie w układ i wtedy powinno na spokojnie odpalić bo będzie odpalał na benzynie a nie na benzynie z gazem.
  17. Jest taka opcja i mam zaznaczone ale jak trzymam palec to telefon nie reaguje, muszę nacisnąć przycisk od góry i wtedy palcem jak dotknę to działa , tak to ma być ?
  18. Siemka, Pany, da radę ustawić w iPhone SE 32gb odblokowywanie telefonu przez dotknięcie palcem ? Z tego co ustawiałem to ten środkowy przycisk trzeba nacisnąć i trzymać aż się telefon odblokuje, a da radę na samo dotknięcie ustawić?
  19. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    ????
  20. Jak włączysz zapłon to nie słyszysz jak pompka działa około 3 sekundy ? Jak chcesz to leć do bagażnika ? Jak dojedziesz do domu to ściągnij wężyk podciśnienia z reduktora na całą noc , po nocy załóż wężyk i odpal. Jak będzie git to wina reduktora a jak nie będzie poprawy to tak samo zrób z wtryskiwaczami?
  21. Kup continentale ale jak będziesz auto sprzedawał to dokup opony bo z continentali po dwóch sezonach nie ma nic. Dobrze kleją ale i dobrze bieżnik sp***dala
  22. @s27 sprzedaj auto bo Cię opony wykończą
  23. Może pompka paliwa siadła? Jak cofa się paliwo po dłuższym postoju i pompka paliwa nie napompuje paliwa to ciężko będzie odpalało.
  24. Wlejcie sobie ceramizer do silnika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.