Treść opublikowana przez kkt
- Nierówna praca auta
-
Nierówna praca auta
Witam. Powyższy bląd jest przez słaby akumulator. Sprawdź miernikiem ladowanie akumulatora przez alternator. Bolec plusowy jest na podszybiu a minusowy w komorze silnika po prawej stronie i to samo sprawdź na akumulatorze. Naladuj go prostownikiem. Wtryski daja dobre dawki paliwa.
-
przepustnica
Witam. Jest pozycja sprawdzanie adaptacji przepustnicy.
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Też kiedyś rozebralem egra i doszedlem do tego samego wniosku. Z tego co pamietam to nie nie mozna sie dostać do uszczelnienia trzpienia. Przez powyższy uszczelniacz olej dostaje sięe do elektroniki.
-
Regulator ciśnienia
Witam. Zalożyleś zawór o odpowiednim numerze? Vcds ma funkcje odpowietrzania ukladu paliwowego. Włącza pompke wstepnego podawania paliwa. Tego zaworu sie nie adaptuje.
-
Silnik 2.0 TDI CAHA w Audi A4 B8 bierze olej
Witam. Tak jak wyzej napisal Lu-Gi moga to być pierścienie. Ale też może to być winna uszczelniaczy zaworowych.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Jest dobrze.
-
Korekta wtrysków
Witam. Można ale jest jeszcze w normie. Norma to od +2 do -2.
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Witam. Nie powoduje.
-
Wyświetlanie aktualnego biegu na FIS w Audi A4 B8 zniknęło
Podłącz do kompa i sprawdź co sie stalo.
-
Wyświetlanie aktualnego biegu na FIS w Audi A4 B8 zniknęło
Witam. Moze wylaczyles jak miałeś podlaczonego kompa? Biegi wyswietlaja sie w trakcie jazdy.
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Witam. Moja Audica miala zrobioną akcje serwisową w zeszłym roku przez Niemca w Niemczech. Dpf wypala się w przedziale 500 - 700 km. Końcówki rury wydechowej w srodku są czyste. Do pracy dojeżdżam 20 km.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Moja Audica miała zrobioną akcję serwisową w zeszłym roku przez Niemca w Niemczech. Dpf wypala się w przedziale 500 - 700 km. Końcówki rury wydechowej w srodku są czyste. Do pracy dojeżdżam 20 km.
-
Czujnik ciśnienia spalin
Witam. Wężyki od tego czujnika sa podlaczone do filtra dpf. Jeden na poczatku filtra a drugi na końcu.
-
Ubywanie płynu chłodniczego w A4 B8 2.0TDI
Witam. To dotyczy A4 poliftowej?
- Wymiana egr
-
Odma
Witam. Odkrecilem kontrolnie korek wlewu oleju na cieplym pracujacym silniku i powyższy korek podskakiwał.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Ja zalozylem continetala. Poprzedni pasek to audi continental. Grubość obydwu pasków taka sama.
-
Odma
Do srodka separatora mozna sie dostać czy nie ma takiej możliwości?
-
Ubywanie płynu chłodniczego w A4 B8 2.0TDI
Witam. Co to za akcja fabryczna i o jakie urzadzenie grzewcze chodzi? Chodzi o webasto?
- Odma
- Odma
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jeżeli nie ma błędów i wszysko dobrze zrobiles to może problem l ezy w za duzej ilości sadzy.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Tak jest napisane w instrukcji: Jeśli obliczona lub zmierzona masa sadzy wynosi powyżej 30 g, ale poniżej 40 g, można zainicjować regenerację w pozycji stojącej (bezczynność zostanie podniesiona itp.), Możliwa jest też wymuszona regeneracja podczas jazdy. Gdy wartości są powyżej 40g (ale poniżej maks. 45g) regeneracja podczas stania nie jest już dostępna, a regeneracja podczas jazdy jest jedynym sposobem.
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam. Masz fabryczny bagnet?