Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. skoro jak juz zapali jest dobrze to raczej nie pompka zakrec lpg sprawdz rano jaka temperatura na vcds moze czujnik temp walniety
  2. Zakręc LPG może wtryski puszczają
  3. tez walczyłem z tym błędem w kme nevo u siebie i rozwiązaniem było wyłączenie funkcji cut-off upuszczanie ciśnienia.
  4. kolego kiedy zalacza sie ten bląd 17511. jezeli tylko na lpg to wiesz gdzie jest problem. jaki sterownik lpg?
  5. 17511 na pb czy lpg. Jak na LPG to jaki sterownik gazu. Logi wrzuć na vaglog i podaj link
  6. wrestling1000 odpowiedział(a) na szpakuziom temat w 1.8T
    Jeżeli masz z tyłu mokro to raczej króciec lub połączenia króćca np czujnik temperatury lub jego oring. Jak skrzynia mokrą lub widać że na bloku z tyłu mokro to raczej króciec. Inne miejsca to mokro w okolicy termostatu albo nasady rurki bagnetu to wtedy zaślepka bloku.
  7. Miałeś luzy podłużne? Oleju może nie być bo zanim wyjmiesz turbo to się spali bo idzie na stronę wydechu. Skoro się wirnik zatrzymał to na jego części ślizgowej jest smola. Jaki olej masz zalany i jaki był wcześniej?
  8. Przez turbo przepływa olej chłodzi i Oliwi zarazem, u ciebie już niestety jest tam zapewne wyciek i dlatego masz takie ubytki. Turbo na stół i regeneracja jam masz błędy katalizatora to tym też się od razu zajmij
  9. wrestling1000 odpowiedział(a) na porsche19961 temat w 1.8T
    Rozpinaj rozchylając śrubokrętem. Jak nie zdewastuje szybko zbytnio to do powtórnego użycia się nada
  10. wrestling1000 odpowiedział(a) na Mario7885 temat w 1.8T
    Uszczelniacze i pierścienie to już ostateczność. Sprawdziłeś luz wirnika, masz olej w icku. Pierwsze co się kończy w naturalny sposób to turbo.
  11. LPG do regulacji powinno być w przedziale od -5 do 5 ty masz 12,5 czyli trochę ubogo mało gazu. Nie ma błędów także nie szukaj dziury w całym. Na LPG to nawet bez kata przechodzi test spalin. Może w Niemczech inne normy
  12. Jak bym miał emisję to byś miał czeka z drugiej sondy o niesprawności katalizatora. Nie wydaje mi się że diagnosta podłączał się do ECU bo niby po co, wsadza w rurę sondę i widzi czy auto przekracza emisje
  13. Co to za parametr 1.2, jeżeli to korekta długoterminowa określona w procentach to wszystko w normie wręcz wzorowo
  14. To na przeglądzie ci powiedzieli że przekracza emisję spalin? Kata nie da się naprawić tylko wymiana no a skoro Niemcy to pewnie Ori kata wsadzili. Tak po 10 km zrób fote potem skasuj bledy engine nawet jak ich nie ma żeby korekty się skasowały. Jak chcesz to możesz też zrobić logi dynamiczne 02 , 33, 20
  15. Błedu od kata nie masz? Ta dziura o ile jest za katalizatorem to nie ma żadnego negatywnego wpływu oprócz tego że jest głośniej. Nie patrz na napięcie sądy tylko na procenty. Skasuj błędy i przejedź się ok 10km na będzie najlepiej trasa. Zapisz 32 i 33. Znowu skasuj i daj na LPG i to samo. A może nie masz już katalizatora i to by wtedy wszystko klumaczylo z tymi spalinami
  16. wrestling1000 odpowiedział(a) na Mario7885 temat w 1.8T
    Nie kombinuj turbo do sprawdzenia czy ma luz wirnika
  17. wrestling1000 odpowiedział(a) na Mario7885 temat w 1.8T
    Najczęściej chyba turbo jak nie widać wycieków pod maską z odmy albo pokrywy zaworów. Zdejmij dolot i zobacz luz wirnika. Dobrze pompuje?
  18. Ile jest w bloku 32 i 33. Dziura za kątem nie wpływa na nic.
  19. wrestling1000 odpowiedział(a) na martinger416 temat w 1.8T
    Jeżeli faktycznie wziął 0.5 litra na 150 km to jak się zatrzymałeś na światłach to kopcił jak parowóz oraz straszny smród. Najszybciej to turbo padlo jak wycieku nie ma. Obejrzyj odmę sprawdź czy w filtrze powietrza nie ma oleju. Zobacz czy z icka się nie wyleje
  20. Przy odpaleniu po postoju to najczęściej łańcuszek słychać ale to tylko 2-5 sekund. Jakie błędy były, zasysał korek wlewu oleju? Jaka cena daj link ogloszenia
  21. Mam ten sam zestaw tylko pasek CONTI i jest spoko
  22. Będzie się zapowietrzał podczas stygnięcia, długo przerabiałem ten temat. pozdro
  23. przepływa pokazała by więcej jakbyś pociągnął do odciny czyli 6800. Nie czyść jej bo tylko uszkodzisz a wydaje mi się ze jest w miarę w porządku. masz za ubogo wiec jest za mało paliwa. filtr pompa paliwa. Sprawdź dla pewności szczelność dolotu. Kiedy wymieniany filtr paliwa, jakie korekty długoterminowe z kanału 32 tak po ok 100km jazdy?
  24. wrestling1000 odpowiedział(a) na Camillo temat w 1.8T
    Płyn to plastikowego króćca z tyłu głowicy pewnie 200 przejechane to standard do wymiany. Jeżeli olej to z pokrywy zaworów ale najpewniej z uszczelnienia łańcuszka rozrządu z tyłu silnika
  25. króciec z tyłu glowicy zaslepka przy termostacie dasc ciezki dostep. jezeli z krócca leci to powinienes miec mokro na skrzyni jakis osas biały mokro lub wrecz czerwono od płynu. jak z okolicy zaslepki to przy bagnecie bedzie wilgotno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.