Treść opublikowana przez bartez90
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Daj spokój, już się nie kompromituj więcej. Są firmy, które nie mają problemu z realną gwarancją na turbiny, hybrydy i tuning. Tyle w tym temacie. Ponadto polecam lekturę słownika języka polskiego, bo niektórych słów nie da się zrozumieć przez te błędy.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Idac tym tokiem myslenia to pojedziesz do firmy tuningowej, ktora spartoli program, poszaleje z boostem lub zaplonami i tlok bokiem wyleci. Na to tez nie ma gwarancji i 10k na remont pojdzie sie...? Dla mnie po takim tuningu bylby jeden final: w sadzie. Tym bardziej ze jestem z branzy prawniczej. @Patryk14 Dokladnie, dla mnie lepiej zeby robil tylko hybrydy, ktore wie ze potrafi zrobic bo robil ich juz setki. Na to dawal gwarancje i po problemie. A lepiej nie robic czegos czego inni nie chca sie podjac i mowi ze zrobi, bo wtedy klient naprawde mysli ze skoro sie da to bedzie dobrze i bedzie latami jezdzic. A widac nie bedzie.
-
Po Audi A4 B8 BMW F31
Ok, może te problemy dotyczą głównie zwykłych wersji bez M. Tylko cały czas porównuję do e90 i ono świetnie się prowadzi zarówno z M, jak i bez M, więc tu jest duży minus dla f30.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
No tak, bo może jeszcze mamy płacić za te hybrydy k03 do 1.8t na 250 - 300 km po 8000 zł?
-
Po Audi A4 B8 BMW F31
Trochę nie na miejscu to porównanie, bo 1.8t są na rynku 15-20 lat i ich awarie wynikają z wyeksploatowania egzemplarzy. Gorsze prowadzenie f30 wynika z jakiś wad fabrycznych, bo mówimy tu o autach prawie nowych. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=184994&start=675 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=333057 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=8&t=147846 To tak na szybko, znalezione w ciągu kilku sekund. A takich postów i tematów są setki.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Może już bez przesady, bo nikt mający inteligencję wyższą od patyczaka nie dałby za hybrydę 8000 zł, gdy za połowę tej kwoty mamy nowe k04-064 prosto z pudełka i z normalną gwarancją.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mnie bardzo ciekawi jak to jest mozliwe zarowno z fizycznego, jak i logicznego punktu widzenia. Szczegolnie biorac pod uwage, ze seryjne k03s robi w peaku 1.2 bara, ktore co prawda spada przy odcince ponizej 1 bar, ale roznica w doladowaniu pomiedzy ta hybryda, a nia nie jest tak duza zeby wskazywala na 70-80 km.
-
Po Audi A4 B8 BMW F31
To ze f30 dobrze sie prowadzi to mit powstaly po swietnym pod tym wzgledem e90. Nowszy model niestety nie dosrasta mu do piet. I nie jest to opinia 1 czy 2 osob, a 90% fanow bmw, wystarczy poczytac fora.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Czekam z niecierpliwoscia na dalszy rozwoj tematu i logiczne wyjasnienia (o ile jest tu co wyjasniac).
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
A tego nikt nie wie i nikt Ci nie powie. Natomiast raczej o wiele mniej wpadek jest z regeneracja seryjnego turbo niz z hybryda. Dla mnie najlepsze jest k04-064. Jezdzilem takim autem kolegi porobionym na 320 km/400 nm i zbiera sie to lepiej niz s4. Polecam kazdemu:-) sam zaczalem o tym myslec na powaznie, jak kiedys bedzie wiekszy przyplyw gotowki. A ze swoje kosztuje, no tuning nigdy nie byl tani
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
No niestety nowej nie ma. Są garretty gt28 i pochodne, ale nie są p&p. Najpewniejsze k04-064 ale to już wyższe koszta. No ale i moce zacne, a nie jakieś 30 km i 30 nm różnicy względem seryjnego k03s, które niewiele co się odczuje.
