Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. koledzy co musze uzupelnic w tej ostatnej zakladce w kpower ? bo jak próbuję zaladowac loga 005 i 006 to mnir odsyla do tej zakladki a niemieckiego niestety nie znam....[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 14:17_________________________________________________co nikt mi nie pomoże? ewentualnie moge komus przeslac zrobione logi zeby mi wykres zrobil
  2. kat synchronizacji do poprawy widac w statycznej 004 najlepiej jak jest kolo 0 choc niektórzy mowia ze jak wynosi -0.6 to wtedy mniej pali:) ogolnie spalanie masz w normie
  3. zakladaj dwumas
  4. popatrz na miejscu zdarzenia czy nie ma gdzies kamer
  5. kolego zatankuj do pelna wyjezdzij paliwo do rezerwy i znowu pod korek zalej i wtedy wyliczaj spalanie a nie po przejechani 100km bo wiadomo ze raz pod korek wlejesz mniej raz wiecej bo na takim krotkim odcinku to moze zrobic sie duza roznica...
  6. u mnie spalanie wedlug motostat na dystansie 50tys km wynosi 6.73l 20% miasto reszta trasa i autostrady raczej nie zamulam na drodze
  7. A ja bym powiedział ze są kręcone za granica, i nic wam to nie da. Według badan ADAC co 3 samochód używany w Niemczech ma cofnięte kilometry. wlasnie o to chodzi problemem sa samochody ktore trafiaja do polski bo to w tym momencie nastepuje plaga krecenia licznikow a nie pozniejsze przekrety licznikowe samochodow jezdzonych juz po polsce Wiesz ale w Polsce tez jest sporo samochodów z dużymi przebiegami co mają szafy cofane - np po handlowcach, po firmach itp... wiem dlatego tacy ludzie beda kazdorazowo cofac licznik przed przegladem polak jest cwany....
  8. A ja bym powiedział ze są kręcone za granica, i nic wam to nie da. Według badan ADAC co 3 samochód używany w Niemczech ma cofnięte kilometry. wlasnie o to chodzi problemem sa samochody ktore trafiaja do polski bo to w tym momencie nastepuje plaga krecenia licznikow a nie pozniejsze przekrety licznikowe samochodow jezdzonych juz po polsce
  9. wedlug mnie i tak to nic nie da bo ludzie zaczną cofac liczniki przed przegladem a nie zapominajmy ze 90% samochodow pochodzi z zachodu gdzie po przekroczeniu granicy nastepuje cofanie a na to juz nic sie nie poradzi.... i to jest najwiekszy problem i zeby nie bylo jestem przeciwny kreceniu licznikow
  10. grabson765 odpowiedział(a) na songo720 temat w 1.9TDI
    pompe zawsze mozna przelozyc wiec zdjece powie prawde co tam siedzi
  11. grabson765 odpowiedział(a) na songo720 temat w 1.9TDI
    niech zrobi zdjecie silnika to bedzie wiadomo czy to afn tam siedzi
  12. z ktorego roku te ahu ? na 99% bedziesz miec dwumas
  13. mialem wahacze tej firmy u siebie w pasku i bylem zadowolony przelataly ponad 60tys kosztowaly taniej niz MS jakies 3 lata temu :gwizdanie: jak dla mnie wahacze robia dobre a jak reszta czesci to nie wiem...
  14. turbine
  15. ale kolega nie ma 1z tylko ma AHH a tam turbina jest taka sama jak w AFN
  16. 6 postow wyzej masz napisane...zalecana od 3 do 9 Jeden post wyżej masz napisane Jaka jest idealna? Taka jak zalecana Mowia, ze im wieksza tym auto 'lepiej sie zbiera', ale na swoim przypadku wiem, ze nie koniecznie...Dzis zmniejszylem z 3,6 na 4,6 i jest lepiej :gwizdanie: ciekawe jakim cudem na mniejszej dawce samochod zbiera sie lepiej?? :gwizdanie: moc przeciez bierze sie z paliwa a nie powietrza..
  17. grabson765 odpowiedział(a) na disel28 temat w Audi A4 B5
    pompa wody nie jest napedzana paskiem rozrzadu
  18. u mnie w parafii proboszcz za slub bierze 1600zl paranoja normalnie....[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 00:08_________________________________________________ Znam jednego, który mniej więcej na początku lat '90 przegrał w karty 2 letniego Mesia 560 SEL u mnie proboszcz w karty przegral swoja gosposie z innym proboszczem
  19. z tego co wiem to sa te same turbiny tylko w 2.0 sa produkcji rumuńskiej i szybciej padaja...
  20. drogo... ja u siebie wymienilem sprzeglo zalozylem kompletne Luka od AWX zostawilem tylko stary dwumas wymiana wyniosla mnie: czesci- 370zl robocizna 0zl
  21. a ja wczoraj jeszcze tankowalem na kawaleryjskiej na orlenie On po 5.15 dobrze ze zatankowalem ile sie dalo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.