Treść opublikowana przez Kuba A4
-
Trzesie na jałowym
dużo by pisać poduszka silnika, dwumas (wciśnij sprzęgło i zoabcz czy jest tak samo), poduszka pod skrzynią biegów, itd
-
Duże kombi do lawety.
spójrz dobrze kolega ma multivana krótkiego 150 KM i caravelle synchro i też nie ma 2T
-
Duże kombi do lawety.
acha zapomniałem żadna T4 nie ma na haku 2 ton wg tabliczki czyli nawet jak zamieszasz w papierach to jest d*pa... ja tylko dlatego bo nie mialem tyle na haku zmienilem na T5 ale T4 byl nie do zajechania
-
Duże kombi do lawety.
trzeba sie liczcy z przebiegiem ale kto jezdzil to wie ze T4 w 2,5 tdi moze miec nawet 500 i jedzie dalej
-
Duże kombi do lawety.
ja ciagam zima transporterami lawety i jest ok nie narzekam tyle ze aut nie woze ale wagowo podbne rzeczy
-
Duże kombi do lawety.
koledzy osobówka nigdy nie będzie robiła takiej roboty jak bus, z ciężarem będzie nią majtać, może jakiegoś busa kup T5 albo T4 w multivanie istnieje też szereg wypożyczalni tylko pamiętaj żeby na haku były przynajmniej 2 tony bo wiesz co jest później
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Najpierw był biały Golf II 1,6 TD `92 na `15 Później pierwsza A4 limuzyna srebrna AFN `98 Aktualnie druga A4 limuzyna czarna AJM `00
-
Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((
znam tylko trzy marki który przeżyją takiego dzwona Audi BMW i Merc stary masz szczęście że żyjesz... pozdro
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
u mnei w polifcie wkręty były!!
-
Lewa półoś
Witam!! Jakie jest oznaczenie lewej półosi w AJM manualu rok 2000? Ewentualnie od czego półoś mi jeszcze podpasuje? Pozdrowionka!!
-
Nierównomierne bujanie autem + trzęsienie silnika.
90% przypadków to dwumas.
-
Cykanie, świstanie Napinacz paska?
kolego szukaj na forum było już to poruszane ale najprawdopodniej masz do wymiany napinacz
-
Wyłącza się turbina
jest kilka opcji przepływka, N75 albo wężyki oczywiście zakładając że nic z turbo ale bez VAGa się nie obejdzie chyba że masz N75 i przepływkę żeby na próbę założyć
-
Jaka norma emisji spalin ??? euro 3 czy 4?
wiem że jak siędołoży odpowiedni filtr (Russpartikelfitler) przepraszam ale nie znam nazwy polskiej, to można nawet dostać do starego diesla zieloną 4. Pozrowionka!!
-
Strasznie trzęsie
spróbój poluzować opaskę na wydechu.. pozdro
-
Świszczenie w silniku
moim zdaniem nic aż tak poważnie nie świszczy trochę turbo słychać ale nie jest źle
-
Szarpniecie , brak reakcji na gaz
ciężki temat a po co go aż tak wysoko kręcisz?? ja jeszcze nigdy tak nie szedłem może mój AJM też by pękł w szwach, może turbo, albo jakiś wężyk podciśnienia lub zaworek myśle że trzeba logi zrobić
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem
ja też nigdy tak wysoko nie kręcę no może sporadycznie ale prawie wcale, dziwny objaw ale dobry serwis powinien pomóc a skąd jesteś Grzesiekkbc
-
Trzęsienie silnikiem przy przyspieszaniu z niskich obrotów
obstawiam na dwumas
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
najpierw to bym zrobił później wtryski wiesz to jest tańsza opcja..
-
Mega problem pomocy
może pompa paliwa albo układ paliwowy gdzieś łąpie lewe powietrze, ale niech się lepsi fachowcy ode mnie wypowiedzą
-
Wymiana filtra paliwa 1.9tdi B5 2001
nie jest konieczne zalania ropą starczy przekręcić zapłon nie odpalać i ropa sama naleci do filtra. może jednak tak być że operacja się nie uda wówczas tylko zalania filtra pomoże, ja tak jak napisałem tak robię i jest OK.
-
Bardzo dymi po dopaleniu na zimnym silniku
sprawdźcie czy Wam napięcie do świec dochodzi tylko teraz niestety jest już na to zbyt ciepło. Ja z problemem braku napięcia w kopułkach świec walczyłem cała zimę tydzień temu udało mi się ostatecznie temat zakończyć i naprawić maszynę!!! jedno jest pewne diesel nie powinien puszczać białego czy niebieskiego dymka. dzieje się tak jak nie podgrzeją świece, turbo się kończy, albo wtryski leją.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u nas niestety jak autko ma uczciwe powiedzmy 250 a zdarzają się takie 10 latki to dla ludzi jest tragedia, dlatego niestety żeby sprzedać trzeba cofać inaczej nie ma. to tak jak trzeba wlać zupę żeby jechać ;-)))!!!
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem przy ciepłym silniku + przerywanie (????)
spróbój ponownie wymienić filtr paliwa też kiedyś wymineiłem i później zakładałem stary bo była tragedia z odpalaniem, poza tym gdzieś może być nieszczelność w układzie paliwowym.