Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrox

  1. To nie sa Nm tylko LBS czyli ten samochód ma około 410Nm
  2. Nie jest zle ale super rewelacujnie tez nie jest Czy moge prosic o fotki lamp do sedans? Sam czekam na lampy do sedana i narazie nie ma i nie wiadomo kiedy mu producent wysle. Tak jak Miron napisał lampy sa ok, z pewnościa lepsze od ori ale daleko im do oryginału A6.
  3. Przepraszam za złą jakośc zdjęc. Podjechał kolega do mnie dopiero wieczorem: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>
  4. dobrze wiedziec , dziex vario-tech My importujemy z niemiec. W skład zestawu wchodzi stabilizator przód i tył,pasta montażowa, gumki stabilizatora z poliuretanu+ dokumentacja TUV.
  5. http://www.kryptonik.org/s4/022508/revo.jpg. Masz tu wykres S4. Ani S4 ani RS4 nie maja nic innego niż ja. W dieslu narasta dużo szybciej moment niż w benzynie i jest go sporo więcej, stąd wynika problem.
  6. U nas koszt około 1700zł
  7. Kilka dni temu udało mi się zamontowac sportowe stabilizatory przód i tył firmy eibach. Przód standardowo miał wymiar 32mm i ważył 3,3 kg. Obecny stabilizator ma średnicę 34mm i jest duzo dużo cięższy 5.7kg. Stabilizator z tyłu fabrycznie miał wymiar 16mm i wage 3,1 kg. Obecny ma 24mm ,5.2Kg i mozliwość regulacji spięcia. Wrażenia z jazdy są bezcenne. W poprzednim aucie miałem stabilizatory od RS4 i się chowają w porównaniu do obecnych. Minusem jest ciut bardziej twardszy tył ze względy że spiąłem je na najtwardsze:) :> :> :> :>
  8. Wszystkie chętne auta jeśli się zbiora zostana zrobione w terminie majowym. Pozdrawiam
  9. 1. Dobry znajomy vronki - Audi A4 B6 AVF - termin dowolny 2. Moro1981 Auto Passat B6 BMP 2.0 DSG -termin dowolny 3.LORD DIABLO Audi a4 B5 1.9 tdi AFN - termin dowolny 4. segler - Golf MK IV 1,9 tdi ALH - termin dowolny 5. Dohins skoda fabia 1.9tdi ATD
  10. Skoro są katy a chcesz je usunąc to zastąp je sportowymi odpowiednikami. Usunięcie katów spowoduje wzrost spalania i nie wyobrażalne buczenie w 3.0. Auto będzie znacznie głośniejsze.
  11. A jak wygląda sprawa przy wersji z tiptronikiem ? Czy konstrukcja zawieszenia tipa i sama skrzynia przeniosła by szybszy wzrost Nm jak to ująłeś "płasko" już od samego dołu ? W tipie własnie dół jest mocniejszy bo i tak jak wcisniesz przy około 2,5 tys gaz do oporu to zredukuje ci bieg i nie występuje taki problem. POza tym w tipie nie robi się 600Nm tylko max 550.
  12. OLO, wał gdyby mi non stop wibrował to byłby sens wyważać. Problem pojawia się w momencie zbyt szybkiego narostu momentu. Z tego co juz sie dowiedziałem to usztywniona podpora wału jeszcze zwiększy wibrację ale wzmocni wał jeśli chodzi o zerwanie podpory przy mocnym starcie. Wydaje mi się że problem lezy w źle skonstruowanym seryjnie zawieszeniu skrzyni biegów i tylnego dyfra. Powstają tam luzy które przekłądają się na wał.
  13. Pamiętaj że ty masz 2,0 16v a tu jest 1,9 więc turbo będzie troszke gorzej z dołu pompować. Po za tym BRD jest mniejsz. Ja mysle że wstaje bardzo ładnie. Ja uda się zrobić na tej turbinie z 210-215Km to będzie super pewnie masz racje , to takie moje gdybanie , jak by dalo rady na niej takie moce wypluc to byla by to fajna alternatywa dla BT. Turdzi napiałem że w aucie jewst problem z układem wtryskowym. Na turbo od BDR sprężarka wstawałaby od 2400 w tym aucie. W 2.0tdi 16v na tym turbo wynik 210ps jest realny jak najbardziej
  14. Wydajnośc tej turbiny jest nieporównywalnie wieksza niż BRD. Wczoraj stroilismy AVF-a na serii colerze i lejących pompkach BA i wyszło 185PS i 380NM. Turbo wstaje jak dzikie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t110459.135.html To juz po 3 hamowaniu jak był zgrzany. Na pompach AL i colerze 200PS jest realne. Obecne doładowanie to 1,65 bara.
  15. a ja tak jeszcze podraze ten temat , bo widze ze nawet na innych forach szukasz info. jak rozwiazac ten problem. Zapytam tak z kad wiadomo ze to wal drzy a nie jest to wina dwumasa ktory nie jest w stanie przeniesc takich Nm ? Objawia sie to jakimis wibracjami ? NA obecnym setupie nie występuje żaden problem, chciałbym miec płaskie 600 od dołu i jest to możliwe ale podpora niestety drży. A koło dwumasowe to to nie jest bo wibracje dobiegają z tyłu:) Robiliśmy już kilkanaście takich aut jak moje i problem występuje tylko w manualach nie zależnie od przebiegu bo nówka po przebiegu 3 tys/km tez się trafiła.
  16. Te lamnpy sprzedaje mój kolega , jak byście chcieli moge go poprosic o zdjęcie na żywo. Oglądałem te lampy i gusta sa podzielone, jednym sie podoba, innym nie;) Mnie osobiście tak
  17. http://vimeo.com/10690683 dajcie sobie na 20 sekundę Który lepiej brzmi?
  18. Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza. Pozdrawiam
  19. Miron, nie zrobiłem tego dla widzimisi tylko z musu. Poza tym ty masz tylko górny kant wyciągnięty a jak równo całe nadkole. Inaczej mam to zrobione niż ty:)
  20. Trzymam kciuki i obstawiam spokojnie 215Ps i 410 płaskiego niutona
  21. Jakby wszystkim facetom podobała się jedna dziewczyna na świecie to pozabijaliby sie o nia:) :tongue4: :tongue4: :tongue4: Co tu ma sie podobac, wydech został zrobiony pod kolejne modyfikacje a nie dla wydzimisi. Efekt wizualny to sprawa drugorzędna. I tak wygląda o stokroć lepiej od Ori wydechu.
  22. Do jakiej temp szukasz tej taśmy, masz graty seri czy inne customowe turbo. Do seryjnego turbo respectowa taśma starcza a jeśli cos innego to nie polecam bo ta taśma non stop będzie smierdziała spalenizna. NAjlepsze taśmy to termotec amerykańskie:) W Wawie zadzwoń tu: http://www.rpmotorsport.pl/auta/uklady_wydechowe_akcesoria-c-749_73_74.html
  23. Jak wszyscy sprzedaja to i może ja za 100tys bym sprzedał)))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.