Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B5 ARG] Problem z silnikiem
Ja myślę, że nie masz żadnego problemu :gwizdanie:
-
[ALL B7] Problem z Multitronikiem
A co to ma wspólnego z Multi??
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
jest to spowodowane załączeniem się klimatyzacji. Bez freonu klima by sie nie załączyła, jak pisał kolega wyżej A co do spadających obrotów, to rozumiem, że chodzi Ci o chwilowy spadek obrotów w momencie załączenia sie kompresora? Jeżeli tak, to normalne.
-
[ALL B5] Problem z CB radiem - zakłóca działanie głośnika
Niestety dosyć często się to zdarza przy antenach magnesowych. Słusznie zauważył lukaszr. Spróbuj oddalić antenę. Innym wyjściem jest wymiana przewodów od głośnika. Jeszcze inna możliwość, to wymiana kabla antenowego, na lepszej jakości, z lepszym oplotem. Niestety ciężko jest bez "organoleptyczności" stwierdzić, co jest przyczyną. Trzeba po kolei sprawdzać wszystkie mozliwe przyczyny.
-
Jaką masz tapetę ?
Co prawda zakochany jestem w Volvo FH12, ale to zdjęcie jest kox... No wiesz. Jak juz Volvo, to FH 16 i 660 kucy pod kabinką Nie przepadam za ta marką, ze względu na wysokie spalanie i niestety małą, choć piękną kabinę. Za to sama mechanika jak i prowadzenie to poezja.A tak w ogóle to sorki za OT. Wracając do tematu, to mojej tapetki nie ujawnię, nie chcąc siać zamętu na Forum
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Drogi Kolego. Ostatnio Ford wypuścił na rynek nowy model Ka, skonstruowany razem z Fiatem. Czy to znaczy, że nowy Ka, to zamiennik 500?? Skoro jesteś taki obcykany, to wyjaśnij mi jedną rzecz. Model ML 145 produkuje trzech uznanych w świeci producentów (nie licząc podróbek). Chodzi o Sirio, Midland i President. Wyjasnij mi z łaski swojej, dlaczego mimo takiej samej konstrukcji, w działaniu zachowują sie inaczej??
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
Czyli podsumujmy. -Klima działała. -Pojawiła się dziurka -Klima przestała działać -Wymieniasz przewód i nabijasz układ -Klima znowu działa Tylko w taki scenariusz jestem skłonny uwierzyć.
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
O to własnie chodzi. Przy wspomnianych juz dziurach na zapałki nie da sie po prostu nabić układu.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Kolego mily. Sorki za ton wypowiedzi, ale jeżeli nie masz o czymś pojęcia, to albo sie doucz, albo zamilknij. :wallbash:
-
Jaką masz tapetę ?
NO.W końcu swój chłop :good: :good:
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
Sorki, ale te dziury to chyba nie w układzie klimatyzacji. :polew:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Da się.Chciałem tylko jeszcze dodać jedno sprostowanie do czyjegoś posta z pierwszej strony. CTE, to żaden zamiennik Lemm'a. Lemm, to Lemm. Sirio, to Sirio. CTE, to CTE. CTE International to nic innego jak Midland, czy Alan.
-
[ALL B6] Uszkodzone spryskiwacze reflektorów-jaki koszt w ASO
Skoro wiesz, to po co pytasz? A tak na serio, to skoro tylko nowe i nie z ASO, to szukaj dobrych sklepów motoryzacyjnych.
-
Problem z odbiorem na CB
Pierwszy test:- Squelch na max w lewo - RF Gain na max w prawo Napisz, czy coś się zmieniło. To zależy, co rozumiesz przez pojęcie "na stałą"? Na pierwszy rzut oka typowy brak masy (czyt. przeciwwagi).Moim zdaniem problem nie leży w antenie, tylko w jej mocowaniu.
-
[ALL B6] Przesiadka z seryjngo audio na BOSE
U mnie jest radio Concert, 4 gwizdki, 4 głośniki w drzwiach i sub w bagażniku. Wzmacniacz Harmann'a
-
[ALL B6] Przesiadka z seryjngo audio na BOSE
Sam się do tego będę przymierzał. Nie wiem jak w przypadku głośników, ale wzmacniacz BOSE jest wiekszy i kostka jest inna.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 07:52_________________________________________________A ha. Bodajże już po podłączeniu trzeba aktywować VAG-iem funkcję BOSE w radiu.
-
[INNE] Wystrzał opony przy 160 km/h - nowe opony przebieg ok 1500 km
A co w tym dziwnego?? Za każdym razem, jak zmieniam gumy mam na nie gwarancję.W tym wypadku Kolegi Ojciec kupił nowe auto, więc powinien zwrócić sie do swojego koncesjonariusza.
-
[ALL B6] Klocki wymieniać lepiej od razu wszystkie czy tylko 1 oś ?
Hehehe. Na pewno muszą się szanować. Jak już coś robić to trza wiedzieć za co A tak na poważnie. O ile dobrze pamietam, to zależy to od stanu tarczy. Jeżeli jest gładka i nie ma wyraźnych wyżłobień, należy stoczyć tylko zewnętrzny rant. Jeżeli posiada wyżłobienia, a grubość tarczy jest OK, należy ja splanować. Zawsze jednak mogę się mylić bo do szkoły już dawno temu chodziłem
-
Zdrowych spokojnych
Miły temacik na Święta. więc wszystkim Zdrowych, Wesołych Świąt no i Mokrego Dyngusa oczywiście Życzy truckmaniac[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:47_________________________________________________No i dostałem w łeb od małżonki Sorki. miałem napisać Życzy truckmaniac z Rodziną
-
[INNE] Wystrzał opony przy 160 km/h - nowe opony przebieg ok 1500 km
Dlaczego nie reklamować?? Auto nowe, opona nowa i przysługuje na nią taka sama gwarancja.
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
się pan zna troszeczkę :naughty: Eee tam zaraz
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Dokładnie tak. Pisałem już w którymś wątku, że najlepiej kupować LED-y, które maja tolerancję.Kiedyś w ciężarówce wszystko, co podłączyłem paliło sie w mgnieniu oka. Teraz kupuję tylko 10-33V i problem po prostu znikł.
-
[ALL] Zakup felg - kilka pytań technicznych
Rozwiercane otwory.Jak założysz koło na piastę, zwróć uwagę, czy otwory na śruby nie są zbyt duże. Albo śruby pływające. Nie spotkałem sie z czymś takim. Możesz coś więcej o tym napisać?? http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?products_id=818 THX
-
[ALL B6] Czego tu brakuje czyli tylny spryskiwacz ?
I jeżeli nie masz tej plastikowej nakładki, to: 8E9 955 205 C
-
[ALL B6] Czego tu brakuje czyli tylny spryskiwacz ?
Brakuje Ci takiej dyszki, którą się zakłada na wcisk właśnie na ten króciec w środku. Numer tej dyszki to: 8E9 955 985