Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Na drugiej wrzucie masz mierzony blok jedenasty. Pierwsze okienko to jest MVB 11/1, czyli u Ciebie 0,260A. Adaptacji nie masz, bo masz niedogrzaną skrzynię podczas logowania.
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    I to mi się w nim strasznie podoba
  3. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    ale tym się jeszcze nie chwaliłeś :gwizdanie:
  4. Jak to zwykle Mikołaj. Spokojnie, ze swoją rezerwą
  5. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Ogoliłbyś się przed występem w telewizji Filmik za***iście zrobiony
  6. Jeżeli to rozpatrujemy w kontekście, że to kalendarz Pirelli, to jest wyjątkowo słaby
  7. Poziek ? bo nie znam osobiście...
  8. ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: kamikaze w sensie gamoń No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed: ale gdzie mu do Nakajimy
  9. nie wszyscy mają konto na tym shitcie :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  10. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedna literka, a jak zmienia sens wypowiedzi
  11. i zawsze dużo WD 40...
  12. Trudno się z tym nie zgodzić;
  13. Już się chwalił w Pytkach, że z jakimś kolesiem BMW i Mitsubishi zajumali :gwizdanie:
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak będziesz zainteresowany, żeby było taniej, to daj znać. Co tydzień ładujemy w Fedrigoni kilka aut
  15. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak cos mi właśnie nie pasiło. Szczególnie cena :gwizdanie: Na sygnaturze widać MS Design...
  16. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie. Ta lotka to oryginał? Czemu nie widać wycięcia na światło stopu? http://allegro.pl/lotka-daszek-spojler-na-klape-audi-s4-b6-avant-ori-i1971357837.html
  17. Moje marzenie. Chętnie bym taką przygarnął w dobrym pieniądzu
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I o to właśnie chodzi
  19. Coś może w tym jest, wkurza mnie dominacja basu Balzary`ego, nowemu gitarzyście też nie da pograć, a szkoda bo Frusciante przed odejściem już mocno się akcentował. To, co Ciebie wkurza, to mi się podoba , ale może to tylko0 stare zboczenie :gwizdanie:
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale o co cały zgiełk? Plakietka "dywizjonowa" ? Jest w pierwszym poście. Komu się należy, a komu nie? Po co takie zagrywki? Moim zdaniem dywizjonowcem może być każdy, kto chce coś robić ze swoją niuńką i kto się z Dywizjonem identyfikuje. Teraz stworzymy/cie oficjalny Dywizjon B6, potem może tam też porobią się podgrupy, np. detailingowców, silnikowców, airraidowców, itp. Do tego też stwórzmy kolejne oficjalne struktury...
  21. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aleście się uparli na to "formalizowanie" Co Wam tak przeszkadza w dotychczasowej formie? Po co kolejny klub w Klubie? Sorki, ale jakoś nie ogarniam tej "inicjatywy"
  22. To nie doczytałem :gwizdanie: Ten wątek poświęcony je Bixenonowi
  23. Z mocowanie dokłądnie nie pamiętam, ale potem już wszystko inne. Na początek samo cięgło regulacyjne, w Bixie jest dużo krótsze niż w zwyklej. Walczyłem z tym coś koło miesiąca i do tego "mój" elektryk. Nic nie zrobiliśmy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.