Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Może pomaluj na "mauritius blau" ?? Tu masz auto w takim kolorze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12213822
  2. jak juz to ori zadnego Ate Teoretycznie to tak, tyle, że jak ori to z ASO, a niekoniecznie kolega będzie skłonny tyle ile trzeba zapłacić. Ja się wykosztowałem w ubiegłym roku na 2 tarcze i komplet klocków ORI i jestem z tego bardzo zadowolony, i każdemu to polecam, tyle, że większość jest zdania, że szkoda kasy na ori. I dla tych proponuję niezłą jakość za rozsądną cenę- ATE.
  3. Ja również drugą zimę przelatałem na tych oponkach- jak najbardziej polecam
  4. Ja u siebie mam Continental-e i sobie chwalę ( jak na razie- po 2 sezonach i przejechaniu jakiś 20 000) , a znajomy na Bridgestone Turanza- ostatnio go przypadkiem pytałem jak sobie chwali opony. Nie mial zastrzeżeń, tyle , że nie wiem ile na nich przejechał, ale też na pewno ponad 10 000
  5. Dzisiaj zamontowałem zestaw President Johnny III + antena Sirio ML 145. Przeprowadziłem próbę na krótkiej trasie 40km. Jak na razie słyszalność na kilka ładnych km. Zestaw godny polecenia :good:
  6. Ale ciul No własnie tak czytam i głowa mnie prawie zabolała. Poniżej 60% i już do wymiany? To chyba są różne typy procentów. Panowie - amortyzatory uznawane są za pełnowartościowe (DOBRE), kiedy mają nie mniej niż 40% skuteczności. Przedział 40-30% to DOSTATECZNE, a całkowicie nie dopuszczone do dalszej eksploatacji, gdy maja poniżej 20%. Pisze właśnie z wydruku z trzepaka, który mam przed sobą. Jak można nie dopuścić amorów z 60% skutecznością, gdy nowe mają ok 75%?? Ja mam aktualnie 40-50% i też jestem w oczekiwaniu na dostawę nowych, bo zaczyna bujać.
  7. Jak masz w planie powrót niedługo do PL to wracaj i wymieniaj na porządny zestaw ATE albo ori. Ja przerabiałem taką sama sytuacje. Zapaliła mi się kontrolka, a akurat wyjeżdżałem w trase 1400km, po powrocie pojechałem, wymieniłem i git.
  8. Ori czy nie ori model to już kwestia gustu- ważne by były dobrej jakości. Bo jak brać tani badziew to nie.
  9. Jak kolega pisał- poszukaj coś może w BBS-ach np. , zawsze to firma sprawdzona. Bo dzisiaj kupić byle co to nie sztuka, sztuka to kupić coś porządnego
  10. Jak założysz na furę to daj fotę
  11. Ja od wczoraj na letnich 16" ori. z oponkami continental 205/55
  12. Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś w oryginale do b5 w używanych niż nowe tanie podróbki. Zawsze to pewna jakość. :gwizdanie:
  13. Pytanie zasadnicze- gdzie będziesz robił ten przegląd. W ASO zadbają o to by odpowiednio uszczuplić Twój portfel. Zasadniczo wymień olej (polecam Castrola), filtr oleju, paliwa, powietrza, kabinowy. Sprawdź jak się ma płyn chłodniczy, hamulcowy, tarcze, klocki- Może jeszcze nie są do wymiany, ale będziesz mógł się przygotować na to, że za te następne 15 tys czeka Cię większy wydatek. Do tego zleć sprawdzenie czy nie ma luzów w zawieszeniu. To tak z grubsza. Jeżeli masz automat to może trzeba by wymienić olej w skrzyni. Jakby okazało się że trzeba już lub w niedalekiej przyszłości wymienić klocki/tarcze lub coś w zawieszeniu to w wypadku zamienników radzę kupić podzespoły dobrych firm , np. klocki- ATE, wahacze- Lemforder itd. Pozdrawiam.
  14. Może jakiś wąski przedmiot, który tam podejdzie? Kawałek blachy może da radę.
  15. Te 210 -220 dla AL nie będzie problemem.
  16. Jak regenerowaną to bierz ja od kogoś kto się na tym zna. Bo jak ktoś ma jedną i to jeszcze jakaś niepewna to może być lipa.
  17. RS-y jak dla mnie zdecydowanie lepsze
  18. , dzisiaj prawdopodobnie po uderzeniu kamienia pękło szkiełko światła przeciwmgielnego z przodu po lewej stronie. Zastanawiam się czy można dokupić same szkiełko? Czy koniecznie trzeba kupić cały reflektorek? Mógłby ktoś spr numer w ETCE? Na allegro taki reflektorek można wyrwać za jakies80zł. :gwizdanie: No i kwestia wymiany.... Zdejmować cały zderzak czy da radę zdjąć samą dolną dokładkę? Pzdr.
  19. Im głośniej krzyczysz tym większa skuteczność pracy będzie
  20. Z tyłu mały spoiler by się przydał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.