Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Na aucie chyba nie malowałeś bo wyszło super Co do tej blaszki S4 na 320 mm to nie mam przekonania
  2. Też ubolewam ale w tym roku nie da rady niestety a miłoby było poznać forumowiczów osobiście Liczę że w przyszłym roku się uda Amen
  3. To co dla wielu jest zimą dla mnie będzie latem jednak miłość do avusków III zwyciężyła hehe ich największym minusem jest brak rozmiaru 19' Teraz czeka je profesjonalna renowacja. Kolor raczej wyląduje srebrny bo czarnych nie lubię a grafit chyba zabardzo się zleje z kolorem auta
  4. Zderzak jest jeden, różnią się tylko dolne dokładki. U Ciebie jest s-line'owa. S4 ma dokładkę z szerszymi otworami na podwójne końcówki wydechu. Pakuj jeszcze zderzak przedni i lotkę z s-line'a i będzie cacy. Miłego modzenia bo wozik fajny PS. Te kółka to ori z b8 ?
  5. W ramach walki z nudą pokażę swój drugi samochodzik który mam już jakieś 7 lat w sumie na codzień przemieszcza się nim szanowna wife. Samochód odkupiłem od kolegi który sprowadził go z Niemcowni w 2010 z przelotem 195 000. Aktualnie na zegarze 280 000. AUDI A3 8L 1.9 TDI 110 KM rok: 1998 Silnik to poczciwe i pancerne AHF 110 KM na pompie wtryskowej. Ogólnie samochód nie do zajechania i nigdy mnie nie zawiódł. Na pokładzie: - wspomaganie - klimatronic - elektryczne szyby - elektryczne i podgrzewane lusterka - ASR - ABS - skórzane fotele + kiera - alu 16' W między czasie ogarnięte: - pełna regeneracja turbiny - dołożony ori podłokietnik w alcantarze - kierownica poliftowa trójramienna - gałka + mieszek sline z polifta - wleciał ręczny w skórze od s3 +10KM - bolączka 8L - rdzewiejące rynienki dachu - wycięty kat - zaślepiony EGR - odkąd go mam śmiga tylko na Motulu 5w40 Xcess Foto:
  6. Te mają ponad pół roku ale narazie działają bez zarzutu i przeżyły kilkugodzinną podróż w lecie bez przerwy. Rzeczywiście, nagrzewają się bardzo mocno bo sam to zauważyłem; rozmawiałem w tym temacie z Tomnikiem i mnie uspokoił, że efekt "planowany" ale nic nie powinno się zjarać w sensie auto i moduły
  7. W dziale zloty i spoty
  8. Nie zakładać
  9. a jeździłeś już na tych uhp2 ? bo to nowość z 2017
  10. A co to kolega @FroS-t Ci polecił ? Znając jego "chorobę detailingową" pewnie nie byle co bo różnica jest mega na plus
  11. Żadnych rezystorów i nie ma błędu
  12. Ponoć korzystny, zresztą jest sporo filmików na youtubie na temat pcv delete kit w tfsi i je "lajkują" Silnik działa elegancko, a z tego co mi wiadomo głowica ma jakiś jeszcze zawór odpowietrzający. Tzn. na pewno musi mieć skoro silnik pracuje prawidłowo.
  13. Szczerze to nie wiem bo wylądowało to w pakiecie czyszczenia nagaru. Ale wyguglowałem i na aliexpres widzę że jest za niecałe 14$ Różnic nie zaobserwowałem, silnik działa tak samo
  14. No szkoda taką ładną blendę zasłaniać A że nasze tablice nie grzeszą urodą i są brzydkie to co poradzisz.
  15. Odpukać, ale już od ponad 2 tygodni cisza z chekiem. Wszystko wskazuję więc, że winny całej nieszczelności był jednak ten zaworek n80. Przy okazji obfociłem też amputowaną odmę bo miałem też zapytania jak to wygląda na aucie:
  16. Też mi się nie podobają
  17. No wsumie racja bo to chyba opona od jakiegoś vana
  18. Nie zakładaj takich opon różnica średnic to prawie 6% gdzie dopuszczalna różnica to ok +/- 2%.
  19. Też jestem fanem zegarków i nawet nie wiedziałem o tym wątku . Mój ostatni nabytek Xicorr Fiat 125 Akropolis Limited Edition .
  20. Zacne zakupy, a te zaciski + pompeiki będzie wizualnie sztos
  21. Super działasz przy aucie. Tak trzymać
  22. Hehe no ciekawa perspektywa; zejść z "full wypas" na "full naked" Może kiedyś nadejdzie moda na największego golasa i rządzić będą stalowe 14"
  23. Pewnie i można ale do b7 3.0 to chyba słaby pomysł ? Skoro 235 wychodziła ori na 7.5 to chyba na 9j powinna się trochę naciągnąć
  24. Klasyka na 9j to raczej 235 guma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.