Treść opublikowana przez pila24
- Pobór oleju w waszych 3.2
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
Fm3 nie podpinasz,musisz jeszcze tą podwójną kostkę podmienić z tego wzmaka anteny AF. Ta kostka stara podwójna jest inna. Aczkolwiek lepiej by było podmienić kostkę fm3 i zapodać tą antene do kostki z fm2 i ją wczepić. Wówczas będzie jak w oryginale z fabryki
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U mnie już Pan Albercik zmieniał błotniki z przodu,a na rancie oczywiście juz rudo zaczyna się robić... więc wymiana. Drzwi na dole ruda łapie więc wymiana x4,nowa stara klapa na dole trochę rudzieje ale że tak tanio kupiona to nie żal będzie wymienić. Jeszcze osłona pod motorem w kiepskim stanie.
-
VCDS - kontrolka świateł oraz menu fis
Nie da się w b6.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
U siebie po kolorach przełożyłem. Pasowały do rozpiski
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
Akurat symphony to jest concert z zintegrowaną zmieniarką cd,więc concerta juz nie szukaj
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Woda leje się do lampy,a z lampy wprost do modułu drl...
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
Taka kula powinna być w emotkach na forum,często by była w użyciu
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
Ta kontrolka esp to sygnalizacja iż coś się dzieje,ale dokładnie co to dowiesz się po podłączeniu kompa.
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
-
Wymiana radia w b7 z chorus na niefabryczne, problem
Pierw napisz jakie radio chcesz podłączyć. Wtyczki 8 pin czarna (zasilanie) i brązowa (głośniki przód) powinny być podłączone do nowego radia,wtyczka czarna 20 pin to m.in. sygnały dla fabrycznego woofera i tylnych głośników.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tutaj masz temat co i jak zrobić,tak jak @Banan napisał wyżej dla silników benzynowych jest duza szansa iż uda się dopisać licznik procedurą jak w temacie. Kabek kkl wystarczy.
-
Warsztat zakładający lpg
Nie pisz jak pijesz.
-
[ B7 BRD] Wibracje przy wyższych prędkościach
Moim zdaniem słusznie zdiagnozowałeś-przyguby wewnętrzne,sprawdź je. Zapewne rozsypane.
-
PRORETROFIT - regeneracja lamp
Te projektory juz fabrycznie są napylone tylko częściowo (płaska powierzchnia lustra projektora jest bez warstwy odblaskowej aluminium),więc to nie ma prawa świecić dobrze nawet prosto z fabryki. Po pełnym napyleniu odbłyśnika juz świecą dużo lepiej,a po wymianie na nowszy projektor jeszcze lepiej.
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Ja tez naprawiłem stary czujnik (w środku był jak nowy,ale pewnie na pinach słaby styk z płytką był i sygnał był niewłaściwy),po roku znów zaczął błędy walić. Wsadziłem nowy zamiennik,wszystko działa ok i nowe ramie chodzi super lekko w każdej płaszczyznie,stare ramie juz było bardzo zmęczone.
-
Spalanie 2.8 193km quattro automat LPG
Noga musi być ciężka Przemku ? moje 2.4 po mieście średnio 13L pali,max jaki miałem to 15L w sezonie w korkach. A kolega niech zrobi 100km na pb i zobaczy ile mu spali benzyny. Mozliwe iż problem jakiś jest w instalacji LPG,takie 2.8Q to średnio 17-18L po mieście powinno palić.
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
To jest czujnik indukcyjny,pole magnetyczne w nim się zmienia zależnie od pozycji. Na stole jak chcesz go sprawdzić to musisz podpiąć pod moduł poziomowania i z niego podpiąć się pod vcds. Można wówczas odczytać wartości z bloków pomiarowych.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Moduł musi zostać odpowiednio zakodowany,inaczej książki nie będzie. Wiec tak czy siak trzeba go przekodować na diagnozę po lini K,inaczej nie pogrzebiesz w kodowaniu sam.
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
To może uszkodzony był ? Bo przewód to tylko przewód,ważne jest odpowiednie podpięcie i będzie musiało to działać.
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
Jak miałeś 1 przewód fabrycznie to auto wyjechało z chorusem,przy pozostałych radiach są 2 przewody antenowe i nie trzeba nic wówczas dokładać,jedynie odpowiednio podłączyć się do właściwego wzmacniacza anteny.
-
Przekładanie "gratów" z tunelu 1 din do 2din.
U kolegi wystarczy zmiana wzmaka anteny na AF,instalacje z czego widać ma juz odpowiednią i nie musi ciągnąć przewodów,musi jeszcze podłączyć do do wzmacniacza AF w odpowiedni sposób czyli FM1 do fm1 a fm3 do fm2.. Jedynie radio chorus 2 miało pojedynczy przewód antenowy.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pokaż fotkę gdzie się wpiąłeś sygnałami tel + i tel -
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ja mam obecnie visee,powiem Ci ze jak za tą cenę to naprawdę dobry zakup. Jakieś 40 zł za kpl.
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Myślę iż minimum to 200 zł dopisanie licznika i po 100zł od dopisanego pilota.