Treść opublikowana przez gagat3k
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Serio wrzuciłeś używane cewki? Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru.
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Jak Konrad wstawi fotele od Maćka, to wszystkim kopary opadną. Sorry Konrad, że wygadałem, ale za dużo się nabijają, bo planów nie znają
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Haha, no załamka, ale już jest okej Za bardzo lubię jeździć, żeby "jeździć" na takim obniżeniu.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Tak, na 255/35 z tyłu wystarczyła 1 osoba i tarło. Zmieniłem opony na 245 i już lepiej, ale dla własnego spokoju założyłem pro kit, bo i tak dołem potrafiłem przytrzeć na dziurach itd.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
No sam widzisz, tyle oleju, to jak tu modzić
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Nuda Panie kolego Maćku. Nic się nie dzieje, Ty nic fajnego nie masz dla mnie, więc cisza. jakieś tam czerwone cewki i nowe świece, sprężyny zmienione na pro kit i tyle
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Fabrycznie drugi jest przelotowy, większy sens jest w zostawieniu drugiego, a wywalic jedynie ten pierwszy. @Leszczonkanie ma kata i to tutaj psuje
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Mam 4ramienna z polifta jak coś
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Panie, tu zaraz euro 2021 będzie, a ja tu widze euro 2012
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Beauforty były tylko w lifcie jak coś. ^^
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
No fotele i kiera 3ramienna z płaskim dołem by się przydały. Jakieś klameczki rs jeszcze powoli do przodu
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
No niestety pomorskie i kujawsko-pomorskie są tragiczne pod tym względem. W moim mieście było w tym roku z 7 skradzionych b8'ek. Sam czasami się boje w mieście zostawić, bo tak w sumie w Grudziądzu drugiej takiej nie ma i się rzuca trochę w oczy
-
Audi A4 B8 S-Line Avant Rotor MG Motorsport
Recaro CS w m3? Piękna niebieska
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Racja, ale swoją drogą mógł tez miec lepsze klocki wczesniej i mogly mu się wydawać ostrzejsze A co do bicia, pomiar piast, czyszczenie ich i sprawdzanie tarcz po montażu czujnikiem zegarowym
-
Problemy z wibracjami ... ciąg dalszy !
Przyczyn z wibracjami w b8 chyba szuka każdy. Wyważanie kół z testem drogowym, tuleje wahaczy, poduszka silnika oraz skrzyni, łożyska i piasty kół, luz na flanszy skrzyni. Można szukac i szukac.. :/:/
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Tego nie opłaca się szukac. Ciężka do wyprowadzenia i mnóstwo wypełniaczy, do polerki ta pasta się nie nadaje. Efekt do zmycia wypełniaczy. A co do zawieszenia, nie można go po prostu wykodowac?
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
czemu nie zakladasz poliftowych kratek? Mysza coraz ciekawsza się robi.
-
B8 Lift S-Line Avant B&O 19”
No trzeba przyznać, że z wyposażenia ładna sztuka. Czekam na kolejne mody. Bezawaryjności
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
W sumie keyless chyba nie takie skomplikowane, a bajer fajny Tylko weź później myśl czy auto jeszcze stoi ?
-
Jaki Największy Intercooler do 2.0tfsi
jedynie redukcja 76/55 z tego co pamiętam, rurka do połączenia z ori dolotem i w jakiś sposób przykręcić go. Ja mam dospawane uszy do belki na szerokość tych gwintów
-
K04-064 zamiast hybrydy IHI
Przeróbki wymagają przewody woda/olej, trzeba przenieść DV na rure do IC, bo obecnie masz w turbo oraz trzeba uciąć rurę od tlumika szmerów i dospawać prostą rurę, żeby nie wadzilo o głowicę. Jak ktoś spawa tigiem, to do ogarnięcia. K04 można wziąć używane byle ori i zregenerować lub zrobić hybrydę np. u Peruna
-
Wymiana szyby przedniej - ORI czy zamiennik?
w ASO szyba kosztuje około 1900zł, elementy montażowe 500, montaz 600. Niedawno się orientowałem.
-
Wydech 2.0 TFSI - za cichy
Ja mogę polecić tylko to czego sam używam/co sam mam, czyli BAQ exhaust, nie znam obecnych cen, ale swój ori można sprzedać za 800+ i wtedy cena nie jest taka duża:) jakby co mam też na zbyciu końcowe od s4
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
No ładny wynik, sam soft czy coś jeszcze było zmienione? Sam się zbieram i zbieram
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Coś tam się zmienia ? P.s. 2 komplety emblematów Exclusive na sprzedaż I w garażu nowy "przyjaciel" ?