Treść opublikowana przez grabson765
-
Jaka jest wysokość opłaty skarbowej za auto sprowadzone z UE ?
co wy ludzie za glupoty opowiadacie... placi sie tylko 160zl i niezaleznie jakis to jest samochod
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
wedlug mnie jesli nie bedziesz lamac przepisow to raczje nie spotka Cie zadna kontrola ja mialem tylko raz kontrole bez powodu w polsce i to tylko dlatego ze jechalem na zagnanicznych tablicach a tak to tylko gdy zlamalem jakies przepisy....
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
kolega dostal jeden mandat za predkosc wiec raczej jazda emerycka i tak by nic nie pomogla odnosnie kolegi mi zabrali prawko tylko ze ja przekroczylem 21 punktow w pierwszym roku i musialem jeszcze raz kurs robic i wogole wszytsko od poczatku i nowe prawko odzyskalem po 3 miesiacach zdajac za 2 razem bo niestety powiem ze teraz napewno bedzie Ci ciezko zdac nawyki inne i wogole a te 3 miesiace przejezdzilem bez prawka robiac kilka tys kilometrow na szczescie bez zadnej kontroli tylko ze jezdzilo sie naprawde przepisowo
-
[B5 AHU] Brak nawiewu na kabinę i nogi
wedlug mnie jak cos to kolega niech zacznie od tego http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html wyraznie w Twoim linku ktory podales jest napisane"Warunek konieczny. Przyczyny błędów muszą fizycznie zostać usunięte/ naprawione. Brak zapisanych błędów w sterowniku. " wiec jesli sa bledy i przyczyna lezy w silniczkach nic nie da adaptacja...
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów grupa 13 i 23
najlepiej ori z ASO ja placilem w grudniu 83zl a nie dawno lolega placil juz 117zl w tym samym ASO wszytsko przez drogie euro i walniety termostat ma wplyw na spalanie
-
[B5 AHU] Brak nawiewu na kabinę i nogi
wiec zostalo Ci odkrecac schowek i grzebac
-
[B5 AHU] Brak nawiewu na kabinę i nogi
odkrecasz schowek na 5 srob i masz silniczki... troche trzeba sie nameczyc zeby je odkrecic... a zeby sprawdzic czy dzialaja najlepije podlaczyc je pod zasilanie i sprawdzic czy dzialaja tylko pamietaj ze on eu Ciebie sa na 7V u mnie po lifcie byly na 12V wiec prostownik byl w sam raz do sprawdzenia:)[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 16:34_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html
-
[B5 AHU] Logi do oceny
a na temat tej temperatury?? bo jak dla mnie 100stopni w wydajnym ukladzie chlodzenia jaki jet wTDI to chyba troche duzo...
-
[B5 AHU] Logi do oceny
Dzis zrobilismy Logi dynamiczne. Zostal wymieniony termostat na oryginal z ASO ale jak dla mnie uklad jest zle odpowietrzony chyba bo temperatura jest za wysoka 96stopni to chyba troche duzo? a chwilami dochodzilo do 100 stopni... odnosnie logow to czuc czasem tak jakby takie przerywanie moze filtr paliwa? wymianiny byl 20tys temu ale moze jednak ? a moze problem z turbina ktora jets po regeneracji? cos grupa010 mi sie chyba zle zapisala
-
Strefa Śmiechu
waszka chyba lubi przyjąć w jelito - przynajmniej tak wyglada mysalem ze padne :polew:
-
[ALL B5] Problem z silniczkami
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html ja korzystalem z tego super opis silniczki mozesz kupic na allegro jak dobrze poszukac mozesz tanio znalezc. tylko pamietaj przed liftem silniczki sa na 7V a po lifcie na 12V wiec musisz szukac takiego jak ty masz czyli 7V
-
[B5 AHU] Brak nawiewu na kabinę i nogi
albo silniczek sterujacy nawiewami padl albo panel klimatronika... mialem ten sam problem tylko dodatkowo jeszcze brak ogrzewania. zaczelem od sprawdzenia silniczkow gdy sie okazay sprawne wymienilem panel klimatronika i teraz wszytsko dziala
-
[INNE] Moj passat B5 TDI:)
