Treść opublikowana przez pila24
-
Losowe wypadanie zapłonu
Mój ori uciągnął 194k ? Proponuje max 90k km robić na pasku.
-
2.4 v6 BDV trzęsie na biegu jałowym, miga check podczas przyśpieszania, jest słaby.
Sporo błędów wywaliło, oprócz kata jest problem z sondą,z pompą powietrza wtórnego i evap. Możliwe że kody nie są gotowe jeszcze po skasowaniu błędów, pojeździj jeszcze trochę i znów sprawdź. Możesz zrobić i wkleić logi grup 002 i 032
-
2.4 v6 BDV trzęsie na biegu jałowym, miga check podczas przyśpieszania, jest słaby.
Rozrząd nie wygląda źle,kody gotowości to readiness codes (obok bloków pomiarowych) rubryki z błędami.
-
Losowe wypadanie zapłonu
Nie sądzę by był uszkodzony. Trzeba dekiel ściągnąć i zobaczyć czy da się ustawić na znaki rozrząd,możliwe że ktoś zmienił rozrząd bez blokad i kół nie luzował.
-
Losowe wypadanie zapłonu
Rozrząd mocno rozjechany kolego,wymieniałeś go? -16° na wątku wydechowym banku nr 2.
-
2.4 v6 BDV trzęsie na biegu jałowym, miga check podczas przyśpieszania, jest słaby.
Sprawdzałeś kody gotowości? Śmierdzi mi tutaj zapchanymi katami,napisz jakie masz korekty w bloku 32 i rozrząd blok 93
-
Ruch kierownicy
Dorzuć servotronic i będziesz miał wspomaganie mocne jak w touranie.
-
Ruch kierownicy
Kolego touran ma wspomaganie elektryczne a nie hydrauliczne.... możesz sobie w touranie w adaptacjach ustawić taką siłę wspomagania że kierownica sama będzie się kręciła.
-
Jaka to instalacja?
Miałem kiedyś w a3 1.8 125KM taki reduktor,przy bucie ciśnienie spadało o 0,5 bara... a reduktor był nowy,realnie max do 100KM uciągnie.
-
Klimatyzacja
Czujnik musi być z ASO bo jakieś 90% zamienników działa źle lub w ogóle.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Podejrzenia podejrzeniami, ale czy reduktor utrzymuje ciśnienie na sensownym poziomie można sprawdzić tylko podczas jazdy. Jak poprawi instalacje to wrzuć fotki z pod maski.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Gazownik mógł się z Tobą przejechać z kompem podłączonym do sterownika lpg i sprawdzić jak ciśnienie pada przy bucie,obstawiam że może i o 0,4-0,5 bara spadać ciśnienie gazu. Wtedy to żadne wtryskiwacze i korekty nie pomogą. Wydajny reduktor to podstawa instalacji lpg.
-
Zderzak z Audi a4 b7 do b6
Ja juz widziałem "hybrydę" b6/b7. Czyli przód b7 a tył nadal od b6 ?
-
Nagłośnienie
Emulator zmieniarki czyli urządzenie które udaje zmieniarkę CD (tzn radio rozpoznaje to urządzenie jako zmieniarkę ) i emituje sygnał audio do radia nie z płyty,lecz z innych źródeł(usb,karty SD, BT). Podłączamy sam emulator zamiast zmieniarki.
-
luz na półosiach ? stuknięcie przy ruszaniu i zmianie biegów,
Poduszki silnika i skrzyni sprawdzone?
-
Klima - PROBLEM
Ori czy zamiennik?
-
Nagłośnienie
Tak,to jest kompletny emulator zmieniarki działający na zasadzie transmisji dźwięku z telefonu do radia poprzez bluetooth. Nie wiem co masz na myśli pisząc o lepszej jakości?
-
Nagłośnienie
12 pinów,jak nie masz zmieniarki to będziesz miał puste miejsce we wtyczce do radia w które wepniesz wtyczkę od zmieniarki. Dodatkowo podłączysz masę (ten kabelek z oczkiem przy zmieniarce) pod radio,na koniec kodowanie radia by widziało zmieniarkę.
-
A4 1.8T Jazda bez wody = awaria silnika
Po chwili jak zatarte tłoki ostygną to zmniejsza się ich średnica dzięki temu można zakręcić silnikiem.
-
Nagłośnienie
Posiadasz concert 2 plus,emulator z linku będzie pasował. Według posiadaczy tych zmieniarek jakość jest dobra.
-
Nagłośnienie
Concert 2 (1 din) concert 2 plus (2 din) a te mmi to rns-e
-
Nagłośnienie
Kup emulator zmieniarki wefa w wersji tylko BT i schowasz ją za radiem. https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-audio-in-vw-audi-skoda-seat-8075372514?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
Klimatyzacja słabo chłodzi Audi A4 B7
Wygląda to na blokowanie czynnika przez filtr dyszy dławiącej.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Reduktor wymienić na taki jak wcześniej napisałem,wtryskiwacze do sprawdzenia pod kątem równego wydatku. Ale pewnie też do wymiany.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Pod koniec testu na lpg wtryskiwacze pętlą,masz ubogą mieszankę. Przepływka ok. Twój reduktor nie ogarnia mocy silnika