Treść opublikowana przez bartez90
-
1.8T AVJ- prośba o analizę logów
Po logach niczego nie widac. W dolocie temperatura tez ok. Seryjne 1.8t w ciezkim b6 demonem predkosci nie jest.
-
Prośba o analizę logów 1.8T AMB 220/353Nm
Podmien przeplywke i ponow logi. Na pb masz duze stuki i takie wartosci zaczynaja byc niebezpieczne. Na lpg gora na ubogo strasznie.
-
Prośba o analizę logów 1.8T AMB 220/353Nm
Trudno zeby turbo k03 po takim przelocie 220km wyplulo. Program moze byc zbyt ambitny i dlatego nie trzyma doladowania. Wstaw logi 2+33 oraz 3+20
-
Prośba o analizę logów 1.8T AMB 220/353Nm
Przeplywka mierzy duzo za malo. A poza tym wstaw reszte logow.
-
Prośba o analizę logów 1.8T BEX chip 200km/302 NM - brak mocy
Moze juz turbo byc w kiepskim stanie, najlepiej je obejrzec. Albo kat mocno zapchany.
-
Sprzęgło do 1.8t
No to jak sa lekkie to jeszcze nie zle. Ale predzej czy pozniej dwumas i tak sie wykonczy przy tej mocy i tym przebiegu. Kwestia moze roku jak juz lekkie drgania sa.
-
Sprzęgło do 1.8t
To dziwne żeby dwumas był sprawny po takim przebiegu.
-
Sprzęgło do 1.8t
Seryjne nowe sprzęgło z bfb spokojnie ogarnia 320nm, a nawet trochę więcej. Drgania wskazują, że mógł polecieć dwumas, najlepiej wykonaj test dwumasu - rozpędź się do 50km/h, wrzuć piąty bieg i gaz w podłogę. Jak będą drgania to dwumas do wymiany.
-
Adapter/Downpipe pod K04-0064 i wydech 2.0 TFSI B7
A nie prosciej do Gregora napisac? Nawet na stronie ma projekty gdzie wsadzal k04-064 do b7 tfsi.
-
U kogo 250KM-300KM
Mozesz zrobic calosc u Gregora10. Poszukaj na jego stronie lub fb. U nas na forum @Galetto wszystko Ci ogarnie rowniez, z montazem i strojeniem.
-
Stage 2 jaki IC??
Rozumiem, tylko ciekawe ile wydasz na 140 z całym orurowaniem. Na pewno sporo więcej niż na drugi ic.
-
Stage 2 jaki IC??
Dokladnie, nie wiem po co wkladac fmic 140, kombinowac i wydawac na niego, jak dsmic ma wieksza pojemnosc. Jak ma byc fmic to conajmniej 180.
-
Audi TT 1.8t 180km ajq
Jest zle, balbym sie jezdzic tym autem przy takim stukowym. Swiece kiedy wymieniane? Jakie teraz sa? Do tego mocno na ubogo leci. Jezeli dolot szczelny to sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem bo pompa moze siadac.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Bez przesady. Galetto bierze dużo mniej. A ile pytajcie się jego.
-
1.8T BFB
No bez kata przekroczysz 220 km, może 225 będzie. Wszystko zależy w jakim stanie turbo, silnik, osprzęt. U mnie na serii z katem na pokładzie jest 221 km.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
200 KM to za duzo dla ori wtryskow z bfb. 190 to taki rozsadny maks, wyzej zaczynaja petlic.
-
K04-064 w TFSI A4 B7 - co potrzeba?
Z tego co wiem na pewno to orurowanie turbo, przewody woda i olej, relokacja dv. Nie wiem czy adapter jakis potrzebny. A hybryda juz nie wystarcza??
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Dokladnie, z seryinym katem bez zadnych szans. Ze sportowym owszem, ale wiele wiecej tez nie wyciagnie.
-
S4 strojenie do PB98
Szkoda gadać bo to i tak nic nie da. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Nie ma szans zeby seryjny kat dal rade przy 250km. Seryjny wydech w 1.8t bez kata ledwo daje rade przy 260km, to gdzie tu z katem. Zawsze mozna sportowego kata wlozyc.
-
S4 strojenie do PB98
Człowieku czy ty naprawdę jesteś aż tak ograniczony? Przeczytaj mój post nr 14. Bo tak więcej oktanów nie podnosi mocy, jak masz silnik wystrojony pod pb95. Ale jak silnik wystrojony pierwotnie pod pb 95 zalejesz pb 98 i wystroisz pod niego to będzie więcej mocy. To samo jest po strojeniu na pb100. Miałem cupre tfsi jak jeździła na pb98 było po chipie 280 KM. Po zalaniu pb100 i zrobieniu programu pod niego było 300 KM. Proste dla przedszkolaka, ale dla ciebie widać nie. http://gregor10.pl/tag/b8lift/ Napisz do Gregora żeby stroił na pb95 bo więcej oktanów nie podnosi mocy.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
To zalezy u jakiego tunera. Moze byc za 500 zl, a moze byc i za 1500 zl. Ale drozej wcale nie znaczy lepiej bo i za 500 zl tez mozna dobry program zrobic. A wtryski bex za 200 zl ogarniesz.
-
S4 strojenie do PB98
Nie słuchaj durnot. Jak wystroisz na pb98 to na bank będzie 10 KM więcej niż na pb95.
-
S4 strojenie do PB98
Zakończ człowieku ten temat, bo jak wystroisz u tunera auto na 98 to zrobisz więcej km niż na 95. Tak samo jak wystroisz na 100, to zrobisz więcej km niż na 98. Różnica po strojeniu na 98, a na 100 to około 10km na korzyść 100 oczywiście, a w mocniejszych autach i 20km. W drugą stronę jak wlejesz 98 lub 100 do silnika, który jest wystrojony pod 95 nie odniesiesz korzyści, bo trzeba go wystroić pod 98 lub 100. Proste dla dziecka w przedszkolu, a Twoje dywagacje nic nie wnoszą do tego tematu i są bezsensowne.
-
S4 strojenie do PB98
Dokładnie tak jest, a strojąc na 100 oktan można spokojnie 10km więcej ugrać w stosunku do 98. I nie są to jakieś cuda, a kwestia innego ustawienia zapłonu na paliwie o wyższej wartości oktanowej. Kolega Robero321 trochę sie zagubił w swoim rozumowaniu.