Treść opublikowana przez lukirks83
-
Spec od Multitronika w lubelskim
Ja w końcu wylądowałem u Barta. Trochę daleko ale póki co jestem zadowolony. Robota podzielona na etapy lecz już do końca miesiąca wszystko mam nadzieję będzie dokończone. Bart-S to magik, z całej Polski ludzie do niego śmigają
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku.
zrób logi 004,013 statyczne przy odpaleniu. Nie chcę Cie straszyć ale u mnie było to samo, winowajcą okazał sie jeden wtrysk, ale to temat juz bardzo kłótliwy https://a4-klub.pl/index.php?/topic/359349-ciezkie-odpalanie-tdi-temat-zbiorczy/page-1 poczytaj ten temat to sam zwątpisz
-
Dobry zestaw? 163KM z Multitronikiem
sory źle spojrzałem, Ty masz 1,8t a mi się coś pomyliło ze 2.4 i się dziwiłem że tak tanio a ten reduktor co podałeś to masz do 150 km, ja bym wstawił większy do 200 i zawsze masz zapas jakbyś podnosił moc auta
-
octavia 2010 1.9 105 PD prośba o sprawdzenie logów
011- ciśnienie doładowania rzeczywiste ciut za niskie (powinno być 2000-2200 przy obrotach 2850rpm)) ale współczynnik masz w normie (40-95), trzeba by sprawdzić regulację ciśnienia doładowania, 003- powyżej 1700 rpm otwiera maksymalnie i zasysa sporo powietrza, kwestia czy samochód był dobrze nagrzany
-
wzmacniacz magnat edition special four 1000w
napis bridge świadczy o tym ze wzmak jest już zmostkowany i zgodnie z informacją rysunkową podłączasz plus i minus
-
Dobry zestaw? 163KM z Multitronikiem
tanio, gdzie Ci tyle zaproponowali ? reduktor za mały
-
Ponowna kradzież RNS-E
tylko sprawa cywilna dawaj na pw to cos podpowiem
-
Diagnostyka pompowtryskiwaczy w Audi za pomocą VCDS
1000000% się zgodze, nie zawsze wynik z vcds świadczy o awarii pompowtrysku, ja na szczęście trafiłem na zaufanego gościa i sprawdził mi pompki i powiedział co i jak a przy okazji okazało się że wałek był już wytarty i to on głownie był winowajcą, jeździłem po kilku warsztatach w Lublinie i wszędzie mówili 650 zł za regenerację, sprawdzali wtryski i żaden mechanior po zdjęciu pokrywy nie spojrzał na stan wałka rozrządu
-
Kontrolka DPF i tryb awaryjny
filtr DPF a nie PDF zapycha Ci sie filtr dpf i dlatego wchodzi w tryb awaryjny silnik, usuniecie programowe wcale nie jest takie tanie
-
Szarpanie i rozrząd
raczej jakby sie dostał olej na pasek to długo bys nie pojeździł zrób porządek z deklami i działaj dalej
-
Szarpanie i rozrząd
rozrzad INA, pisz do tom77 on ma w dobrej cenie części, wymiana ok 400 zł
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 dziwna praca silnika (klekocze).
dla mnie to wygląda jakby turbo dawało olej, kiedyś miałem to samo w a4 b6 1.8t i tak samo dymił
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
wtryski to raczej u Ciebie nie są w najlepszym stanie, daj je do pomiaru to może wystarczy sama wymiana uszczelnień, u mnie to wystarczyło bez końcówek, jeżeli wtryski bedą ok to zostaje kompresja na cylindrach do sprawdzenia
-
Bardzo duże spalanie
Zdejmuj pokrywę i wtryski oraz wałek rozrządu do sprawdzenia, u mnie wałek i popychacze były już zużyte i palił jak smok, teraz po wymianie bajka spalanie błędów mi nie waliło tylko palił tak jak Tobie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello!!
-
katalizator- wycinać czy wymieniać?
ja kupiłem zamiennik i nie waliło błędem i nawet sondy pracowały prawidłowo. Kupiłem na allegro od sprzedawcy "pamaku", inne tańsze wiem, że wywalają błąd.
-
BRD szarpie podczas przyspieszania / dodawania gazu powyzej 2 tys obr /logi
a przy wymianie wtrysków sprawdzałeś jaki jest stan wałka rozrządu?
-
Duże dymienie po odpaleniu
biały gęsty dym to raczej płyn chłodniczy, można by sprawdzić kompresję i zawartość co2 w płynie nie zawsze usterka uszczelki wiąże się z brakiem mocy!
-
Kopci na ciepłym silniku. Czy to normalne?
prawdopodobnie woda z tłumika, tak jak kolega pisze pojedź na trase i przepal, jak robisz krótkie odcinki to normalne zanim woda wyparuje
-
Jaki fotelik dla dziecka 9-36kg?
Powiem Ci że w dzisiejszych czasach płaci się za markę ja miałem kiedyś znajomego co pracował w hurtowni i mówił że jest dużo fotelików i wózków polskich producentów, które przechodzą testy lepiej niz znane marki , sam dla swojego dziecka kupiłem fotelik eurobaby i już 4 lata się sprawuje bardzo dobrze a kupiłem go za kwotę ok 300 zł z 20% rabatem, wybór należy do Ciebie ale najlepiej pojechać do takiej hurtowni i niech CI doradzą
-
BPW nierówne obroty przy odpaleniu na zimnym
a logi zrobiłeś tak jak wcześniej podpowiadali??, skoro po wymianie swiec jest dalej to samo to PD walnięty albo kąt synchronizacji masz źle ustawiony, ale raczej stawiam na pompowtrysk lub pompowtryski, u mnie padł jeden, jak nie masz jak zrobić logów to jedź na sprawdzenie wtrysków koszt ok 20 zł 200 zł sory
-
Naprawa pompowtryskiw cena 3000 zł
no to trudno, myśle ze dołożyłbyś 800 zł i miałbyś nówki ori, czytałem na forum że ktoś kupował po 1000 zł ori
-
Naprawa pompowtryskiw cena 3000 zł
według mnie powinni je sprawdzić na maszynie i wątpie ze odrazu wszystkie miałes uwalone
-
Naprawa pompowtryskiw cena 3000 zł
650zł masz na allegro już zregenerowane całkowicie z wydrukiem, także 3000 zł trochę sporo ale do tego wymianę sobie policzą i wychodzi 3000 zł
-
Proszę pomożcie , którędy kable zasilające do wzmacniacza ?
u mnie kabel od wzmaka idzie przez otwór który znajduje się centralnie na środku po stronie pasażera, musisz mieć gumowe zaślepki, filc możesz przebić spokojnie