Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B5] BRA osłona na maskę
BRA jest za***iste Jak byłem w MON-ie, jeździłem Autosanem i też tam miałem coś a'la BRA. Wypas na maxa. :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no, no, no :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Graty Stary.Poziek miał jednak rację. Prawdziwy wysyp ostatnio w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Przemek Witaj na Forum
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
A Tobie to niby o co biega. Odpisałem dziewczynie na posta, ze mam chyba 320 mm a Ty mi tu jakieś wykłady z czarowania urządzasz. Wydaje ci się, że biegam od Audi do Audi i porównuję zaciski? Żeby nie było OT. Madzia. Sorry. Być może mi sie popieprzyło i mam 312. Tego tez nie jestem pewny.
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Najebany jesteś, czy z natury takie pierdoły opowiadasz?312, a 320 to chyba 8 mm różnicy. Faktycznie ogromna różnica
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Mozliwe, że 312. Napisałem, ze nie pamiętam dokładnie, więc mi tu nie wyjeżdżaj z jakimś czarowaniem
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
No właśnie nie wiem czy dobrze pali bo po dłuższym postoju ciężko zapala - trochę muszę pokręcić... Stąd moje pytanie czy nie powinienem zakupić aku z prądem rozruchowym 700-800 A? Moim zdaniem powinieneś przynajmniej wrzucić cos mocniejszego na podmiankę. Wtedy będziesz wiedział.U mnie akku zalicza zgona i od tego momentu auto zaczęło ciężko palić z rana (mimo, że dobrze kręci)
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Dokładnie to mi się widzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dominik Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krzysiek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Artur Witaj na Forum
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Dzięki- tam jest jakiś rozmiar pewnie? Juz nie pamiętam dokładnie. U mnie bodajże było 320 mm przód i 255 mm tył.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Jeżeli juz masz załozone xenony, to możesz wywalić ten przełącznik bo i tak nie działa
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Generalnie Stanley spadł na psy. To juz nie sa te narzędzia, co kiedyś. Dzisiaj to zwykła "marketówka". Tak samo jak elektronarzędzia Black&Decker Ja po raz kolejny polecam Beta. Fakt, ze drogie, ale w 100% warte swojej ceny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: Jak zostanę chrzestnym córki admina No to już żeśmy się najebali :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kiedy Twoje opijemy :gwizdanie: O to to
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wystarczy, żeby ropa była droższa od benzyny (jak w Szwajcarii) i na efekt nie trza będzie długo czekać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo.. Pięknie, pięknie Dla mnie to jest właśnie mega rezanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witaj w Klubie. Moja córcia przyszła na świat wczoraj
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Czy to znaczy, że user Poziek łgał w tym temacie :?: :?: A towarzystwo łykało ściemę jak młode pelikany? Tez mi nowość. Trzeba być kompeltnym nowicjuszem na Forum, żeby wierzyć Poźkowi. On prawdę mówi tylko jak się pomyli
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Magda. U siebie założyłem I tarcze i Klocki Ferodo i z czystym sumieniem polecam
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Ono. Co Ci przypomina ? Co Ci przypomina ? Widok znajomy ten. :naughty:
-
Ulubione piwo!
Właśnie sączę sobie piwko Castello z małego browarku w San Giorgio di Nogaro (UD) Miodzio :kox: