Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. U siebie kupiłem.Kumplowi wycinałem małym frezem. Raczej mega zdolności manualnych nie mam
  2. Zdaje mi się, że Bartek coś wspominał o 200 PLN
  3. Popatrz, co tam jest w lewym górnym rogu.Takie cuś czerwone
  4. za***iste :good: W ogóle lubię Laurę Pausini: np: Dla mnie odlot
  5. to od dziś jak go spotkam zamiast "cześć" będę mu pokazywał środkowy palec serdeczności I tak Ci odpowie "cześć" :decayed:
  6. Aktualizuj soft. Niewiele ryzykujesz.Jak sie ma sprawa z wymiana filtra zewnetrznego? Pompa faktycznie może niedomagac , ale przyczyną może byc właśnie zawalony filtr.
  7. Ale mógłby chociaż poudawać "Cześć" czasami odpowie jak się go spotka na ulicy, więc trochę kultury ma Z tym cześć, to tylko, jak mu się cos pojebie
  8. Za późno... nie uznajemy Prezes nie podziękował Pewnie leży zalany... No chyba nie sądzisz, że Prezesa wzrusza nasze włażenie w d*pę :gwizdanie:
  9. Po walce z Briggsem sądzę, że walka z Adamkiem to bedzie typowa pokazówka . Piekna lekcja boksu, ale i niesamowita odporność Briggsa Teraz Jonak na TVP1 daję radę
  10. No chyba nie wierzysz, że da rade Kliczce
  11. Nie inaczej :drinks:
  12. O k**wa Nie zajarzyłem. Jest gdzieś jeszcze? Bo nie mam RTL
  13. :oklaski: :oklaski: :oklaski: Zbieram graty i rezam
  14. Brawo Grzesiu. Właśnie zacząłem zbierac graty, także proponuje zamknąć watek i zostawic przekierowanie do watku Grześka
  15. A co to ma wspólnego z prostownikiem z pierwszego posta?
  16. Dokładnie. Zamiast podgladać "konkurencję" ( :polew: ), Wstawiaj flaszki do lodówy
  17. c**j tam. Taka wielka d*pa na tej focie, że też se wejdę Wszystkiego sto Lat
  18. Cos wiem o tej słabości. na szczęście żonka jej u mnie nie tępi
  19. Ja niestety nie zaliczyłem nigdy jakiegoś mega koncertu, chociaż marzę o U2 (szczególnie po Koncercie na San Siro). Za to sporo się włóczyliśmy z kumplami po różnych mniejszych i większych festiwalach i lokalnych koncercikach. Blues nad Bobrem (jedyny raz , kiedy widziałem Riedla na żywo) Jarocin (zagraliśmy "wirtualnie" ) Piknik Country Mrągowo, zanim stał się medialny :gwizdanie: I jedyny duży koncert na którym zagraliśmy. Maraton WOŚP Bolków 1992 (nie mylić z finałem WOŚP) koncert był w maju. A Wystąpiła cała ówczesna czołówk polskie sceny rockowej (Kult, Acid Drinkers, Edyta Bartosiewicz, Ga Ga, i wielu, wielu innych)
  20. Wpadłeś jak Szwejk :polew:
  21. Szczególnie fajnie było tam na poczatku, jak stały talerze z tym chlebem na stołach, a studenciaki robili zrzut na 1 piwo i przychodzili się nażreć Potem dawali juz tylko pajdę do piwa
  22. Mam juz ze 3 lata taki prostowniczek i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mój jest bodajże TRONIC, czy cuś takiego. W każdym razie też z Lidla
  23. za wzór może i z racji jego charakteru nie.. ale był wolnym człowiekiem i pewnie z "Wehikułu czasu" by nie skorzystał Wiesz, co jest najgorsze? On po latach tej "wolności" doskonale zdawał sobie sprawę, że niszczy siebie i wszystkich dookoła. Nie potrafił z tego wybrnąć. Ale to już troche inny temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.