Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Poczytaj jakie tam softy są,jest w wersji beta możliwe uruchomienie map na rnse led z kary sd. Myślę iż to fajna sprawa.
  2. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Wymuszenie odczytu sygnału wstecznego poprzez can,przynajmniej tak autorzy softu opisują. Tutaj źródło i opisy RNS-E Firmware | Downloads | Europe RNSE.PCBBC.CO.UK 8.1.5 Reverse Gear over CAN When a basic reversing camera is installed the camera can be selected via a 12v signal on the RNS-E C2 pin. Unfortunately, some later 193PU models of RNS-E lack the physical circuitry that implemented the C2 function. For these units it was not possible to have the camera input auto select on reverse. This firmware introduces the ability for either RFSL C2 (if present) or the CANBUS reverse gear message to select the basic reversing camera. Not all vehicles support reverse over CANBUS – for example it is not present on earlier vehicles such as the TT 8N. You can check if your RNS-E is correctly detecting reverse via the Engineering Menu: NAV → Nav senor info → Vehicle Signal REV OFF/ON
  3. Każde fabryczne radio działa z bt,nawet jak inne wstawisz to będzie działał telefon jak teraz.
  4. Po włączeniu stacyjki wyszukaj telefonem urządzenia audi UHVxxxx i połącz sie z nim wpisując kod 1234. Radio obsługuje telefon,ale nie musisz go używać do tego celu. Poczytaj poniższy temat
  5. 0,03A to książkowy pobór prądu,więc ze strony radia wszystko ok
  6. pila24 odpowiedział(a) na Maciek1204 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałeś pobór prądu na tym nowym aku? Zamknięcie maski się obchodzi w ten sposób iż śrubokrętem zamyka się zamek maski w pasie przednim. Nie wiele osób zdaję sobie sprawę z tego że na słabym aku jest możliwe wybudzenie modułów w zamkniętym aucie (nie wiem dokładnie przy jakim napięciu ale raczej poniżej 11,5v) i wówczas pobór prądu wzrasta drastycznie,po tym aku jest wydrenowany.
  7. A sprawdziłeś ile pobiera prądu samo radio po uśpieniu?sprawdź pobór na bezpieczniku od radia. Możliwe iż radio nie wchodzi w stan uśpienia tylko wygasza ekran. Winny tutaj w tym przypadku może być wadliwy moduł canbus.
  8. Logo pokazuje się jak radio bootuje,czyli następuje pełny start od stanu wyłączenia. A u Ciebie radio nie bootuje tylko wychodzi z uśpienia,i tak ma być.
  9. Pytam bo przy niewłaściwym chłodziwe (za dużo wody względem koncentratu) powstaje wyższe ciśnienie w układzie,i zaczyna uciekać płyn w miejscach gdzie są małe nieszczelność. Sprawdź po dłuższej jeździe czy wąż górnym chłodnicy nie jest twardy
  10. A masz płyn odpowiednio rozrobiony czy wodę? Bo to różnica
  11. Zwykły kkl,jak zrobisz to według instrukcji z forum to nie ubijesz z uwagi na to iż będziesz robił sam odczyt eepromu.
  12. Błędy młodości ?
  13. Ściągnij program vag eeprom programmer i sam odczytasz z zegarów.
  14. Wystarczy ze się wygnie i już zaczyna woda do środka lapmy wchodzić. Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka.
  15. Tutaj masz temat z działającymi fotkami,czy będziesz potrzebował jakichś przejściówek to zależy od tego jakie radio wstawisz. Klimatronik docina się przymierzając co chwile i sprawdzając czy dobrze osiadł. Możesz też kupić jakiś 2 din z exeo lub b7 i przełożyć sam front do swojego. DIY: RNS-E retrofit & double DIN conversion (picture heavy) WWW.AUDIZINE.COM DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...
  16. Panieeee... kupa roboty z tym wygłuszaniem,ja się ograniczę najwyżej do drzwi i słupków A i B. Ciekawe jaki efekt uzyskasz po zakończeniu. Musisz jeszcze poprawić spasowanie drzwi i dać jaką dodatkową piankę by wygłuszyć mocowanie lusterka,bo właśnie z tego miejsca najczęściej szumy powstają.
  17. Nie mam pojęcia,może być jakaś usterka w mmi lub innych komponentach. Zrób skan i wklej wyniki
  18. To lepiej odłącz aku jak auto stoi,u mnie w ten sam sposób padł czujnik stopu i drenował aku światłami stopu przez całą noc.
  19. Raczej do radia podłączony,tylko nie wiem dlaczego nie ten podwójny. To już raczej problem z samym mmi
  20. Maryjkę łapie na auto strojeniu bo ma bardzo silny sygnał,trzeba wyciągnąć radio i zobaczyć czy przewód z podwójną wtyczką znajduje się za nim i podpiąć do radia oraz wzmacniacza. Oczywiście może być coś nie tak z uwagi na to że już ktoś grzebał i problem musiał wcześniej występować.
  21. Widać po wiązkach że ktoś tam już siedział i zrobił przeróbkę instalacji,a radio zbiera fale normalnie?
  22. Ktoś tam przeróbkę robił,ten podwójny przewód z białą wtyczką powinien być wpięty w miejsce gdzie ten pojedynczy z białą wtyczką jest obecnie wpięty.
  23. Może pełnym zdaniem odpowiem-kupiłem tą nagrzewnice na części,i rozebrałem ją w drobny mak. I dodam że rozbiera się ją całkiem fajnie,bo poszczególne sekcje są złożone niczym z klocków lego. Więc jak juz decha będzie zrzucona i cały układ od nagrzewnicy wyjęty to wymiana samego parownika jest tą lżejszą częścią całości roboty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.