Treść opublikowana przez VRGOOD
-
Pilna prośba. Ustawienie rozrządu i łańcucha do oceny.
Mi się wydaje że rozjechało się ustawienie na pasku rozrządu i dlatego jest lekkie przesunięcie na walkach. Nie przejmowal bym się tym.
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Dziękuję! Zacnie się to prezentuje kolego Czekam na zdjęcia jak już zamontujesz
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Z czego zacisk i tarcza na tył?
-
Jaki rozrząd wybrać do 1.8T BFB?
Z INA tak właśnie jest... Polecam Contitech
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jedyne które się wyróżnia od pozostałych
-
Niedziałający predkosciomoerz
Podłącz pod kompa, zobacz błędy. Możliwe że czujnik padł, znajduje się po lewej stronie skrzyni ( od kierowcy ) nad osłoną półosi.
-
Ślizg napinacza rozrządu
Musisz wyciągnąć napinacz bo od spodu nie wymienisz ślizgu.
-
[1.8T ANB] Vulkanschwarz Perleffect
Dziwny dźwięk. Wiesz już co to?
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
Zakładasz inną podsufitkę czy będziesz kleił starą?
-
[B5 AEB] Nr przegubow tyl wew/zew AEB 95r
Odgrzeje, w tym Lobro 302 261 też trzeba zmienić pierścień na stary ?
-
A4 1.8T ANB Q
Wersja z cewka 1.8t bfb ( a4 b6 ), przy wymianie był też nowy olej motul 5w40. Po zmianie oleju i przejechaniu kilkuset km zacza się odzywać na zimnym przy odpaleniu
-
A4 1.8T ANB Q
W 1.8t zmienialem na febi komplet i po 12k sie odzywa na zimny.
-
A4 1.8T ANB Q
Za 2 to się zgodzę ? ja u siebie zakładałem ori i nie żałuję za nie długo zmieniam też drugą stronę
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Halo, cześć ? Kolejny update ? Wymieniłem cewki na nowsze tfsi + nowe świece NGK Dokupiłem też klipsy progów bo brakowało Na czasie chcę rezać podświetlenie klamek z a6 c5 i duże prawe lusterko które jest u lakiernika już ? Pozdrawiam ?
-
A4 1.8T ANB Q
5 tys ori napinacz ?? 2,5 kosztuje z elektroniką a bez 1000 zł ?
-
[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant
Noo to teraz nic tylko się cieszyć niech służy
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
Ładnie się prezentuje
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Stara jakaś z mycia felg ? Miałem taśma zalepic ale wtedy podobno druga strona zaczyna drgać ale za to lepszy bass by był ? Można można na weekendzie gdzieś się spotkać ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Na weekendzie przy piwku zabrałem sie za usunięcie "gumek" w kratkach wylotu powietrza które drgały pod wpływem basu z suba i strasznie mnie to irytowało ? Słyszalne to było nawet stojąc obok auta. Włożyłem gąbkę aby kurz nie szedł do środka. Dodatkowo wzmocniłem od środka mocowanie rolet, był to już ostatni dzwonek bo już się obrywało. Przykleiłem dodatkowy plastik na wzmocnienie klejem 2-składnikowym - teraz na pewno nie pęknie - trzyma mocno jak należy Aktualizacja co do podpory wału jak by kogoś interesowało - 500 km przejechane i działa jak należy. Na razie tyle. Cześć ?♂️
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Wiadomo że ori lepsza ale nie dostępna. A te chińczyki na alledrogo są za twarde i przenosi wibracje na karoserie.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam po dłuższej przerwie Długo się zabierałem za aktualizację tematu aż nadszedł ten czas. Jak na razie porobione rzeczy eksploatacyjne, na mody przyjdzie jeszcze czas A więc: -- Wyciągnięcie dyfra: mycie , malowanie, uszczelnienie ( uszczelniacze Corteco ) , wymiana oleju Motul 300 LS , nowy korek od wlewu z aso -- Wymiana podpory wału ( była sparciała guma ) : Podopoa wału od Omega A + łożysko FAG > przyspawana do oryginalnej podpory - guma nie ucierpiała przy spawaniu. Brak drgań czy bicia wału ( przejechałem na razie 200 km po wymianie ). Dodatkowo wyczyszczone przeguby na wale z nowym smarem. -- Wymiana łożyska w tylnym prawym kole na FAG + nowe gumy Lemfordera i śruba mimośrodowa ASO na dole zwrotnicy -- Nowy przegub lewy przód Ruville -- Nowy filtr paliwa BOSCH - Pomalowane półośki i wymieniony smar Na razie to wszystko, nie długo chcę założyć wycieraczki z passata b5 FL , lusterko duże prawe ( mam już kupione, tylko nie w kolor ), obszyć kierownicę ( w końcu ). No to cześć ?
-
[a4 b5 1.8t ANB] poniżej 1/2 PB odpala za drugim razem
Mam to samo. Podejrzewam że w baku rurki przelewowe są pokreszane i się zapowietrza jak jest mniej niż połowa baku. Tyle że u mnie quattro i trochę inny bak wygląd
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Daj znać jaka podporę pod wał dasz Ja zrobiłem podporę z omegi A ( podpora febi + łożysko fag ) z przerobieniem mocowania ale nie testowałem tego bo auto uziemione ( czekam na amortyzartor ) Co do projektu to nie trać zapału!!! ?
-
Zmiana cewek na tfsi
Brak modółów zapłonowych, cewki są trwalsze. Jak wszystko działa jak trzeba to szkoda szukać wydatków . Koszta przerobienia około 1000 zł
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Nieźle jedziesz z tematem!! W jakie moce celujesz ? Powodzonka w projekcie