Treść opublikowana przez kt65c453
-
LPG
Ja mam kme Diego, dobry sterownik ale polecam staga to robią prawie wszyscy, wtryski miałem jakieś dziwne teraz założyłem barracudy i ja chwale jak i masa ludzi, spalanie, zima miasto 18, trasa ostatnio mi wyszło 11,5, da się niżej ale nie po to mam 3 litry żeby jechać inaczej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wyjąć sitko zbiorniczka hamulców
mówisz wyszarpać dziada?? Próbowałem podważyć z obu stron i ciężko wiec zostawiłem na później to
-
Jak wyjąć sitko zbiorniczka hamulców
Nie chce nic połamać ani pokrzywić bo autko w dobrym stanie wiec wole dopytać , jak wyjąć to cholerne sitko ze zbiorniczka hamulcowego?? Potrzebuje odpowietrzyć układ bo wydaje mi sie ze pompa zapowietrzona i muszę wyjąć to sitko
-
3.0 ASN odkrecony korek wlewu oleju-objawy?
Objaw normalny,
-
Barracuda - Diego G3
Tak
-
Opis podzespołów silnika 3.0 ASN - brak części
odwróć sobie polaryzacje w głośniku z suba , a zdziwisz się bo będzie lepiej grał, nożem do tapet zetnij wypustki w tej wsuwce i możesz włożyć odwrotnie , Z bose to nie tylko byś musiał zmienić samego suba ale dużo więcej bo i wiązka jest inna
-
Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Tak to ten czujnik. Ja wymieniłem bez zdejmowania lampy, ale wtedy nie miałem tej małej owiewki plastikowej
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Nigdy nie miałem problemów w nie jednym aucie z nagrzewnicą, po przeplukaniu kamixem. Po tym jest jak nowa chyba że jest zaklejona uszczelniaczem do chłodnic to już tylko wymiana
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Ja płakałem w nie jednym aucie i efekt był stały
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Oby nie wyszło że masz po przeszczepie. Ze zmieniony vin i papiery. Skąd wiesz że jest tam multi?
-
Po wymianie cewek i świec dalej miga CHECK!
Mnie też mrugalo. Okazało się ze źle gaz wyregulowany. Po regulacji spokój juz rok
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Co to za gazownik ze tyle czasu trzyma auto od 4 stycznia
-
PlayStation w Audi
Bo np ps4 ma bezpośrednie zasilanie nie przez zasilacz
-
PlayStation w Audi
Wystarczy kupić przetwornice 12 v na zmienne 230 v i masz gniazdko w aucie. Do pleja i eventualnie monitora musisz mieć sporą moc
-
Popielniczka sie nie zamyka
Czyżby nie typowa usterka i nikt tego nie przerabiał ?
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
Gdzieś na forum są numery cewek które podlegają wymianie. Radzę sprawdzić ewentualnie kupić używane z tymi numerami wtedy będziesz miał nowe z aso z akcji s. Zdarza się że ktoś ma 5 ori cewek to wymieniają wszystkie ale to nie reguła . Jak pojedziesz i okaże się że te co masz to nie te co fabrycznie wyszły masz po akcji serwisowej i bez cewek
-
Popielniczka sie nie zamyka
Witam, proszę o poradę z której strony jest mechanizm "zapadki" popielniczki przedniej, otwarła się i już się nie chce zamknąć, ja bym to całe rozebrał i zrobił ale mam tam przełącznik lpg i musiał bym kable odcinać bo nie ma wtyczki, ktoś nakieruje w którym miejscu to jest??
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
Nawet może mieć dobre te wtryski ale źle ustawiony gaz. Ja tak miałem
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika (sedan)
ja kiedyś na szrotach wyłamywałem prawą lampkę podświetlania tablicy i tam ciągnąłem za jakieś cięgno, mnie nie zależało żeby czegoś nie zniszczyć ale możliwe że po wykręceniu jej śrubokrętem jest dostęp ,
-
Cewki i świece
zmienić cewke wadliwą na inny cylinder, jak się błąd za cewką przeniesie to masz pewność że cewka
-
Parę błędów , szarpie przerywa 16684 16685
Pewno wtrysk padł na tym cylindrze lub cewka już lekko niedomaga ale w to wątpię, sprawdź świeczki A gazownik cie olał, oni zawsze twierdzą że to wina i każą wymienić pół auta dopiero zaczynają myśleć że pewno lpg, niech zgodne instalacje masz na gwarancji?
- awaria automatu?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nic złego się nie stanie, używaj puki dobrze kręci, raczej ci szybciej padnie aczkolwiek z parę lat pewno posmigasz
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Około 100 km od ciebie są fachowcy co mnie zrobili i nie mam się do czego przyczepić a dasz mniej, zajmują się tylko tym od wielu lat, odezwij się na priv
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ciut większy ale sądzę że nie będzie problemu