Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Strefa Śmiechu
- Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Jest ogień!!!- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Właśnie widzę, że wygląda podobnie jak mój ???? teraz to myjnia 2x w tygodniu ???- SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Podaj email na PW coś może zaradzimy- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Noooo widać fachową robotę!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i Panowie na 90% mnie nie będzie. Przeziębienie zamiast ustępować to składa mnie jeszcze bardziej... Mimo wszystko liczę na relację ze spotkania...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na moje może być 19- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja się piszę przy czym u mnie dostępne dni to środa (wieczór) lub czwartek (cały dzień jestem wolny jak elektron). Przy czym bardziej przychylny jestem na czwartek- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No @kamil-vag biorąc z Ciebie przykład no i z@MaTeo85 też przesiądę się na Ravenol i z ciekawości zapuszczę chyba Archoila co prawda wymiana za dopiero 3tys ale u mnie to raczej będzie max 2 miesiące. Swoją drogą czytając o tym Archoil'u to sądzę, że do mojego nalotu nawet wskazany ?- Świecące prawe światło wsteczne i lewa pozycja tylna
Odnośnie problemu posprawdzaj 1. Czy masz pozakładane takie żarówki jakie być powinny. 2. Czy masy w lampach są ok.- Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Super robota! Oj rozumiem, że korci - rozumiem ? Tylko Panie środki dawaj na czarno- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Adam, ja pierdziele... współczuję... Lepiej przelicz koszta czy warto tego robić czy może inny słupek wstawić a co się da z tego puścić dalej w kawałkach. Pozdrawiam i śledzę temat jak zawsze (tym razem 3mając kciuki).- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ehhh tak to już jest z tymi majfrendami ? To co tam masz w tych paczuszkach?- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Piękna ????- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dziękować- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Toć to tylko element wystroju ?????- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wiem, że to offtop ale muszę, bo nie wytrzymam ??? Wracam do domu po pracy, a tam taka niespodzianka od żonki- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Super kreski- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Elektronik samochodowy | Elektromechanik - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy ELEKTRO-S.PL Potrzebny Tobie elektronik samochodowy który naprawi Twój samochód. Jako elektromechanik posiadam klientów z miast Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna. Można zapytać - Audi ogarniają - może Seata tez ogarną- A4 b7 BRD by Adran_
Ku...rza stópka ... Szkoda lakieru. Będzie robione? No sporo tych elementach zawieszenia - takie luzy były?- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
@MaTeo85, @kamil-vag - cieniasy ... ???? Ja mam ponad 321 tyś kupiłem z 220 tyś ?- A4 B6 1.8T TS - Red madonna by Creaton
Zgadzam się z przedmówcą - warto zrobić póki jest co ratować no lubią chrupać w tych miejscach nadkola dobry spec powinien to ogarnąć bez malowania całego elementu - tylko do zagięcia (o ile ruda nie wychodzi poza zagięcie)- A4 B6 1.8T TS - Red madonna by Creaton
Ładna sztuka piękny kolor co do wyposażenia to napisz do DEVa w jego wątku to dostaniesz pełną rozpiskę po VINie- B7 Crew
Bity nie bity oj tam oj tam ? Jednak miałem wizję by tam było no ale jak nie znajdę to będzie bez i tak lepiej będzie wyglądać niż ze szkiełkiem pomarańczowy...- B7 Crew
Orientujecie się może od czego przypasować białe klosze kierunkowskazów do przednich lamp? A może ktoś ma na sprzedaż w rozsądnej cenie? Znalazłem jeden zestaw na ebay'u ale 60$ + 25 wysyłka - ktoś chyba się mocno w głowę uderzył Gdzieś wyczytałem, że od jakiegoś mesia podchodzą ale bez żadnych szczegółów. - Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7