Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Nie trzeba od razu wymieniać zacisków z powodu problemów z odkręceniem odpowietrznika. Oczywiście trzeba kupić nowe odpowietrzniki i trochę się pomęczyć Ale dla chcącego nic trudnego.
  2. Może nie mój samochód ale proszę do wyboru do koloru Alutec Dezent
  3. Wychodzi na to, że czerwone gniazdo jest zasilaniem do lędźwi więc miedzy pinami w tej wtyczce powinno być jakieś napięcie, skoro nie ma go w obu fotelach to chyba trzeba skupić się na szukaniu bezpiecznika chociaż wszędzie piszą, że to nr.3 w czerwonej listwie. Reszta elektryki w fotelu działa ?? I czy kiedyś wcześniej działały Ci te lędźwie ??
  4. Nie ubywa Ci płynu ?? Bo to, że pedał się zapada jak piszesz w pkt.3 to oznaka nieszczelności. Kolejna sprawa ciekawe jak mechanik wymienił płyn jak nie odkręcił odpowietrzników w tylnych zaciskach, warto było by porządnie odpowietrzyć układ i wtedy zobaczyć co i jak. Oczywiście mogą być zapieczone prowadnice w zaciskach.
  5. Czujnik położenia wału jak najbardziej może mieć wpływ na problemy z odpalaniem. Może wystarczy przeczyścić może trzeba wymienić ale na pewno trzeba go sprawdzić.
  6. Ja na 7j zakładam opony 205.
  7. W intercarsie są po 500zł ale np. na oponeo zostały tylko 2 szt i cena jest jak wyżej. Ale kompletnie żadnych informacji o nich nie mogę znaleźć.
  8. Jak dla mnie to Ty powinieneś mierzyć napięcie nie prąd Przełóż czerwony kabel w mierniku w niższe gniazdo i przełącz zakres na 20 V=. Po naciśnięciu guzika przy fotelu możesz mierzyć ale wydaje mi się, że lepiej żebyś czarny przewód przymocował do masy/karoserii a drugim szukał po pinach + zasilania.
  9. Coś mi się wydaje, że taka ilość "masła" nie ma prawa się zrobić nawet gdybyś do pracy jeździł 500m. Także no coś chyba nie poszło przy remoncie bo jak dla mnie to ewidentnie problem z uszczelką pod głowicą albo samą głowicą.
  10. Jeśli to jest wieszak najbliżej zderzaka to ten 4B0253144J
  11. Hmmm https://auto-plus.pl/make.asp?t=16&numer=8D9955758A https://allegro.pl/oferta/uszczelka-tylnej-wycieraczki-8d9955758a-vag-8936830235
  12. Zmartwię Cie, kiedyś dobrali mi źle tarcze w sklepie i zamiast 21mm grubości miały 19mm( w danym modelu występowały 2 różne rozmiary a ja nie sprawdziłem tylko szybko zamontowałem) i po paru tygodniach wypadły mi klocki z jednego zacisku ale fakt tłoczek nie wypadł tylko płyn zaczął wyciekać
  13. Nie tego przypadkiem szukasz ?? 8E0498201A Lobro 305123 SPIDAN 24864
  14. Elhape odpowiedział(a) na Daviidooff temat w Audi A4 B8
    Może być to wina przegubu, też mi szarpało kierownicą lewo/prawo za nim zostałem uziemiony na zakręcie po tym jak przegub rozleciał się na kawałki.
  15. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Osłona ściany grodziowej ewentualnie wygłuszenie ściany grodziowej.
  16. Elhape odpowiedział(a) na Novsky temat w Audi A4 B5
    Często wystarczy wyczyścić styki w środku ewentualnie z tych co Ci nie pasują może da się te styki przełożyć, ogólnie poczytaj tutaj może coś pomoże. https://a4-klub.pl/topic/11352-regeneracja-przełącznika-świateł-drogowych/
  17. Szkoda tylko, że to co tanio kupili potrafili drogo sprzedać
  18. Ja wszystkie śruby w zawieszeniu smaruje smarem do przegubów MOBILGREASE SPECIAL i jestem mega zadowolony. Czoła piasty nie smaruje się niczym ani tam gdzie przylega felga ani tam gdzie przylega tarcza.
  19. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8T0919070A - ok.22€ 8T0919069A - ok.45€ 8K0998068A - ok.9€ Mniej więcej tyle pokazuje mi w etce online, że kosztuje w Niemczech ale na ile to prawda to już nie wiem. Na allegro są podobne ceny za niby oryginały ale po komentarzach są to tanie podróby. Sądzę, że jak napiszesz maila do najbliższego ASO to chętnie Ci odpowiedzą dokładnie ile kosztuje ta przyjemność
  20. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Numer zestawu naprawczego 8K0998068A
  21. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te pokrętła porostu wyciągasz do góry i zakładasz nowe żadnej instrukcji Ci nie potrzeba Także odpowiadając na Twoje pytanie : tak, można w aso i można samemu Jak się nie mylę to można nawet osobno ten sam czarny środek wymienić .
  22. Tak to wycie pompy to na pewno wina oleju zamiast płynu. Teraz tylko pytanie czy wystarczy go wymienić czy przy okazji pompa i magiel do regeneracji https://a4-klub.pl/topic/215753-olej-silnikowy-zamiast-płynu-a-skrzypienie-maglownicy/
  23. Każdy jest osobno a co lepsze one są rozbieralne więc spora szansa, że wystarczy go w środku przeczyścić i działa. Tutaj opisane są różne patenty https://a4-klub.pl/topic/58574-naprawa-przycisków-podnoszenia-szyb/
  24. Pewnie przełącznik w drzwiach, od niego trzeba by zacząć.
  25. Elhape odpowiedział(a) na jaro232 temat w 2.0
    Jak dobrze patrzę to Twój silnik ma 195 Nm przy 3300 obr./min czyli przy takich obrotach ma najlżej i najmniej pali czyli zmiana biegu poniżej 3000 obrotów nie ma żadnego sensu a w drugą stronę spokojnie do 4 tyś możesz kręcić i też spalać jakoś więcej nie będzie. Po za tym po to ktoś wymyślił odcięcie zapłonu przy czerwonym polu obrotomierza aby nie popsuć silnika jak się nie pilnuje obrotów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.