Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Dziś znalazłem na YT taką ciekawostkę,elektryczne turbo które działa całkiem sprawnie ? nie wiem jak z wytrzymałością tego wynalazku ale ciekawe możliwości daje. Automatyczne sterowanie przez ecu wyeliminowało by turbo dziurę,pełna regulacja boostu,sterowanie ciśnieniem w pełni z turbiny bez zaworów itd. Odpadają intercoolery i łatwiej zainstalować takie turbo w aucie,to prototyp ale może za jakiś czas będzie w sprzedaży
  2. pila24 odpowiedział(a) na hemi66 temat w Audi A4 B6/B7
    Można też głośnik zamontować jak w nowych autach tdi które udają dźwięk benzyny v6 v8 ? Kupiłem v6 by cicho było...coś ze mną nie tak? ?
  3. Wiązkę omomierzem od czujnika do ecu przedzwoń i podczas sprawdzania ruszają nią. Jeżeli będzie ok to ecu może mieć usterkę (np. zimny lut). Podpowiedź tutaj co i gdzie
  4. Pierw posmaruj tym smarem solidnie. Jak dasz 5x2,0 mm to zacznie puszczac po chwili. Ewentualnie na drobnym papierze ściernym równo zjedz krawędzie uszczelki
  5. Trzeba wziąć na stół i rozebrać na czynniki pierwsze obie pompy i porównać. Ja mam fwd na stole,przydała by się jeszcze jakaś z Q by porównać różnice. Ilość zaworów jest taka sama,ale możliwe że przepływ płynu w bloku jest wymuszony w inny sposób,i/lub różnica w silniku pompy. Zastanawia mnie czy pinologia jest identyczna dla obu sterowników...
  6. Tutaj temat,koszt zależny ceny modułu ale polecam te po 2005 roku i nowsze bo wersje D (najtansza ) to kiepskie są i potrafią się zawiesić
  7. Chyba wszystkie pompy w a4 b6/7 są 12 zaworowe i różnią się samymi sterownikami. Jeżeli Twoja obecna pompa ma taki sam układ pinów jak ta która chcesz założyć to będzie p&p + kodowanie.
  8. Nie da rady,dźwięk idzie tylko na kanał zmieniarki. Zainstaluj sobie ori zestaw BT,ja miałem podobne dylematy jak Ty i poszedłem w tą stronę i nie żałuję bo to jeden z lepszych modów w a4 b6/7.
  9. Może i lepiej ze filmiku nie widział przed montażem,jeszcze by się zainspirował jak zdemontować ori radio ?
  10. Młotek w łapkę,gwoździe i jedziesz z tematem ?
  11. Oglądałem dziś jak majster wazzup montował te radio.... A na nazwy stacji nie licz,tylko ori radia mają taką możliwość
  12. Brak znajomości techniki wykonań metalizacji próżniowej ? Nikt nie metalizuje strony zewnętrznej specjalnie,jeżeli jest pokryta aluminium to tylko wynika ten fakt ze sposobu w jaki dana maszyna rozprasza aluminium (wózek centalny obracający się nad magnetronem lub stelaż stały i z ruchomymi eletrodami z wolframem). Pracowałem kilkanaście lat temu w tych fachu ☺
  13. Słabo szukasz
  14. Musi być radio z b7 jeżeli ma działać w kierą mf b7,jeżeli chcesz to mam bsn 5.0 w ładnym stanie w cenie 1/4 rns-e.
  15. Przy niewielkim wzniesieniu to Q powinno podjechać bez żadnych kolców,w miejscowościach ze zróżnicowanym terenem i częstym opadami śniegu quattro to wymóg dla pewnej jazdy.
  16. Tutaj taka ciekawostka,menu licznika z b7 w b6 z manetki i z panelu.
  17. Czytaj od pierwszego posta temat,wszystko opisane i nie ma sensu ponownie wszystkiego pisać.
  18. pila24 odpowiedział(a) na LOLEK9620 temat w 3.0
    Raczej to nie będzie takie proste,tylko wersja na USA miała 1.8t + tip.
  19. Podmień sterownik,warto spróbować
  20. Ja dopiero 3 tys km zrobiłem na nich,po zróżnicowanych drogach. Odezwę się za jakieś 60 tys km ?
  21. pila24 odpowiedział(a) na Nakster temat w 2.0
    Odradzam,nie znajdziesz 1.8t Anglika z innym automatem niż multitronic. Tylko na USA były wersje 1.8t +tiptronic. Chyba ze tak bardzo lubisz multi to zostawiasz swój automat.
  22. pila24 odpowiedział(a) na Nakster temat w 2.0
    Twój automat wylatuje razem z silnikiem,masz dosłownie wszystko w kompletnym dawcy. Skrzynia,półosie,wydech,hamulce,instalacja komory silnika,osprzęt itd masz w dawcy. Swój licznik przekodujesz na manual i dopasujesz do ecu (ale to ostatni element zabawy swapu),nie jestem tylko pewien w 100% czy pedały z angola pasują.
  23. pila24 odpowiedział(a) na Nakster temat w 2.0
    Masz wszystko, Twój licznik może zostać. Z licznika angola wyciągnij pin za wczasu. Mechanicznie masz w dawcy wszystko co potrzebujesz.
  24. Masz okazję przesiąść się na pilota z b7,Twój wygląda jakby bańke autem przejechano.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.