Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Na drugiej wrzucie masz mierzony blok jedenasty. Pierwsze okienko to jest MVB 11/1, czyli u Ciebie 0,260A. Adaptacji nie masz, bo masz niedogrzaną skrzynię podczas logowania.
-
Mustang Bullitt
I to mi się w nim strasznie podoba
-
Mustang Bullitt
ale tym się jeszcze nie chwaliłeś :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak to zwykle Mikołaj. Spokojnie, ze swoją rezerwą
-
Mustang Bullitt
Ogoliłbyś się przed występem w telewizji Filmik za***iście zrobiony
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ładna robota
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jeżeli to rozpatrujemy w kontekście, że to kalendarz Pirelli, to jest wyjątkowo słaby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ? bo nie znam osobiście...
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: kamikaze w sensie gamoń No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed: ale gdzie mu do Nakajimy
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie wszyscy mają konto na tym shitcie :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
:good:
-
B6 DIVISION
jedna literka, a jak zmienia sens wypowiedzi
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
i zawsze dużo WD 40...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Trudno się z tym nie zgodzić;
-
Spotkania na drodze
Już się chwalił w Pytkach, że z jakimś kolesiem BMW i Mitsubishi zajumali :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Jak będziesz zainteresowany, żeby było taniej, to daj znać. Co tydzień ładujemy w Fedrigoni kilka aut
-
B6 DIVISION
Tak cos mi właśnie nie pasiło. Szczególnie cena :gwizdanie: Na sygnaturze widać MS Design...
-
B6 DIVISION
panowie. Ta lotka to oryginał? Czemu nie widać wycięcia na światło stopu? http://allegro.pl/lotka-daszek-spojler-na-klape-audi-s4-b6-avant-ori-i1971357837.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moje marzenie. Chętnie bym taką przygarnął w dobrym pieniądzu
-
B6 DIVISION
I o to właśnie chodzi
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Coś może w tym jest, wkurza mnie dominacja basu Balzary`ego, nowemu gitarzyście też nie da pograć, a szkoda bo Frusciante przed odejściem już mocno się akcentował. To, co Ciebie wkurza, to mi się podoba , ale może to tylko0 stare zboczenie :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Ale o co cały zgiełk? Plakietka "dywizjonowa" ? Jest w pierwszym poście. Komu się należy, a komu nie? Po co takie zagrywki? Moim zdaniem dywizjonowcem może być każdy, kto chce coś robić ze swoją niuńką i kto się z Dywizjonem identyfikuje. Teraz stworzymy/cie oficjalny Dywizjon B6, potem może tam też porobią się podgrupy, np. detailingowców, silnikowców, airraidowców, itp. Do tego też stwórzmy kolejne oficjalne struktury...
-
B6 DIVISION
Aleście się uparli na to "formalizowanie" Co Wam tak przeszkadza w dotychczasowej formie? Po co kolejny klub w Klubie? Sorki, ale jakoś nie ogarniam tej "inicjatywy"
-
Bixenon Xenon od A do Z
To nie doczytałem :gwizdanie: Ten wątek poświęcony je Bixenonowi
-
Bixenon Xenon od A do Z
Z mocowanie dokłądnie nie pamiętam, ale potem już wszystko inne. Na początek samo cięgło regulacyjne, w Bixie jest dużo krótsze niż w zwyklej. Walczyłem z tym coś koło miesiąca i do tego "mój" elektryk. Nic nie zrobiliśmy.