Treść opublikowana przez grabson765
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
koledzy co musze uzupelnic w tej ostatnej zakladce w kpower ? bo jak próbuję zaladowac loga 005 i 006 to mnir odsyla do tej zakladki a niemieckiego niestety nie znam....[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 14:17_________________________________________________co nikt mi nie pomoże? ewentualnie moge komus przeslac zrobione logi zeby mi wykres zrobil
-
[B6 AVF] PROSZĘ O ANALIZĘ LOGÓW AUDI a4 1,9 TDI
kat synchronizacji do poprawy widac w statycznej 004 najlepiej jak jest kolo 0 choc niektórzy mowia ze jak wynosi -0.6 to wtedy mniej pali:) ogolnie spalanie masz w normie
-
[B6 AVF] Dwumas vs sztywne sprzęgło
zakladaj dwumas
-
Poznań - Pomoc w identyfikacji samochodu zbiegłego z miejsca zdarzenia
popatrz na miejscu zdarzenia czy nie ma gdzies kamer
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
kolego zatankuj do pelna wyjezdzij paliwo do rezerwy i znowu pod korek zalej i wtedy wyliczaj spalanie a nie po przejechani 100km bo wiadomo ze raz pod korek wlejesz mniej raz wiecej bo na takim krotkim odcinku to moze zrobic sie duza roznica...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie spalanie wedlug motostat na dystansie 50tys km wynosi 6.73l 20% miasto reszta trasa i autostrady raczej nie zamulam na drodze
-
Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
A ja bym powiedział ze są kręcone za granica, i nic wam to nie da. Według badan ADAC co 3 samochód używany w Niemczech ma cofnięte kilometry. wlasnie o to chodzi problemem sa samochody ktore trafiaja do polski bo to w tym momencie nastepuje plaga krecenia licznikow a nie pozniejsze przekrety licznikowe samochodow jezdzonych juz po polsce Wiesz ale w Polsce tez jest sporo samochodów z dużymi przebiegami co mają szafy cofane - np po handlowcach, po firmach itp... wiem dlatego tacy ludzie beda kazdorazowo cofac licznik przed przegladem polak jest cwany....
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
niezle
-
Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
A ja bym powiedział ze są kręcone za granica, i nic wam to nie da. Według badan ADAC co 3 samochód używany w Niemczech ma cofnięte kilometry. wlasnie o to chodzi problemem sa samochody ktore trafiaja do polski bo to w tym momencie nastepuje plaga krecenia licznikow a nie pozniejsze przekrety licznikowe samochodow jezdzonych juz po polsce
-
Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
wedlug mnie i tak to nic nie da bo ludzie zaczną cofac liczniki przed przegladem a nie zapominajmy ze 90% samochodow pochodzi z zachodu gdzie po przekroczeniu granicy nastepuje cofanie a na to juz nic sie nie poradzi.... i to jest najwiekszy problem i zeby nie bylo jestem przeciwny kreceniu licznikow
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
- [B5 AFN] Poszukuję ECU
pompe zawsze mozna przelozyc wiec zdjece powie prawde co tam siedzi- [B5 AFN] Poszukuję ECU
niech zrobi zdjecie silnika to bedzie wiadomo czy to afn tam siedzi- [B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
z ktorego roku te ahu ? na 99% bedziesz miec dwumas- [B5 1Z] Napinacz paska wielorowkowego - oryginał czy zamiennik?
mialem wahacze tej firmy u siebie w pasku i bylem zadowolony przelataly ponad 60tys kosztowaly taniej niz MS jakies 3 lata temu :gwizdanie: jak dla mnie wahacze robia dobre a jak reszta czesci to nie wiem...- [B5 AHU] Problem z odpalaniem
turbine- [ALL] Chip + wtrski 216 do ALH kilka pytań
slabsze to co tam siedzi ??- Jakie rozmiary kluczy nasadek do A4 B6 ?
caly zestaw od 10 do 22- [B5 AHH] Wymiana turbo
ale kolega nie ma 1z tylko ma AHH a tam turbina jest taka sama jak w AFN- [B5 AFN] Zmiana dawki paliwa
6 postow wyzej masz napisane...zalecana od 3 do 9 Jeden post wyżej masz napisane Jaka jest idealna? Taka jak zalecana Mowia, ze im wieksza tym auto 'lepiej sie zbiera', ale na swoim przypadku wiem, ze nie koniecznie...Dzis zmniejszylem z 3,6 na 4,6 i jest lepiej :gwizdanie: ciekawe jakim cudem na mniejszej dawce samochod zbiera sie lepiej?? :gwizdanie: moc przeciez bierze sie z paliwa a nie powietrza..- [B5 AFF] Rozrząd
pompa wody nie jest napedzana paskiem rozrzadu- ile za slub
u mnie w parafii proboszcz za slub bierze 1600zl paranoja normalnie....[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 00:08_________________________________________________ Znam jednego, który mniej więcej na początku lat '90 przegrał w karty 2 letniego Mesia 560 SEL u mnie proboszcz w karty przegral swoja gosposie z innym proboszczem- [B6 AVF] Czy pasuje turbina z BPW do AVF?
z tego co wiem to sa te same turbiny tylko w 2.0 sa produkcji rumuńskiej i szybciej padaja...- [ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
drogo... ja u siebie wymienilem sprzeglo zalozylem kompletne Luka od AWX zostawilem tylko stary dwumas wymiana wyniosla mnie: czesci- 370zl robocizna 0zl- Ceny paliwa marzec 2026
a ja wczoraj jeszcze tankowalem na kawaleryjskiej na orlenie On po 5.15 dobrze ze zatankowalem ile sie dalo... - [B5 AFN] Poszukuję ECU