Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falcone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falcone

  1. Falcone opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Mam problem z biciem przy hamowaniu, bicie pojawia się tylko na pedale, na kierownicy nie, występuje raczej powyżej 90km/h i co dziwne mam wrażenie że raz jest większe a raz mniejsze...? Hamulce mam po swapie na 320/288, tarcze i klocki nowe ferodo, przejechane na nich około 5 tys km, dziś jeszcze raz zmierzyłem bicie na tarczach i największe jakie występuje to na jednym kole 0,04mm, reszta poniżej więc wydaje mi się że w normie. Przednie zawieszenie w październiku wymienione na nowe, łącznie z drążkami i końcówkami, opony nówki założone w kwietniu, felgi proste... Co może być przyczyną? Dziś przy okazji pomiaru bicia zauważyłem rozwaloną osłonę na przegubie wewnętrznym z lewej strony i jest na nim trochę luzu, to by się zgadzało bo od niedawna mam drgania na całej budzie na 4 i 5 biegu przy przyśpieszaniu ale czy to by powodowało również drgania na pedale hamulca? Chyba że jeszcze prowadnice na zaciskach? Przed swapem wymieniałem wszystkie gumki ale prowadnice zostawiłem bo wyglądały ok? One się zużywają jakoś? Proszę o jakieś rady bo trochę kasy włożyłem w to auto jak widzicie i to hamowanie mnie już dobija ? Pozdrawiam
  2. jak wymienisz wtryski to znowu na korektę programu trzeba będzie jechać
  3. Falcone odpowiedział(a) na tom5151 temat w Audi A4 B6/B7
    A akumulator masz przykręcony?? Wiem że to głupio brzmi ale było już kilka takich przypadków że właśnie nieprzykręcony akumulator powodował takie uderzenie podczas gwałtownego hamowania albo skręcania
  4. daj link do zestawu do 1.8t
  5. Witam, przymierzam się do wymiany przegubu wewnetrznego od strony kierowcy i tak sobie myślę że jak już wyciągnę półoś to bym przy okazji wyczyścił zewnętrzny i naładował nowego samaru, to samo z drugą stroną. Ma to sens czy lepiej nie zawracać sobie głowy??
  6. czyli jeśli głowica nie była sprawdzona na szczelność to nie była też planowana?
  7. do malowania proszkowego trzeba rozebrać zaciski na części pierwsze, uszczelnia po takim zabiegu raczej do nieczego by sie nie nadawały...
  8. Witam, Przymierzam się do wymiany poduszek pod silnikiem i mam kilka pytań: -z tego co patrzyłem to chyba trzeba będzie odkręcić drążek stabilizatora i potem dolne łapy od poduszek żeby je wyciągnąć, czy może jest jakiś prostszy sposób? -w którym miejscu najlepiej podeprzec silnik od spodu? -czy jeżeli mam podniesiony przy wymianie przód auta a tył nie, czyli auto stoi pod skosem to nowe poduchy dobrze się ułożą? Pozdrawiam
  9. chętnie zakupię uszkodzony (tzn ori który został wymieniony) napinacz łańcucha 1.8t. chyba nie muszę pisać że jak poszukuję uszkodzonego to liczę na rozsądną cenę jak coś to pw proszę sorry za offtop
  10. Falcone odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    też mam bfb i mi na 10tys ucieka jakieś 0,5l oleju, tylko że ja raczej nie latam na wyższych obrotach, tylko przy wyprzedzaniu pociągnę go trochę wyżej a tak to prędkości przelotowe do 120km/h. taki mały offtop. Gdzie Wy kupujecie auta z takimi przebiegami??? ???
  11. a żeby wam tak pozabierali dowody za te wszystkie ledy, hidy i inne dziadostwa...
  12. Na oponeo są dwie wersje rainsport 3 dla rozmiaru który mnie interesuje, 91y (615kg) i 94y (670kg) więc nie taka mała ta nośność.
  13. W takim razie za te pieniądze (289zł/szt)to chyba najlepszy wybór
  14. Co do szybkości scierania się bieżnika to nie słyszałem takich opinii, ale chyba wytrzyma 3 sezony po 15k km normalnej jazdy?
  15. Witam, Szukam opon w rozmiarze 225/45 r17. Mój faworyt to póki co Uniroyal Rainsport 3. Inne opcja to: tańsze Barum Bravuris 3 i droższe Hankok Ventus Prime 3. Zależy mi żeby dobrze "kleiły" i niebyły zbyto głośne do prędkości 130 km/h bo szybciej to rzadko kiedy latam. Co byście wybrali?
  16. Witam, ostatnio przy okazji przeglądu rozmawiałem z diagnostą na temat tych nowych przepisów itp i mówił że w planach na ten roku jest jeszcze wprowadzenie obowiązkowej kontroli emisji spalin to mnie trochę zmartwiło ponieważ przymierzałem się żeby coś pogrzebać przy moim 1.8t a wiadomo że trzeba zacząć od wyrzucenie katalizatora... Czy ktoś coś słyszał na ten temat? Co o tym myślicie?
  17. Falcone odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Wielkie dzięki
  18. Falcone odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Ale to suwmiarka pokazałeś średnicę zewnętrzna oringu czy rowku w który on wchodzi? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  19. Falcone odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Jakbyś mógł sprawdzić to było by super Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  20. Falcone odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    A masz może możliwość sprawdzenie jaki jest rozmiar oringu na grzalce? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie, to nie jest wina gazu, problem leży gdzie indziej, ja ma na gazie przejechane 150k km i nigdy nie miałem masła na bagnecie. Na początek dobrze było by podpiąć się pod vaga i sterownik gazu i zobaczyć co się dzieje.
  22. sorry za odkop ale zna ktoś może wymiary tego małego oringu?
  23. Falcone opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Z racji że mój silnik potrzebuje ok 7km na osiągniecie właściwej temp przymierzam się do wymiany termostatu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu wszyscy polecają wymianę całego termostatu łącznie z obudową (ok 180zł), gdy dostępny jest sam termostat (ok 30zł) a obudowa wygląda na w pełni rozbieralną. Czy jest jakiś problem z wymianą samego termostatu? Pozdrawiam
  24. Ja korzystałem z allekurier.pl. Zamawiałem dpd. Nigdy nie było żadnych problemów, także mogę polecić Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  25. No ja też mam gaz w aucie założony 3 lata temu, ale reduktor i wtryski już były wymieniane na nowe i są inne niż wpisane w książce, a że instalacja już jest po gwarancji to jakoś nie widzę w tym problemu, ciekaw jestem na jakiej podstawie gazownik stwierdził że instalacja ma 4 lata a nie 2? Po prostu trzeba patrzeć na to co jest pod maską a nie w papierach. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.