Witam jako ze mam teraz czas to zaprezentuje swojego Passata Ogolnie o samochodzie to jest to czysta seria sprowadzony na poczatku Kwietnia 2008 osobiscie przeze mnie z Belgii Samochod zadbany i do konca serwisowany Wyposazenie raczej podstawowe: Klima manualna, elektryczne lusterka, elektryczne szyby(przod), 2x poduszka powietrzna no i TDI czyli wszytskie obowiazkowe dla mnie wyposazenie jest... wiecej mi nie potrzeba zmiany?? napewno jakies fajne alusy i swiatla przednie bo te to tragedia mechaniczne narazie nic nie planuje ale w przyszlosci nie wykluczam nie wiem czemu ale cos mi dziwnie znieksztalcilo zdjecia ze szpary miedzy blotnikiem a maska wygladaja jak po jakims dzwonie a na kompie jest normalnie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
przemik chyba juz wszytsko powiedzial
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
BS dynamiczne? to tak mozna? hehe :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Logi do oceny
to nie moje tylko pawel1985 moja sa 0,50 0,40 0,30 po 325tys:)[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 15:43_________________________________________________ale koledzy nie odbiegajmy od tematu i prosze o analize powyzszych logow
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
wedlug mnie troche duze korekcje jakies chyba juz pompowtryski siadaja duzo masz przebiegu? albo silnik nie dogrzany albo juz czas na wymiana termostatu sie zastanowic jak dla mnie 81stopni to troche malo ale poczekaj az madrzejsi sie wypowiedza
-
[B5 AHU] Logi do oceny
a gdzie to niby widzisz....ja rozumiem po logach dynamicznych ale po statycznych :gwizdanie: no chyba że właśnie jest tak to by sprawę wyjaśniało pozniej sie sprawdzi to napisze ale podejrzewam ze AHU bo rok modelowy to 97[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 13:20_________________________________________________ mi sie zdaje ze te korekcje jeszcze nie takie duze ale furka raczje nie ma 169tys przebiegu choc zadbana jest;) termostat bedzie na dniach wymieniony i zobaczymy czy bedzie poprawa[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 13:23_________________________________________________kod silnika AHU juz zmienilem w pierwszym poscie
-
[B5 AHU] Logi do oceny
Nie wiem czy ma chipa ale po tym co widzialem na fotelu pasazera to raczej nie powinien miec... byc moze kod silnika to AHU nie sprawdzalem sugerowalem sie profilem kolegi.
-
[B5 AHU] Logi do oceny
Witam daje do oceny Logi statyczne i BS kolegi pawel1985 problem jest z temperatura silnika na zegarach wskazuwka ani drgnie i o ile dobrze widze VAG pokazuje tylko 79 stopni w grupe 17 instruments 003 pokazuje 49stopni wiec podejrzewam ze termostat do wymiany ale co z czujnikiem? mielismy zrobic jeszcze logi dynamiczne ale niesty pogoda nie dopisuje. I odrazu powiedzcie co z reszty logow widac w 2 grupach pierwsze to statyczne a drugie to BS
-
Strefa Śmiechu
prawie jka F1
-
[ALL B5] Klimatonik a sprawdzenie przebiegu
a to czyli jak to jest ??
-
[B5 AFN] Wtryski - regenerować czy kupić nowe ?
Passat B4 ma bak 70 l. Jak naciśniesz odpowietrznik albo postawisz go z ukosa do tankowania wejdzie jeszcze więcej. Więc zużycie 5.3-5.4 l/100 km to przesada? moj znajomy mial takiego passata b4 i bak miescil 160litrow :>
-
[B6 ALT] Smród spalin wewnątrz
na poczatku wymien filtr kabinowy
-
[B5 ADR] Dmucha tylko górnymi kratkami
aby dostac sie do klapek musisz odkrecic schowek (na 5 srob) potem ukaza Ci sie silniczki niebieski to nawiew czerwony to temperatura tak jest w a4 po lifcie ale u Ciebie powinno byc podobnie... u mnie byl tez taki problem ze nawiew tylko kratkami i do tego dochodzilo jeszcze brak ogrzewania. u mnie wada byl panel klimatronika po wymianie wszytsko dziala jak nalezy... ale na Twoim miejscu na poczatku sprawdzilbym silniczek ja tak robilem tylko pamietaj ze u Ciebie silniczek jest na 8V a po lifcie juz na 12V