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
O Peruna chodzi? Panowie dosc z kurtuazjami i ukrywaniem problemow, potem ktos nowy przyjdzie, nie zrozumie o kogo chodzi i beda kolejne problemy. Perun to wsadzacze. Tez sami niczego nie robia. Wystarczy z nimi pogadac, to po jednej "rzeczowej" rozmowie odechciewa sie dalszych kontaktow. Jest jeszcze turbospec. Tam mozna probowac. Robili hybrydy dla Gregora, moze wiec cos potrafia. Natomiast z trwaloscia tez roznie bywa: Obecnie ja bym sie w hybryde nie bawil, bo dla mnie auto ma byc niezawodne, a nie ma chyba firmy robiacej hybrydy o ktorej nie byloby negatywnych opinii.
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Tak do poczytania dla wszystkich w tym dziale jako przestroga jakie to Geremi robi "dobre" hybrydy. Strona 28. Mam nadzieje ze Ciebie to nie spotka.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nie wiem, może to ja jakiś durny jestem, ale w głowie mi się to k**** nie mieści. Osoba, która uchodzi za jeden z największych autorytetów w tym kraju w dziedzinie turbo sama ich nie robi, tylko ktoś robi dla niej. Przecież to jest jakieś kuriozum. To tak jakby sobie założyć warsztat tuningowy nie mając o tym pojęcia, zatrudnić tunera i na jego renomie budować własną legendę.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nie, nie, nie miałem na myśli od Geremiego. A np stąd: https://sidmotorsport.pl/de/silnik/1564-nowe-k04-k04-064-20tfsi.html Seryjne, bez żadnych przeróbek, prosto z pudełka. Raczej wtedy gwarancja poprawnego działania będzie.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dzięki, że to opisałeś publicznie wreszcie. Faktycznie, wszyscy po kolei polecaliśmy turbiny od Geremiego, twierdząc, że są najlepsze oraz traktując go jako wyrocznie w tych kwestiach. Teraz w zasadzie prawda ujrzała światło dzienne. Szczrze ja od początku nie miałem zaufania do hybryd, szczególnie po tym gdy nawet Gregor przyznał, że to loteria. Fakt, wiele osób jeździ i jest zadowolonych, ale mniemam, że takiej samej ilości osób te hybrydy się posypały po maks 50 tys km. Wiele osób nie mówi o tym publicznie, ale w kuluarach, na grupach, na priv itp coraz więcej się o tym słyszy. W tym momencie wolałbym jeździć na seryjnej turbinie, zrobić program, dp i to wszystko. A jak chciałbym więcej to konkretna inwestycja w k04-064. Wtedy jest gwarancja, że to pojeździ grubo ponad 100 tys km, a nie rozleci się za rok.
-
A4 B6 1.8T AVJ
Na gazie bardzo dobrze, widac ze regulacja odniosla efekt:-) Co do sondy j/w. Ewentualnie wywalic kata jesli w kiepskim stanie, wstawic dp i programowo wylaczyc sonde:-)
-
Witam. Jaki kolor felg do czarnego audi a4 b6
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Jak dolot sprawdziles i twierdzisz, ze jest szczelny, to musi to byc przeplywka.
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Najlepiej podmienić na inną sprawną, zlogować i porównać. Inaczej nie sprawdzisz. Biorąc pod uwagę, że leci mocno na ubogo ja najpierw zacząłbym od sprawdzenia szczelności dolotu.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nic w tym dziwnego. Niestety coraz częściej słyszy się przypadki, że nowe tfsi też wciągają olej. Można poczytać np ten temat: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=148499&st=20 Na razie te auta są w miarę nowe, ale pewnie za kilka lat problem się pogłębi. 100% pewności można mieć tylko w ea113.
-
A4 B6 1.8T AVJ
Oj tak, wiem coś o tym bo sam mam brc niestety... Na pb są lekkie stuki, ale nie jest tragicznie. Plus w dolocie gorąco. A poza tym raczej ok.
-
A4 B6 1.8T AVJ
To sobie tą gwarancje ten gazownik może wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi.
-
Analiza logów BFB Hybryda k03
A na jaki n75 wymieniles? Ori aso? W sumie to cala sytuacja jest dziwna, bo po logach z n75 widac niedoladowanie, a z odpietym n75 znowu doladowanie za duze.
-
Analiza logów BFB Hybryda k03
Tak, też zrób na odpiętym i też 115+118. Ciśnienie zadane i rzeczywiste powinny być zbliżone do siebie, ot cała filozofia.