Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Właśnie widzę, że wygląda podobnie jak mój ???? teraz to myjnia 2x w tygodniu ???
  2. Podaj email na PW coś może zaradzimy
  3. No i Panowie na 90% mnie nie będzie. Przeziębienie zamiast ustępować to składa mnie jeszcze bardziej... Mimo wszystko liczę na relację ze spotkania...
  4. Na moje może być 19
  5. Ja się piszę przy czym u mnie dostępne dni to środa (wieczór) lub czwartek (cały dzień jestem wolny jak elektron). Przy czym bardziej przychylny jestem na czwartek
  6. No @kamil-vag biorąc z Ciebie przykład no i z@MaTeo85 też przesiądę się na Ravenol i z ciekawości zapuszczę chyba Archoila co prawda wymiana za dopiero 3tys ale u mnie to raczej będzie max 2 miesiące. Swoją drogą czytając o tym Archoil'u to sądzę, że do mojego nalotu nawet wskazany ?
  7. Odnośnie problemu posprawdzaj 1. Czy masz pozakładane takie żarówki jakie być powinny. 2. Czy masy w lampach są ok.
  8. Super robota! Oj rozumiem, że korci - rozumiem ? Tylko Panie środki dawaj na czarno
  9. Adam, ja pierdziele... współczuję... Lepiej przelicz koszta czy warto tego robić czy może inny słupek wstawić a co się da z tego puścić dalej w kawałkach. Pozdrawiam i śledzę temat jak zawsze (tym razem 3mając kciuki).
  10. Ehhh tak to już jest z tymi majfrendami ? To co tam masz w tych paczuszkach?
  11. Toć to tylko element wystroju ?????
  12. Wiem, że to offtop ale muszę, bo nie wytrzymam ??? Wracam do domu po pracy, a tam taka niespodzianka od żonki
  13. Elektronik samochodowy | Elektromechanik - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy ELEKTRO-S.PL Potrzebny Tobie elektronik samochodowy który naprawi Twój samochód. Jako elektromechanik posiadam klientów z miast Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna. Można zapytać - Audi ogarniają - może Seata tez ogarną
  14. Ku...rza stópka ... Szkoda lakieru. Będzie robione? No sporo tych elementach zawieszenia - takie luzy były?
  15. @MaTeo85, @kamil-vag - cieniasy ... ???? Ja mam ponad 321 tyś kupiłem z 220 tyś ?
  16. Zgadzam się z przedmówcą - warto zrobić póki jest co ratować no lubią chrupać w tych miejscach nadkola dobry spec powinien to ogarnąć bez malowania całego elementu - tylko do zagięcia (o ile ruda nie wychodzi poza zagięcie)
  17. Ładna sztuka piękny kolor co do wyposażenia to napisz do DEVa w jego wątku to dostaniesz pełną rozpiskę po VINie
  18. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bity nie bity oj tam oj tam ? Jednak miałem wizję by tam było no ale jak nie znajdę to będzie bez i tak lepiej będzie wyglądać niż ze szkiełkiem pomarańczowy...
  19. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Orientujecie się może od czego przypasować białe klosze kierunkowskazów do przednich lamp? A może ktoś ma na sprzedaż w rozsądnej cenie? Znalazłem jeden zestaw na ebay'u ale 60$ + 25 wysyłka - ktoś chyba się mocno w głowę uderzył Gdzieś wyczytałem, że od jakiegoś mesia podchodzą ale bez żadnych szczegółów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.