Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Zacznij od tego, czujnik temperatury zmień i mechanika przy okazji też. Co za kretyn Ci każe rozrząd wymieniać, powiedz mu, żeby po prostu sp***dalał..
  2. k232 odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    Najsprawiedliwiej to będzie jak pojedziesz gdzieś, wrócisz i wrzucisz pod auto jakiś większy karton tak abyś rano mógł zobaczyć skąd dokładnie kapało
  3. Ten warsztat w Pogwizdowie mega sobie ludzie chwalą, także wal tam śmiało, ponoć gość ma na prawdę łeb w tym co robi. Jutro próbuj bo dziś już ma zamknięte i wyłączony tel, nie wiem czy w soboty robi ale spróbować można Ewentualnie jak chcesz bliżej Sanoka to masz tutaj: http://autogazprzysieki.pl/ tel. 601 973 178
  4. Jeszcze tego nie robiłeś ? To przed zrzucaniem miski zrób sobie płukankę a później cały syf dokładnie sobie wyczyścisz;)
  5. Zostaje pompa oleju
  6. W sumie u mnie na wolnych też kontrolka się nie zaświecała tylko w czasie jazdy.
  7. Ty milcz i zacznij działać jak już masz wsio napisane.
  8. Czemu uwaliłeś się wtryskiwaczy? A sprawdzałeś reduktor?
  9. Jak ja to lubię hahaha To sobie k**wa KUP MATIZA
  10. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka ? Kto ma jaki u Siebie czujnik temperatury, jaki kolor, firma ? Ja u Siebie zmieniałem już 8 razy i za te pieniądze co straciłem na pier**lone używki miałbym już Ori z ASO. Proszę o opinie bo mój czujnik aktualnie pokazuje 100 stopni na klimatroniku a wiskoza kręci się jak gdyby nigdy nic.
  11. Nie nazywaj takiej k**wy mechanikiem bo jak łaskę robi żeby miskę ściągnąć to co to za mechanik ? ?
  12. @Lynx licz się z tym, że jak nie wiesz co miałeś wcześniej zalewane do silnika i jak zrobisz płukankę to pewnie będziesz musiał miskę i smoka czyścić. ?
  13. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Kilka opinii słyszałem na żywo i ludzie do alt polecają właśnie 5W50.
  14. To oddaj na reklamację niech ją sprawdzą pod kątem sprawności ?
  15. W tych czasach nowe nie oznacza dobre, najlepiej jak byś znalazł kogoś na podmiankę przepływką i sprawdził, najbardziej to będzie wiarygodne doświadczenie
  16. Coś bym Ci powiedział ale i tak nie uwierzysz , poczytasz o audi to sam doświadczysz ?
  17. @sargi a czujnik ciśnienia oleju zmieniałeś ?
  18. Wymiana.
  19. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja Ci powiem , że do Swojego ADR kupiłem teraz Liqui Moly 5W40 bo napaliłem się ale tak sobie myślę, że po co przepłacać jak w zupełności wystarczy Valvoline Synpower 5W40 za połowę mniej Patrz na normę a olej to wybieraj z tej półki: Valvoline, Motul
  20. Dużo rzeczy się psuje? Części drogie?
  21. Siemka Jak suzuki się sprawuje? : D
  22. Potrzymaj auto dłużej niż 5 min na rozgrzanym na wolnych obrotach to na pewno ciśnienie jeszcze spadnie, skoro kontrolka się zapala to już jest czegoś początek. Może czujnik spada na 1.1 bar i kontrolka już daje sygnał. U mnie na rozgrzanym na wolnych było 1.1 po 30 minutach spadł na 0.8 a po godzinie już w cale ciśnienia nie pokazywało, zmieniłem pompę oleju i już przejechałem 40k km bez kontrolki.
  23. No jak hamujesz to spada ciśnienie i świeci się kontrolka. Miałem to samo u Siebie, przy schodzeniu z obrotów przy 1800 rpm paliła się kontrolka a tylko dałem gazu - obroty 2300 rpm i kontrolka gasła : D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.