Treść opublikowana przez k232
-
Czujnik temperatury 1.8
Wszystkie tak samo, jeden dłużej wytrzymywał drugi krócej ale po dłuższej jeździe zawsze wskazówka szła po za 90 stopni.. W czym może być problem jak nie w czujniku ?
- Czujnik temperatury 1.8
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
A myślałem że Ty z Rzeszowa ?
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
A na drugie pytanie coś napiszesz?
-
Czujnik temperatury 1.8
U mnie tak wygląda zegar z temperaturą na zegarach po przejechaniu 20 km, w tym momencie na klimatroniku 105 stopni pokazywało. http://ifotos.pl/z/qehsqns
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Na kiedy masz termin u Pawła? Byłeś na ul. Malowniczej w Rzeszowie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Maluchem jeździsz ? ?
-
Czujnik temperatury 1.8
Sprawdź po 20km w upale ile Ci pokazuje na klimatroniku kanał 49 i daj znać
-
wysoka temperatura
Ale co Ci świeci ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
- Czujnik temperatury 1.8
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Tutaj Ci dużo spalił..
-
Czujnik temperatury 1.8
To ja coś nie mam szczęścia do czujników ?
-
Czujnik temperatury 1.8
To Ty masz okrągły a ja mam kwadratowy ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Było zapytać dzika czy kogoś innego o durablend to byś wiedział że takich olei się nie wlewa ?
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Jacuś ale pisał , że sprawdzał uszczelkę 3 razy i ciągle taki sam efekt ?
-
[B6 AWX] Wyrzucania płynu chłodniczego zbiorniczkiem
Ja bym od czujnika zaczął a później termostat.