Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. LPG

    kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Ja mam kme Diego, dobry sterownik ale polecam staga to robią prawie wszyscy, wtryski miałem jakieś dziwne teraz założyłem barracudy i ja chwale jak i masa ludzi, spalanie, zima miasto 18, trasa ostatnio mi wyszło 11,5, da się niżej ale nie po to mam 3 litry żeby jechać inaczej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. mówisz wyszarpać dziada?? Próbowałem podważyć z obu stron i ciężko wiec zostawiłem na później to
  3. Nie chce nic połamać ani pokrzywić bo autko w dobrym stanie wiec wole dopytać , jak wyjąć to cholerne sitko ze zbiorniczka hamulcowego?? Potrzebuje odpowietrzyć układ bo wydaje mi sie ze pompa zapowietrzona i muszę wyjąć to sitko
  4. Objaw normalny,
  5. odwróć sobie polaryzacje w głośniku z suba , a zdziwisz się bo będzie lepiej grał, nożem do tapet zetnij wypustki w tej wsuwce i możesz włożyć odwrotnie , Z bose to nie tylko byś musiał zmienić samego suba ale dużo więcej bo i wiązka jest inna
  6. Tak to ten czujnik. Ja wymieniłem bez zdejmowania lampy, ale wtedy nie miałem tej małej owiewki plastikowej
  7. Nigdy nie miałem problemów w nie jednym aucie z nagrzewnicą, po przeplukaniu kamixem. Po tym jest jak nowa chyba że jest zaklejona uszczelniaczem do chłodnic to już tylko wymiana
  8. Ja płakałem w nie jednym aucie i efekt był stały
  9. Oby nie wyszło że masz po przeszczepie. Ze zmieniony vin i papiery. Skąd wiesz że jest tam multi?
  10. Mnie też mrugalo. Okazało się ze źle gaz wyregulowany. Po regulacji spokój juz rok
  11. Co to za gazownik ze tyle czasu trzyma auto od 4 stycznia
  12. Bo np ps4 ma bezpośrednie zasilanie nie przez zasilacz
  13. Wystarczy kupić przetwornice 12 v na zmienne 230 v i masz gniazdko w aucie. Do pleja i eventualnie monitora musisz mieć sporą moc
  14. Czyżby nie typowa usterka i nikt tego nie przerabiał ?
  15. Gdzieś na forum są numery cewek które podlegają wymianie. Radzę sprawdzić ewentualnie kupić używane z tymi numerami wtedy będziesz miał nowe z aso z akcji s. Zdarza się że ktoś ma 5 ori cewek to wymieniają wszystkie ale to nie reguła . Jak pojedziesz i okaże się że te co masz to nie te co fabrycznie wyszły masz po akcji serwisowej i bez cewek
  16. Witam, proszę o poradę z której strony jest mechanizm "zapadki" popielniczki przedniej, otwarła się i już się nie chce zamknąć, ja bym to całe rozebrał i zrobił ale mam tam przełącznik lpg i musiał bym kable odcinać bo nie ma wtyczki, ktoś nakieruje w którym miejscu to jest??
  17. Nawet może mieć dobre te wtryski ale źle ustawiony gaz. Ja tak miałem
  18. ja kiedyś na szrotach wyłamywałem prawą lampkę podświetlania tablicy i tam ciągnąłem za jakieś cięgno, mnie nie zależało żeby czegoś nie zniszczyć ale możliwe że po wykręceniu jej śrubokrętem jest dostęp ,
  19. kt65c453 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    zmienić cewke wadliwą na inny cylinder, jak się błąd za cewką przeniesie to masz pewność że cewka
  20. Pewno wtrysk padł na tym cylindrze lub cewka już lekko niedomaga ale w to wątpię, sprawdź świeczki A gazownik cie olał, oni zawsze twierdzą że to wina i każą wymienić pół auta dopiero zaczynają myśleć że pewno lpg, niech zgodne instalacje masz na gwarancji?
  21. kt65c453 odpowiedział(a) na wisiel temat w Audi A4 B6/B7
    Asb czy asn?
  22. Nic złego się nie stanie, używaj puki dobrze kręci, raczej ci szybciej padnie aczkolwiek z parę lat pewno posmigasz
  23. Około 100 km od ciebie są fachowcy co mnie zrobili i nie mam się do czego przyczepić a dasz mniej, zajmują się tylko tym od wielu lat, odezwij się na priv
  24. Ciut większy ale sądzę że nie będzie problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.